Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2019-es sun. sand.& golden rainrbrows trendkiadás

A barnító spray kellemes frissességet biztosít, minden használattal fokozza a barnaságot - UV sugárzás nélkül.

01 here comes the sun! árnyalatban

szeliger

2019. június 27.

Idén nem kényeztetett bennünket sok napsugár májusban, úgyhogy igencsak világos bőrrel kezdődött a nyári könnyedebb ruhák korszaka. Nem sok tapasztalatom van az önbarnítókkal, de most rászántam magam, ugyan tudatosan most sem kerestem, a polcról inkább ez a kis flakon talált meg engem.
A csomagolás praktikus, a flakon nagyon jól illik a kézbe, jó a fogása, könnyű használni. A szórófej nagyon finoman porlaszt, egész vékony rétegben is fel lehet vinni a barnító folyadékot. Ez azért is jó, mert nem kell annyira figyelni az előzetes radírozásra. A radírozást én ki is hagyom, csak a sima zuhany után használom és még egyszer sem sikerült foltosra fújnom magam. A barnító hatás a vékony réteg miatt nem túl intenzív, a rendszeres használattal azonban szépen mélyül a szín és pont olyan lett, amilyennek szerettem volna: ne legyen túl sötét, kis barnaság azért látszódjon. A kifújás után én még tenyérrel el szoktam simítani, aztán hadd hasson! Szó szerint érezni ugyanis, hogy valami történik, pár percig mintha mászna be valami a bőr alá vagy ezer tűvel szúrkálnák. Nem kellemetlen, de valahogy bizsereg a bőr egy rövid ideig. Az illat egész jó, édes kókuszos, naptejes illat, pár órán át tartja magát. Ha reggel használom, délutánra már határozottan előtör a jellegzetes önbarnítós szag, ezt a végeredmény érdekében elviselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

Hidratálók: Propanediol

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)