Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: gendur.berni, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megvédi a természetes körmöd és kiegyenlíti a köröm barázdáit. a könnyed formula biotint tartalmaz, halvány pink színe pedig ideális alaplakként használva, megelőzve a köröm elszíneződését. a gyönyörű, ápolt manikűrért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Narbeleth

2018. január 30.

Egyetlen rétegben kentem fel még szombat este, csak hogy lássam, milyen. Három napja van a körmeimen, mosogattam, teregettem is vele, sokat gépelek, de még csak meg sem pattant. Ráadásul keményebbek a körmeim, és így nem lemezesedik, töredezik, mint enélkül. Majd updatelek, ha kipróbáltam lakkal is.

Update: Az egyetlen napig fent maradó körömlakkomat 3 napra hosszabbította (még fedőlakk nélkül is), nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

ebeata

2018. január 13.

Ez a lakk borzalmas. Egy rétegben lehúzható már másnap, mindegy, hogy előtte zsír- és portalanítottam a körmömet és mindegy, hogy kenek rá színes lakkot, tehát alap lakknak használom vagy csak magában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

HRenata

2017. október 7.

Alaplakknak használom, a barázdakitöltő igéret miatt választottam ezt. Egyébként nincs különösebb gondom a körmeimmel, nem töredeznek, stb. Egy ideig jól működött, elég hamar szárad, szép felületet ad a színes lakkoknak. De mostanra besűrűsödött, szinte használhatatlan. Kicsivel több mint a fele fogyott el, de már alig tudom elfogadhatóan felvinni, sűrű és nyúlós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Ancsulitisz

2016. november 17.

A körmöm hajlamos a lemezesedésre és beszakadásra, ezért olyan körömerősítő lakkokat szeretek használni, amik egyúttal szép, ápolt megjelenést is biztosítanak, mivel nem szívesen rontom a körmöm állapotát sima lakkokkal.
Ebben a termékben nagyon tetszik, hogy egy rétegben is szép fényt ad, gyorsan szárad és viszonylag tartós. Két- három rétegben gyönyörű gél hatást kapok, ám HÁTRÁNYA,hogy hamar felhólyagosodik és lehúzhatóvá válik a mindennapi teendők következtében.
A körmöm nagyon szereti és kellő védelmet nyújt, egy beszívódó körömápolóval együtt alkalmazva érzem, hogy erősebb, ellenállóbb a körmöm.
Biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Biztosan újraveszem majd.

belaura

2016. október 1.

Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, most használtam először, meg alapvetően nagyjából egészségesek a körmeim, ritkán töredeznek. Viszont szép egyenletes felszínt ad, az állaga megfelelő; csak remélni tudom, hogy nem fog besűrűsödni. Jó rá lakkozni (mintha tartósabb is lenne tőle a manikűr) és önmagában is nagyon csinos. Valóban elfedi a barázdásabb körmöket, habár ha tényleg durva a helyzet, érdemesebb két rétegben felvinni. Kicsit száradhatna viszont gyorsabban, ha már mégiscsak egy alaplakk; nekem több mint fél óra kellett, hogy koppanósra száradjon (de a hideg víz segít rajta). De ezért nem vonok le, mert amúgy nagyon tetszik.
*Le kell, hogy vonjak 2 csillagot, mert szörnyen nehéz szépen felvinni, annyira besűrűsödött. A lakkhigító sem nagyon segít rajta. Még mindig kell 1 óra, hogy teljesen megszáradjon, és tudjak rá lakkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

berni88

2016. július 8.

Régebben a keratinos verziót használtam, azt is szerettem, de ennek valahogy szebb a szine. Tényleg olyan francia manikűr rózsaszin, de egy rétegben tökéletesen csak fényes átlátszó. Napokig birja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

TaBePa

2016. május 10.

A sok mosogatás, körömlakkozástól el kezdett töredezni a körmöm-eddig nem volt ilyen problémám, úgy döntöttem, hogy beszerzek egy ápoló lakkot. Őszintén szólva nagyon elvesztem a választékban, drágát pedig nem szerettem volna választani. Ezt emeltem le a polcról-habár tudom, hogy ez leginkább a barázdákra jó, gondoltam a biotin segíthet rajta. Szép, visszafogott rózsaszín alapszíne van-könnyen lehet rá lakkozni, gyorsan szárad-illetve önmagában is tudom hordani, ápolt hatást kelt. Nekem segített, javult a körmöm, de azért még töredezik olykor, ezért vonok le-igaz, ezt nem is ígéri, hogy megakadályozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Biotin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.