Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2014. január 13.

A vízálló formula biztosítja a dús szempillákat 24 órán át. Az innovatív ecset szétválasztja és tökéletesen befedi a szálakat. Akár vízi sportok közben is használható.

orsipanka

2016. január 13.

Nagyon gyenge, alig fog. Ha sokat vacakolok vele, akkor látszik is valami belőle és annak természetes hatása van, de semmi extra. A kefének a szálai meg összevissza állnak. Szerintem megint sikerült olyan spirált kifognom, amit nyitogattak előtte és beszáradt. Nem értem miért nem lehet lefóliázni a spirálokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Vanília

2015. június 15.

Szépen kiemeli a pillákat, de az ígért 24 óra helyett nálam sajnos csak két órát bírt - hozzátartozik, hogy nehéz eset vagyok és csak a hőérzékeny technológiás szempillaspirálok váltak be, sokkal drágább spirálok is pandaszemeket csinálnak nekem, még rövidebb idő alatt... Szóval ha az árát figyelembe vesszük, 3 csillagot biztos megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Matilda

2014. november 15.

Ki vagyok vele békülve többnyire. Szerintem tartós, nekem még soha nem potyogott le, nem is maszatolódott el Egyetlen problémám, hogy nehéz lemosni, akármivel próbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Cintii

2014. október 22.

Eléggé bejött nekem,egyedül a keféjével volt/van problémám.Hisz az amúgy is hosszabb pilláknál ,,ducibb" holott felesleges.Ennek eredményeképp nem egyszer volt olyan problémám vele,hogy furcsa szemeket csinált.Nagyon könnyen lemosható,nem pereg viszont azért az a 24H kissé túlzás.Nem marad fent még fél napig sem maradéktalanul,mivel lemászik.300Ft ért azt hiszem nagyon is megérte,többet viszont nem adtam volna érte.Bár már nem gyártják,érdemesnek láttam leírni a véleményemet,hátha valaki még ügyes és talál valahol Vaterán,vagy máshol :) Azért egy erős 4est kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

Nilona

2014. szeptember 4.

Én 349 Ft-ért vettem olyan Január környékén. Tetszik a keféje és szép pillákat csinál.
Nem irritálja a szemem és még nem száradt be.
TIPP! :
Ha beszáradt a szempillaspirálod, tusod, csak cseppents bele pár csepp
bármilyen nem gyógyszeres szemcseppet! És máris tökéletes lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Nem irritálja a szemem és még nem száradt be.
TIPP! :
Ha beszáradt a szempillaspirálod, tusod, csak cseppents bele pár csepp
bármilyen nem gyógyszeres szemcseppet! És máris tökéletes lesz! :)

viktoriacsoke

2014. július 16.

Először nagyon szerettem szép pillákat varázsolt de később lekezdett leperegni és irritálta is a szemem és csípett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

pinkyke388

2014. március 3.

Azt hiszem, most jött el az idő, hogy megvédjem szegénykémet. 349 Ft-ért vettem az Essence leárazáson, utolsó darab volt.
Kifejezetten tetszik az ecset élénkzöld színe és a hasáb alakú kialakítás, könnyen megtalálom a nesszeszeremben. Sajnálatomra a 24h matrica kezd leválni.
A kefe hagyományos fenyőfa alakú, amivel könnyű dolgozni. A festék szagát és színét is szeretem, bár lehetne egy kicsit feketébb.
Alapból is gyönyörű pilláim vannak, és ez a spirál csodásan kiemeli azokat. Nem a dúsításhoz, hanem a hosszabbításhoz ért igazán. Valószínüleg akinek nem ilyen csodaszép pillái vannak, mint nekem (nem önfényezés, tényleg gyönyörűek), annál nem fog működni, de nekem remekül teljesít. Sokáig helyén marad, nem morzsolódik le a szememről.
A vízállóságáról nem tudok nyilatkozni, de ha vízközelben is használom, feltétlen updatelek.
Azoknak ajánlanám, akinek hosszú, dús, erős, fekete és gyönyörű pillái vannak (mint nekem :D ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 3.

Bunnylove92

2014. február 24.

Én is megvettem, mert akciós volt, de hogy minek? Nekem kb. semmire sem jó, sztem már akkor is ki volt száradva mikor megvettem. Nekem semmilyen pillákat sem csinál. Kár, hogy előtte nem néztem utána, de ő volt az utolsó szóval muszáj volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

punkyorange

2014. február 10.

Én is kifutó termékként vettem, korábban nem is láttam a polcokon. Most viszont rögtön kitűnt a feltűnő neonzöld-neonsárga csomagolásával, ami annyira ronda, hogy már szép. Különösen tetszik a tubus lekerekített téglatest formája.
Maga a tartalom is hasonlóan működik. Kiszámíthatatlan, mikor hogyan teljesít, egyes napokon gyönyörű, szétválasztott és hosszú pillákat tudok festeni vele, máskor meg taszító, póklábszerű szempillákat érek el. Valóban vízálló, kibírta a havazást és tusfürdős vízzel is lerobbanthatatlan sajnos, mindezek ellenére a nap végére minden egyes alkalommal pandamaci szemeim lesznek, mert valahogy lekerül a szem alatti területre. Nem lepereg, hanem lefolyik, vagy nem tudom mi történhet vele, de ezek után is hiába mosom le a sminkemet, mindig ott marad a szempilláimon.
Ha valaki csak pár órára használja, tökéletes lehet, de a fekete árkok miatt hosszabb napokra nem érdemes bevállalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Seszter

2014. január 27.

Mivel kifutó termék ezért szerencsére csak 350 Ft-omba került. Első használatkor még okés is volt aztán később olyan lett mintha beszáradt volna. Nem is értem, hogy a kozmetikumok esetében miért nem tüntetik fel a gyártási időt. A pillák nagyon összeragadnak és semmi extra hatást nem eredményez.
Se nem hosszabb, se nem dúsabb. Ami biztos, hogy lemosni viszont lehetetlen. A használatát esetleg úgy tudom elképzelni, hogy a jól bevált spirálra viszek egy réteget ebből a vízállósága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag