Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Orsikaa

2018. február 8.

Elég tartós, szeretem az állagát és a fedése sem rossz :) A szemem alatti karikákat sajnos nem tudja teljesen eltüntetni, arra keresnem kell valami hatékonyabbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

evi94

2018. február 2.

Régebben nagyon szerettem ezt a korrektort, de aztán rátaláltam a Catrice korrektorjára. Így utólag rájöttem, hogy nem elég magas a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

hzs

2018. január 27.

Nagyon jó kis korrektor, nagyon jó állaga van és a legszuperebb, hogy a legvilágosabb bőrszínre is tökéletes a 10-es (natural beige) verzió. Nem okozott pattanásokat, nem sárgult be. Egy negatívuma, hogy kicsit kopik, vagyis többször érdemes ránézni a nap folyamán és esetleg újrakenni. Én nem szem alatti karikákra használom, hanem pattanásokra, arra szuper, szem alá nem érzem olyan erősnek a fedését. Szem alá a L'oreal Infallible 24H-t használom (015-ös porcelán árnyalat), ami ugyan alapozó, de egész arcra nem jó, szem alá viszont tökéletes, mert szépen elfedi a sötét foltokat.

UPDATE: Annyira elégedett vagyok ezzel a kis korrektorral, hogy adok plusz egy csillagot. Szem alá is többet használom és oda is szuper, de pattanásokra is nagyon jó továbbra is. Fényévekkel jobb, mint az Essence Camuflage Full Cover korrektor. Imádom, hogy világos és sárgás árnyalata ellenére nem sárgul be felkenve (többször kenve sem). És nagyon könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

pandahapci

2018. január 27.

Nem ér ennyit. Inkább kipótolom az árát és megveszem a Catrice korrektorát. Ennek semmi fedése sincs, kicsit pirosabb foltokat nem fed le. Nem is tartós, áttetsző marad, és még csíkosan is lehet elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Timeatm

2018. január 7.

Az ára jó és olyan a semminél jobb kategória. Fedése alacsony és nem túl tartós, de nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Naochi

2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.
Nekem nagyon bevált. Szépen teszi a dolgát, jól eltünteti amit lehet, de a sötétebb karikákat már nem biztos, hogy maradéktalanul elrejtené. Azt igérik, hogy tartós, ezt csak alátámasztani tudom, nekem nap végéig helyén maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.

Timitoth13

2017. december 28.

Tartóssága egyenlő a nullával. Fedése megint csak elenyésző. Fixálással is képes elmozdulni .Nekem nem váltbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Fruzsi

2017. december 17.

Nem is értem ezt a sok jó véleményt. A legvilágosabb színt vettem meg világos, fehér-rózsaszínes, hideg tónusú bőrömhöz. A szem alatti karikákra használom. Mikor felviszem az ecsettel a két szemem alá, és dolgoznám el utána, addigra kb. beszívja (?) a bőröm, tökéletesen hozzáidomul a szín olyannyira, hogy gyakorlatilag nem is látszik. Fedése nagyon gyenge. Fixálom púderrel mindig, de a tartóssága így is kritikán aluli. 16 óra? Persze...esetleg 2-3 óra. Hiába a jó összetevők, ha elfogy, új korrektort kell keresnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Marcsika0720

2017. december 16.

Véletlenül a sötétebbik árnyalatban vettem meg de ettől függetlenül szeretem. Kicsit sűrűbb mint az essence camouflage korrektora de szépen eldolgozható ez is. Nekem egy szinten van az előbb emlîtett essences korrektorral. Jó a fedése ez sem ül bele a ráncokba, viszonylag tartós. Nagyon jó áron kapható és sokáig elég. Én bőrhibàkra nem használom de a szem alatti karikáim elfedésére tökèletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

aalleexxaa

2017. december 16.

Ár-érték arányban tökéletes. A színe jól lefedi a reggeli karikáimat,nem nehezíti el a bőröm,könnyen fel lehet vinni,nem kenődik. Szeretem nagyon,biztosan újra fogom venni!

2017. 12.16: Valahogy elkezdett irritálni a szemem körül. Nem vagyok benne biztos hogy a szempillaspirálom,vagy ez. De levonok egyet tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.