Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

googles

2015. június 12.

Most vettem meg pár napja, egyelőre nekem jónak tűnik. Sok napos tartósságot nem várok. Egy pontot csak azért vonok, mert nekem mániám a barázdák kiegyenlítése, ezt elvárom egy lakktól, még ha ne m is kiegyenlítő lakknak hívják :D És ez a lakk csak kicsit csinálja.

Update: túl fehérré teszi a körmöm, kicsit neon, világító jellege van. Jobb lenne, ha épp csak egy picit kevésbé lenne ilyen világítós-fehéres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 12.

almarek

2015. január 11.

2-3 rétegben már jó a fedése. Szép végeredményt lehet vele elérni, elég gyorsan meg is szárad, de tartósnak nem mondanám. Fedőlakk nélkül max. 3 nap, amit kibír. (Ha nagyon vastagon visszük fel, tényleg van egy icipici lilás árnyalata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

kémecske

2014. március 29.

Én nekem most a második üvegcse van meg. Volt egy előző is és az sokkal jobb volt ennél. Figyeljétek meg hol veszitek. Én a müllerbe vettem egyet az nagyon jó volt, egy réteg és kész. Ez a második már dm-es és nem olyan jó. 2-3 réteg kell csak akkor fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

ylexe

2014. január 14.

Pontosan azt csinálja, amit ígér, optikai fehérítést, természetes francia manikűrt. Tartósságáról még nem tudok beszámolni.
ud: 2-3 nap alatt kezd el kopni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

ud: 2-3 nap alatt kezd el kopni

kisverus

2014. január 7.

kb. 6 éve vásároltam írországban, az ottani árakhoz képest extra olcsó volt, és a minősége is kiváló, nekem a színe is nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 7.

f.andi

2013. november 23.

Én mindig ezt használom alaprétegként, annak nagyon jó. Önmagában két vékony rétegben szoktam felvinni, úgy is egészen rendben van. Lepattogzás normális, egész jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Lilia

2013. november 10.

Tényleg elég furi kékes-lilás árnyalata tud lenni, ezért én is csak 1 réteget kenek fel, így szép. :) Gyorsan szárad, és szép csillogást ad a körmeimnek, a tartóssága is rendben van más lakkokhoz képest. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

sieszter

2013. szeptember 26.

Csak 1 rétegben kenem fel, mert vastagon UV lila színű... A Miss Sporty körömfehérítő jobb volt, sajna megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Ichigo94

2013. szeptember 7.

Nekem ez nem jött be. Nagyon csíkos marad utána a körmöm, nem terül el egyenletesen a körmömön még a 2. rétegnél se. Messziről szép, közelről nagyon csúnya. Akárhányszor húzom le az ecsetet mindig túl sokat visz fel, túl folyékony.

Update: Már másnap elkezdett pattogni egy kicsit. 4 nap múlva a körömlakk fehér részekbe összeállt. Undorítóan nézett ki, muszáj volt leszednem. Addig szépen nézett ki a körmeimen, kivéve a hüvelykujjamat, mert azokon soha nem nézett ki szépen, foltosodás nélkül egyszerűen lehetetlen volt rájuk felvinni. Szép, de a felvitele az kínszenvedés volt. Túl hamar megszárad nem lehet rendesen elkenni vagy ha sokat/keveset viszek fel nem tudok rajta belejavítani, me pár mp múlva már meg is száradt majdnem. Kár érte pedig jó lenne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

b.krissy

2013. május 30.

Most próbáltam ki ezt a lakkot és elsőre nagyon szépen teljesít! Általában gondom van a lakkok száradásával. Ezzel a lakkal 2 szer festettem át a körmeim, párszor ráfújtam, bekentem a kezem kézáplóval és rögtön gyönyörű, tartós, sima, fényes réteg lett a körmeimen. Csodálkoztam is, nem vártam ilyen jó eredményt ilyen gyorsan. A tartósságáról pár nap múlva tudok csak nyilatkozni. Eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.