Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 15.

Party-biztos szemceruza, amely 16 órán át tartós. Krémes, puha textúrája nagyszerű fedést biztosít, ami nem kenődik el. Vízálló, és kibírja a 40 fokos hőséget is. Három színben elérhető.

Rrr

2015. október 14.

Sajnos nagyon nem vált be ez a szemceruza. Én e barna színben vettem meg anno. Nincs elég erőteljes színe, csak akkor látszik ha nagyon erősen rányomom a szemhéjamra, ami viszont nem túl kellemes. Tartóssága sem megfelelő. Faragni lehet, bár nem könnyű, tekerni nem lehet, az csak "átverés". Biztos hogy nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

ancymancy

2015. január 21.

Lehet, hogy vízálló meg tartós, csak éppen úgy lepereg az ember szeméről mint a vakolat. Ha meg véletlen elalszol sminkben, pici fekete szemceruzamaradványdarabokkal lesz tele a szemed. Úgy viszketett, hogy szemcsepp alig hozta rendbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

keserud

2015. január 2.

Tény, hogy ha nincs egy jó hegyeződ, képtelenség hegyezni, de az Essence hegyezővel jó! Azért adok 5 csillagot, mert a 60 fokos gőzt is bírta egész wellness nappal együtt! Szóval tényleg a helyén marad! Én ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

cirkonium

2014. november 3.

Erről a termékről eszembe jutott a mondás, hogy ugyebár annak nyilván tiszta a lelkiismerete, aki nem használja... :-) Mert hogy ez a cerka legfeljebb azé' lehet vízálló mert nem használjuk...Nos, még példa nem volt rá, hogy egy sminkcuccot kidobjak - hacsak el nem fogyott, mert ha nem vált be valami, akkor elajándékoztam... De ez viharos gyorsasággal landolt a kukában, amikor elfogyott a türelmem...:-) Pedig próbáltam, tényleg... a barnát vettem meg, de minek...? Húztam a szememen szárazon, festékkel, festék nélkül, alapozóval és anélkül... esküszöm, semmi nem látszott, csak az, hogy már pirosra karistoltam a szemhéjam... Sőt, megpróbáltam úgy is, ahogyan boldogult kamasz koromban, - amikor még nem túl sűrűn volt használható vízálló, tartós szemceruza, csak külföldön - szóval felmelegítettem a lámpánál, hajszárítóval, forró víz alá is dugtam - az eredmény ugyanaz: semmi... Próbáltam hegyezni is, eredmény: halottnak a nokedli... Én még ekkora "gané" termékkel nem találkoztam, tényleg... :-) Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 3.

Szilviaa

2014. október 28.

Hajjajj..nekem még elég új és imádom, mert tartós, szép vonalat lehet vele húzni, és nagyon meleg kell ahhoz, hogy maszatolódjon..ilyen szuper cerkám a régi típusú clinique óta nem volt.

DE! Nekem még nem kellett hegyezni, sőt, eddig azt hittem, hogy felül van a tetejébe beledugva a hegyezője..gondoltam most megnézem, és jövök megmondani nektek a tutit..:D De nincs benne semmi..a tetején az csak egy kupak, ott helyezték bele magát a ceruzát.

Hegyezni viszont tudom mi hegyezni. Régen voltak ezek a ceruzák, amiknek a testében sok kis műanyag tokban sorakozott a kihegyezett bél, és ahhoz volt ilyen kis miniatűr hegyező, ami csak magát a bélt hegyezte, a műanyagot nem..nah, ehhez is olyat kellene szerezni, talán még lehet kapni..csak nem tudom a nevét..

Egyelőre öt pont, aztán majd ha hegyezni kell, jelentkezem.:D
Vettem essence hegyezőt. nekem az sem viszi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Egyelőre öt pont, aztán majd ha hegyezni kell, jelentkezem.:D
Vettem essence hegyezőt. nekem az sem viszi. :(

joouyee

2014. október 22.

Barna és fekete színben is vettem, az Essence hegyező hegyezi rendesen, nekem nincsen vele különösebb problémám. Vizet bírja, de azért nem extratartós, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Pulykatojás

2014. október 10.

Nem drága. Ez az egyetlen pozitívuma, illetve még ez sem, mert még ennyit sem ér. Emiatt a ceruza miatt vettem új hegyezőt, amin kifogott a borítása. Az se segítene rajta, ha faburkolata lenne, mert a belseje sem megfelelő. Nem tudtam vele rendes vonalat húzni és amit sikerült, az is halovány lett. Nagy-nagy csalódás ez egy essence terméktől. Ez a márka jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Donguzman

2014. augusztus 22.

Nem rossz, sokáig megmarad a vízvonalon, csak a termék többi részének az előbújtatása kissé nehézkes. Az alján lévő kis kupakot mindig leszedem, és egy vékony kegyes pálcával nyomom ki a többi részét. Csak vigyázni kell, hogy nehogy több jöjjön ki a kelleténél. Mondjuk bőrre nem a legjobb, de füstös szemeket könnyen lehet csinálni ezzel a termékkel. Ezért én leginkább vízvonalra ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Paránytrilla

2014. július 30.

Csalódás! Megfejthetetlen módon működik. Most ezt hegyezni kell vagy csavarni, vagy mi? Ráadásul nekem túl kemény és darabos, egyszerűen nem tudom felvinni a bőrömre, csak nyúzza. Egy épkézláb vonalat nem tudtam húzni vele. Épp ezért a tartósságáról nem tudok nyilatkozni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Borzalom volt se tekerni se hegyezni nem lehetett egyszerűen pocsék volt az egész ceruza még a színe se volt intenzív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Alkoholok: Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Stearoyl Inulin, Myristyl Lactate, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Myristyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.