Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

susanszkipetra

2018. június 13.

Akkor használtam ezt a terméket, amikor még csak ismerkedtem a sminkeléssel, nagyon szerettem, többször is újra vettem. Szerintem megéri kipróbálni, ha kezdő az ember, mert könnyű eldolgozni és a fedését közepesnek itélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

csalibaba

2018. május 30.

Sajnos nekem nem vált be. Felrakom nagyvonalakban, elfordulok egy pillanatra, hogy letegyem, visszafordulok, és mire eldolgoznám, a fele eltűnik. Nekem semmit nem fed, és nem vagyok hajlandó egy tonnát feltenni belőle 20 rétegben, hogy érjen is valamit.
Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az ecsetes vég tetszik, viszonylag sokáig elég, ezért 2 csillag.

borbelyfruzsi

2018. május 22.

sokan ajánlották, akik próbálgattak mindenfélét, hogy nekik ez vált be a legjobban. hát, nekem kb. semmit nem ér, azon kívül hogy 2 fehér foltot képez a szemeim alá, amin a karikáim ZÖLDEN ütnek át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Candy21

2018. május 17.

Jó ez a korrektor. Nincsen nagy fedése olyan természetes lesz vele a végeredmény. Nekem kifejezetten tetszik nem olyan vaskos szépen mutat a szem alatt. Nem ült bele a ráncokba szépen tarott a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

ilonikaa

2018. április 28.

Tartós, jól fed! Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Tartós, jól fed! Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban is jó!

CsillagReka

2018. április 27.

Kedvenc korrektorom már 2 éve. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Kedvenc korrektorom már 2 éve. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Timea22

2018. április 23.

Annyira nem valt be, a fedese nem volt a legjobb szamomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Annyira nem valt be, a fedese nem volt a legjobb szamomra.

Fancsy

2018. április 22.

Évek óta a kedvenc korrektoraim közé tartozik. Nem ül bele a ráncokba, természetes hatása van, lehet építeni. Csak ajánlani tudom, árban is jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Tina6

2018. április 17.

Bőrhibák elfedésére szoktam használni ,nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Bőrhibák elfedésére szoktam használni ,nekem bevált :)

nita99kasler

2018. április 12.

Sajnos nekem nem vált be. Mikor felviszem még csak-csak takar, de pár óra után nagyon elmászik a helyéről, és elég csúnyán is mutat:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.