Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
anna22

2018. július 10.

A szín jó, könnyű eldolgozni, de nekem túl vizes, valahogy jobban működne, ha krémesebb, teltebb lenne, legalábbis egy testesebb alapozóra ez túl vizes, néha el is keni azt. Ettől függetlenül működik, jól világosítja a szem alatti részt, színkorrekció helyett is működőképes(főleg piros és lila részekről beszélhetek). Egyébként magára a "nyers" tiszta bőrre (talán szárazra méginkább) jól működhet, akinek az kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Rita0126

2018. június 19.

Imádom. Könnyű vele dolgozni, tökéletes a színe, számomra a fedése is szuper. Az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Smailla0

2018. június 17.

Szerintem ennyi pénzért ez egy szuper termék, már sokadszorra veszem újra. Nekem nincs túl sok bőrhibám, szem alatti karikákra használom így viszont nagyon jó, nem ül bele a ráncokba és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

susanszkipetra

2018. június 13.

Akkor használtam ezt a terméket, amikor még csak ismerkedtem a sminkeléssel, nagyon szerettem, többször is újra vettem. Szerintem megéri kipróbálni, ha kezdő az ember, mert könnyű eldolgozni és a fedését közepesnek itélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

csalibaba

2018. május 30.

Sajnos nekem nem vált be. Felrakom nagyvonalakban, elfordulok egy pillanatra, hogy letegyem, visszafordulok, és mire eldolgoznám, a fele eltűnik. Nekem semmit nem fed, és nem vagyok hajlandó egy tonnát feltenni belőle 20 rétegben, hogy érjen is valamit.
Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2018. május 22.

sokan ajánlották, akik próbálgattak mindenfélét, hogy nekik ez vált be a legjobban. hát, nekem kb. semmit nem ér, azon kívül hogy 2 fehér foltot képez a szemeim alá, amin a karikáim ZÖLDEN ütnek át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 22.

Candy21

2018. május 17.

Jó ez a korrektor. Nincsen nagy fedése olyan természetes lesz vele a végeredmény. Nekem kifejezetten tetszik nem olyan vaskos szépen mutat a szem alatt. Nem ült bele a ráncokba szépen tarott a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

ilonikaa

2018. április 28.

Tartós, jól fed! Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Tartós, jól fed! Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban is jó!

CsillagReka

2018. április 27.

Kedvenc korrektorom már 2 éve. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Kedvenc korrektorom már 2 éve. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Timea22

2018. április 23.

Annyira nem valt be, a fedese nem volt a legjobb szamomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Annyira nem valt be, a fedese nem volt a legjobb szamomra.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.