Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pro White körömfehérítő, fényesítő lakk. Opikailag ragyogóbb körmök, természetes fehér és ultra ragyogás hosszan tartó zselés hatás. Gyorsan szárad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mlexa

2019. június 19.

Nagyon gyorsan szárad, és valóban a fehér fehérebbnek hat tőle, a rózsaszín pedig ilyen lilásnak. :D Annyira nem tartós, de pár napot bír. Alapnak, vagy fedőlakknak is jó. Ára baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

aranypáva

2015. december 12.

Sok hatást nem észleltem. Nekem egyszerű fedőlakk-hatása volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Sok hatást nem észleltem. Nekem egyszerű fedőlakk-hatása volt.

Kinyi

2015. január 11.

Sokaktól hallottam, hogy nekik irtó gyorsan megszárad, de nekem valamiért nem. Csak akkor használom, ha van időm pepecselgetni vele (szóval elég ritkán).Nekem két nap után lepattog.
Ha nem lenne az előbbi két dolog, nagyon szeretném, mert szép a körmömön, de így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

bettina88

2014. február 20.

Nekem nem vált be. Nem lehet egyenletesen felvinni. A körmömet sem fehéríti ki rendesen. Akciósan vettem 350 Ft-ért, de nekem ennyit sem ért meg. Nem venném újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

lviaeszter

2014. január 31.

Most kentem fel, és húúúú...nagyon szép körmöket "csinál"! Finom, csillogó, ápolt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

DFI

2013. május 10.

Egy rétegben felkenve csak kissé fehér, inkább áttetsző-átlátszó, de a másodikkal már tényleg fehér zselés hatása van, olyan tejszerűnek mondanám. Gyorsan szárad, jól terül, könnyen fel lehet vinni. Tartósságát tekintve még nem tudok nyilatkozni. Ár-érték arány szerintem jó, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 10.

Lilla91

2013. május 6.

Eddig csak a rosé változatot használtam és meg voltam vele elégedve, ez a fehér társa már nem tetszik annyira. ez sem rossz, de érdekes módon a körmöm rózsaszín részét fehéríti, a fehér részt meg nem :) még használom egy darabig és ha elkezdené a teljes körmömet fehéríteni akkor megadom a maximum csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

poppy

2013. február 15.

Alaplakknak használom, mert egyáltalán nem vettem észre, hogy optikailag fehérítene, így legalább annyit tehet értem, hogy a színes lakkok nem érintkeznek a körmömmel, és ez alatt nem sárgul meg a köröm. És ezzel ki is fújt,sőt gyanítom, hogy emiatt pattog le darabokban a rákent színes lakk. Egyetlen pozitívum, hogy mire végigkenem mind a tíz körmöm, meg is száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

borntobe

2013. január 30.

Elfogyott az Ultra Stron erősítőm, és gyorsan kellett valamilyen alaplakk. Mivel általában francia körmöt festek, ezt választottam. Nekem nem fehérít semmit, sima átlátszó lesz, közepes fénnyel, talán több rétegben kijönne a zselés hatás. Gyorsan szárad, kemény körmöket eredményez, de egészében semmi különös, amíg nem jutok hozzá az ultrához, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

redberry.247

2012. december 26.

Tényleg szép fényt ad a körmöknek, és fehérít is. Nyilván nem kapunk ultra ragyogást, és én a zselés haásban is erősen kételkedek, de azért a végeredmény szép :) Egyetlen problémám vele, hogy elég hamar elkezd leperegni. Valóban nagyon hamar megszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).