Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Makemeshine

2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

20-as árnyalata van meg, nem az én színem. Tartósságáról túlzottan nem tudok nyilatkozni, pár órát jól bír, de megülhet a ráncokban. Könnyen eldolgozható de gyenge a fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Tul gyorsan szarad, nemkonnyu eldolgozni, fedese sem valami tokeletes, de jobb mint a semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nincs nagy fedése. Szemhéjalapnak viszont jobb, mint az erre a célra kifejlesztett szemhéjalap.

p.bettina

2018. július 22.

Még régebben vásároltam, de akkor mégsem sminkeltem annyira, ezért feledésbe merült. Most többet sminkelek és elfogyott a mindig használt korrektorom, nem volt időm boltba menni, hogy pótoljam, ezért ezt vettem elő. Nem rossz, bár mikor felteszem, pár másodperc alatt elkezd változni a színe. Elkezd száradni? Nem tudom. Mindenesetre nagyon is használható termék, árban is megfelelő, bár ha sikerül a másik korrektorom újra beszereznem, ismét félre rakom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

ksissie

2018. július 19.

Nem használtam ezen kívül még más korrektort,nekem ez bevált. Szépen világosít, púderrel fixálom mindig, a fedése jó, könnyű felvinni, eldolgozni, tetszik a vizes állaga, mivel meg sem érzem, hogy rajtam van, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Brbgi

2018. július 16.

Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Engem nem győzött meg.

Bubucim

2018. július 13.

Többször újravásároltam már, de azóta találtam több jobb korrektort is. Valóban szépen fed, nem ül bele a ráncokba, az ára baráti. Ezek az előnyei, de nálam többéves használat után a hátrányai is megmutatkoztak. Egyrészt nagyon gyorsan fogy, ami azért problémás, ha az ember lánya minden reggel sminkel. Ez még nem is lett volna nagy gond, ha akkora csodaszernek tartanám. Akkor mondtam le teljesen a használatáról, amikor egyik reggel szétesett a teteje. Előzőleg ezt nem tapasztaltam, de elég kellemetlen volt a reggeli készülődésben, amikor az ember nagyon sietne. Kezdő sminkelőknek nagyon jó, de idővel az ember lánya úgy van vele, hogy megvesz egy drágábbat, ami jól fed, nem ül a ráncokba, nem esik szét a csomagolása, bátran magával viheti utazásnál, és az utolsó cseppjét is elhasználja. Kezdő sminkelőknek azonban bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Vivó

2018. július 11.

Legjobb korrektor szem alá!
Szépen kivilágosítja a szem alatti területet, 13 óra munkát is kibír lepúderezve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Legjobb korrektor szem alá!

anna22

2018. július 10.

A szín jó, könnyű eldolgozni, de nekem túl vizes, valahogy jobban működne, ha krémesebb, teltebb lenne, legalábbis egy testesebb alapozóra ez túl vizes, néha el is keni azt. Ettől függetlenül működik, jól világosítja a szem alatti részt, színkorrekció helyett is működőképes(főleg piros és lila részekről beszélhetek). Egyébként magára a "nyers" tiszta bőrre (talán szárazra méginkább) jól működhet, akinek az kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.