Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
anonimusgirl96

2018. február 26.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Jól elfedi a szem alatti karikákat, szembázisnak is tökéletes nekem. De a pattanásokat, piros foltokat abszolút nem tudja eltüntetni, csak úgy kenegetem rajta, de szinte ugyanúgy látszik a pirosság, duzzanat...Ha meg több rétegben vinném fel, akkor nagyon csúnya narancssárga színe lesz, pedig többször is adtam neki egy újabb esélyt, próbáltam minél aprólékosabban eldolgozni. Ennyi pénzért nem éri meg. Akkor már maradok a Catrice Camouflage korrektornál, ami asszem kb. 200ft-al drágább és ezerszer jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

lucanagy018

2018. február 25.

Elég jó kis korrektor, a szem alatti karikákat szépen elfedi és a kisebb (nagyon kicsi) hibákat (pl. kisebb pirosság) de egy pattanással már nem bán el sajnos. Ezért a 3 csillag. Plusz nekem csak ecsettel vihető fel rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

KubDor

2018. február 20.

Jó az ára és az árnyalatok. Nem gyűlt be a ráncok közé és nem szárított. A fedése lehetne jobb, és nem olyan tartós. Érdekelne, hogy hova tűnik :D természetes hatás, pont a gyengébb fedés miatt, szem alatti karikákra használom, és beválik, ha peig pótolni kell, bírja a több réteget. Nagyon néha garnier bb krémet használok, és jóban vannak egymással, alá és fölé is próbáltam, és jól fednek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

glitter20

2018. február 18.

ár-érték arányban szerintem ez a legjobb korrektor, ami az egyszerűbb drogériákban is kapható. kipróbáltam ez után egy háromszor ilyen drága terméket és meg kell mondjam: nem hozta ezt a hatást. mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

detti23

2018. február 18.

A szemem alatti sötét karikákra szoktam használni. Segít valamit a karikákon, de korántsem tökéletes. Fél napig bírja max, utána teljesen lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

PhoenixTurtle7

2018. február 17.

Én akkor használtam, amikor belekezdtem a rendszeres sminkelésbe, és többször is újravettem. Azoknak, akik minimális sminket viselnek, szerintem tökéletes. A fedése alacsony, de nagyon természetesen néz ki a bőrön, szép szem alatt és bőrhibákon is. Tartós, viszont egyáltalán nem vízálló, erre figyelni kell. Nem ajánlom azoknak, akik alapozó mellett viselnék vagy csak egyszerűen erősebb fedésre vágynak egy korrektortól, kezdőknek viszont nagyon ajánlom, remek termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Tincs

2018. február 16.

Nem valami jó korrektor. Nagyon kevés és nem fed rendesen egy rétegben, úgyhogy kenni kell rendesen, ha esetleg valamit tényleg el akarunk rejteni. Mikor felviszem akkor bármivel próbálom, mindig több marad az eszközön, vagy a kezemen mint ott, ahova szánnám. Nekem ez a termék nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

15recsike15

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

A fedése sajnos nem jó , és a bőrömön kifényesedik . Viszont egy minimális takarást el tudok vele érni . Mikor nincs sok piros pattanásom akkor tökéletesen eltünteti az apró halvány piros foltokat . A szemem alá korrektorkén használom amire viszont tökéletes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

DistressedMaszat

2018. február 12.

Régebben használtam de nem szerettem. Nem fedett túl jól amire szükségem volt ezért alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Vince

2018. február 9.

Egy BB krémmel többet érek, 0 fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Egy BB krémmel többet érek, 0 fedés.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.