Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. október 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az ultra gloss fényt adó körömlakk extra fényes finist biztosít körmeidnek, és meghosszabbítja a körömlakk tartósságát. gyorsan száradó és áttetsző – fényes fedőréteg bármilyen körömlakk fölé.

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --

v.alexandra27

2020. február 11.

Meg vagyok vele elégedve, nagyon szép fényt ad a manikűrnek, és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Meg vagyok vele elégedve, nagyon szép fényt ad a manikűrnek, és tartós is :)

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Pár perc alatt szép fényesre szárad. Ha biztosra akarok menni, akkor ő az egyik favorit fedőlakkom :) Tartós is, kb. 6 napra növeli a "leggagyibb" lakkok élettartamát is. Mostani verzióra azt is ráírták, hogy " mirror shine". Ezt nagyjából hozza is :) Nyugodt szívvel vegyétek meg! :) Az üvegben sok van, tehát sokáig elég. Kb. 750- es áron van most

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

theo

2017. január 8.

Nagyon jó kis fedőlakk, főleg ilyen áron. Nagyobb mennyiséget kell belőle használni, mint egy sima lakknál és úgy nem csíkoz, gyorsan szárad, és pár plusz napot ad a körömlakkoknak, van amelyik kibírta 7 napig pattogás nélkül, pedig sokat nyúlkáltam vízben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

lillcso95

2016. november 27.

Nagyon rég vágytam egy gyorsan száradó topcoatra. Megvettem ezt, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de nagyon bevált. Tényleg szép fényes fedőlakk, hihetetlenül gyorsan megszárad, így ha sietek, nagyon praktikus. Szerintem nem csíkoz egyáltalán, könnyű a felvitele; tehát csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

tátombák

2016. augusztus 1.

Jó kis cucc ez! A franciámat a moyra fényes fesőlakkjával fixáltam, de az gyakran felszedte a már megszáradt lakkot is, és "párnafoltos" lett. Ez viszont hamar megszárad. Ma, ahogy 5-6 nappal lakkozás után megláttam a körmömet, még mindig extra fényes, sima felületű, és inkább a lenövés zavar. Nem pattogott le a vége (vagyis csak minimálisan, de nálküle nem bírná ennyire). Tényleg szép fényes, nem veszít a fényéből napok után sem. Nekem megérte azt a 350 forintot a kiárusítás keretében :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

silver

2016. június 22.

Elkeni a lakkozást. Csúnyán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Elkeni a lakkozást. Csúnyán.

llillal

2016. május 25.

Szeretem az essence termékeket, de ez sajnos csíkosra szárad :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Szeretem az essence termékeket, de ez sajnos csíkosra szárad :(

doreszka94

2016. március 25.

Porcelán műkörömöm fényesebbé tételéhez vettem, ehhez szuper. Nagyon gyorsan szárad és tényleg nagyon szép fényes lett tőle a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

NaiLove

2016. február 24.

Egész jó bár nem ad nagyobb tartósságot. Ezért 3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Egész jó bár nem ad nagyobb tartósságot. Ezért 3

im

2016. február 3.

Korábban amolyan úri huncutságnak gondoltam a fedőlakk használatát, sosem készítek magamnak különleges manikűröket, maximum két színt használok egyszerre, de mióta ezt használom, megváltozott a véleményem. Ez az első fedőlakkom, úgyhogy nem tudom máshoz hasonlítani.
Pozitívumok:
- még a bénácska, felkenés és száradás után szinte azonnal lepattogzó Catrice körömlakkjaimat is tartósabbá teszi, a többiről nem is szólva. 1-2 nappal biztosan tovább bírják a lakkok
- mióta ezt használom, erősen megritkultak a körömlakkba száradás közben véletlenül belenyúlós balesetek, a párnanyomatos körmöm pedig teljesen megszűnt, a 2 rétegben fölkent lakk is iszonyú gyorsan szárad

Negatívumok:
- olyan hű, de különleges extra fényes finist én nem látok a lakkon, ha ezt fölkenem
- kb. az üvegcse felénél járva elkezdett besűrűsödni, nem olyan egyszerű kinyerni a lakkot az üvegből, mint az elején
- egyes lakkokat hajlamos visszaszedni, főként egy sötét bogyószínű Maybelline-nél kell erre nagyon odafigyelnem

Összességében: nem csodaszer, biztos van ettől még jobb is, de alapvetően elégedett vagyok, hogy nem kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Pozitívumok:

Negatívumok:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)