Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: neakardtudnihogyki, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömnövekedést segítő körömlakk

Guffyyy

2017. augusztus 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jól kenhető, gyorsan száradó, egy rétegben kenve is szép ápolt kinézetet ad. És nagyon nagyon szépen megerősítette a körmeimet. Jó pár hónapja használom már, szép hosszúak és erősek a körmeim azóta, pedig korábban állandóan letörtek, képtelen voltam megnöveszteni. Kiárusított termékként vettem nagyon olcsón, remélem nem fogják megszüntetni, szeretném még újra venni majd ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Fabi95

2017. augusztus 13.

Ma szereztem be a cseppes változatát a Müllerben (kb 350 Ft-ért!!!!). Heti 2-3x használom, erősebbnek érzem a körmeim és egy picit gyorsabban is nőnek. Lehet jobb hatást érnék el vele, ha mindennap használnám. Nem tudom hogy még kapható-e, mert kiárusított termékként volt megjelölve, de ennyi pénzért ha rossz lenne, akkor is újravenném. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

alycethetyger

2016. november 1.

Körülbelül három hete használom, egyéb körömnövekedést/erősödést segítő készítmény nélkül, és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon gyorsan nőnek a körmeim és valamilyen szintű erősödést is tapasztaltam. Szeretem, ha elfogy, biztosan ujra fogom venni - szeretem ha kicsit hosszabbak a körmeim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.