Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2014. január 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

minden lány álma az erős köröm és a hosszan tartó manikűr! íme a titkos fegyver - mindkettőhöz! a körömerősítő alaplakk egy fényes alapozó lakk, ami erősíti a körmeidet. megvédi a körmöket az elszineződéstől, kiegyenlíti a barázdákat és biztosítja a tökéletes, hosszantartó manikűrt.

v.alexandra27

2019. augusztus 25.

Alaplakknak használtam, erősítő hatást nem vettem észre, de amúgy nem volt gond vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Vzsl05

2017. augusztus 6.

A körmemet nem erősítette, de általánosságban jó alaplakk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

A körmemet nem erősítette, de általánosságban jó alaplakk.

dizabella01

2016. június 11.

Alaplakként kiválóan teljesített, a lakkjaim akár 1 hetet is kibírtak (habár ez lehet inkább a fedőlakk érdeme). Színe nagyon szép, önmagában is lehet hordani, fényes és még fehérített hatást is kelt, vékony réteget kell felkenni, szépen kiegyenlíti a köröm felszínét...na de kb. a 10-ik használatnál (valahol az üveg negyedénél) durván besűrűsödott, és azóta használhatatlan. Nem venném újra. de ha a sűrűsödési probléma megszünne, akkor őt használnám, hiszen nagyon jól tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

SimonO

2016. március 17.

Köröm renoválásra szánva vásároltam meg, már kezdek a végén járni, de találtam jobb terméket nála.
Önmagában széppé teszi a körmöket, nem váltak le körömlemezek a körömről mellette. Alaplakknak megfelelő, de nem tett nagy csodákat a körmömmel.
Összességében jó, ha nincs más de ha elfogy szerintem egy jó darabig nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

missmomsen

2016. január 21.

Egy üvegcsével elhasználtam, ami nem tetszett benne, hogy fura lilás színe volt... De ezt elnézem, mivel a körmeimet helyretette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

BokaEdina

2015. szeptember 20.

Egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Egyáltalán nem tartós.

cintia995

2015. március 30.

Szerintem nem rossz kis termék. Nagyon nagy javulást nem vettem észre a körmeimen, de jobb mint volt. Sokszor használtam önmagában is és alaplakként is. Önmagában picit fehéres, egészséges összképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 30.

Madi

2015. március 2.

Update: fél éve használom, mindig újraveszem. Egyetlen bajom vele, hogy miután a kétharmada elfogy, nagyon besűrűsödik és hígítani kell, viszont úgy már picit szárít.

Ez tök jó! Sokkal jobban bírja ezzel a lakk és a körmöm is kevésbé szárad ki, fényes marad (és simább) a felülete még lemosás után is, ráadásul egyik lakk sem fogja be a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

snowyfairy

2015. február 6.

De jó kis alaplakk. Gyorsan szárad, meghosszabítja a színes lakk élettartamát és nem színezi el a körmömet egyik lakk sem. Minden lakkozáskor ezt használom (kb heti 2x) és fél évig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

dorci993

2015. január 8.

Szerintem egészen jó kis lakk. Nem teszi tartósabbá a manikűrt, és nekem gyorsan se szárad (illetve ez becsapós,már teljesen száraznak tűnik, ha ujjal megtapogatom sem marad benne az ujjlenyomatom, mégis buborékosak lesznek felette a lakkok ha nem várok min.30 percet),de utoljára talán középiskolában volt ilyen hosszú egyszerre az összes körmöm. Általában 3-4 mindig letörik,mielőtt megnőhetne mindegyik, de most szépek és elég erősek. Persze azért így is behajlanak a körömvégeim elég durván, és ettől repedeznek a lakkok, de sokkal erősebbek a körmeim és nem törnek le,mint egyébként .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891