Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartósság, vanília illat és a legújabb trendek szerint matt hatás jellemzi ezt a terméket.

Négy színben elérhető:

• 01 velvet rose
  • 02 smooth berry
  • 03 soft nude
  • 04 silky red

Sziporka88

2018. december 28.

A Silky red árnyalata pont olyan mint a MAC Red Jade-je. Nagyon tartós, könnyen fel lehet vinni. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Vicus

2016. december 1.

Soft nude árnyalat van meg. Illata szuper, testúrájáért nem vagyok oda, nekem nem szép felkenve, főleg nem ezzel az applikátorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Horest

2016. október 20.

Kifejezetten undorító termék, senkinek sem ajánlom, költse inkább valami hasznosabbra a pénzét. Én nagy okosan a vörös árnylatot vettem meg, még szerencse, hogy akciósan, de utána hamar kiderült miért akartak a drogériában is megszabadulni tőle rövid úton... Pocsék termék, már a felkenése sem volt éppen leányálom, az az aplikátor semmire sem jó, abszolút nem lehet vele precízen dolgozni és keveset egész egyszerűen nem is lehet vele kihalászni csak olyan mennyiséget, ami 3 szájra is elég lenne. És amúgy is, ha kimegy a számvonalán túl akkor pedig úgy nézek ki mint egy bohóc, ez a grátisz, ha megveszed ezt a terméket.
A végeredmény pedig ultragáz, beleül a krém a legkisebb ráncocskába is, szárít, cserepes lesz az ember ajka tőle és a termék végső bosszúja pedig az, hogy alig lehet lemosni, sminklemosóval is nehezen jön le. 2x próbálkoztam vele, utána ment a kukába és azóta nagyon vigyázok az essence-s termékekkel, leginkább nem is veszem őket.
1 pontot sem érdemel, őszintén szólva nem is értem, hogy hogyan kaphatott ilyen jó kritikákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Fannalin

2016. április 26.

még a szaunázást is kibírta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

még a szaunázást is kibírta :D

Trekaa

2016. március 15.

02 Smooth berry és a 03 Soft nude árnyalata van meg.
Nagyon szép színek, tényleg matt ajkakat varázsol, de nekem nagyon szárította a számat, így sűrűn nem is tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

02 Smooth berry és a 03 Soft nude árnyalata van meg.

nius

2015. szeptember 30.

Nincs ezzel a kis cuccal semmi baj, nem szárít különösebben, szép a színe, jó az illata. Viszont mégsem szerettem valamiért, mindig más után nyúltam, így most dobom a kukába a 3/4-ig tele tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

sugarplumhellie

2015. június 29.

A Velvet Rose és Smooth berry árnyalatokat vettem meg kiárusításon (szerintem én mindent ott veszek), az előbbit pedig egyszerűen imádom. Minőségre mindkettő kiváló, tartósak és szép mattak, de az utóbbi színűvel nem vagyok kompatibilis. Annyi baj legyen, nem dobtam ki érte sokat és el-elhasználgatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Lovemakeup

2014. augusztus 28.

Pár hónapja vettem meg nagyon akciósan. Szokatlan volt ez a matt hatás, és sajnos nem is bírja túl sokáig, darabossá válik a számon. Viszont,ha rakok rá halvány szájfényt,akkor egész szép. Még kísérletezgetem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Eszter a panda

2014. augusztus 28.

Abszolút náting nekem ez a matt cucc. Felkenem, szép és jó, de nagyon gyorsan nekiáll kopni, ráadásul valami borzalmas gusztustalan módon úgy, hogy az ajkaim belső részén marad valami világos getva, ami úgy néz ki, mint a szájpenész és nem is olyan egyszerű lerobbantani. Biztos, hogy velem van a baj, mert az összes rúzs ezt okozza, a szájfényeket leszámítva, de akkor se tudom ezt tolerálni. Amúgy a Velvet Rose van meg, ha jól emlékszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

dorisz93

2014. augusztus 17.

A Velvet Rose és a Silky Red van meg. Eleinte nagyon idegenkedtem ezektől a matt finisű ajakkrémektől az Aden tartós ajakrúzzsal való rossz tapasztalataim miatt, de örömmel konstatáltam, hogy ezek bizony nem száradnak rá az ajkakra kellemetlen érzést okozva, hanem csak szépen elterülnek, mint egy szájfény, azzal a különbséggel, hogy matt hatást keltenek.
Azért nem adok 5 csillagot nekik, mert idővel ők is csúnyán kopni kezdenek az ajkak belső felszínéről kiindulva, viszont nem annyira feltűnően, mint az Aden. A piros színt kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.