Essence

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. október 14.

Kiszerelés:   12 x 4 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

12 mini körömlakkot tartalmazó szett. Gyorsan száradó, magas fedésű textúra, félig matt, fémes felületet biztosít az egyedülállóan szép körmöknek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. október 18.

Főként a színei miatt vettem meg, az őszi levelekre emlékeztetnek.
A matt felület nekem sem tetszik igazán így tettem rá fényes fedő lakkot.
Tartóssága szerintem rendben van, 4-5 napot kibír.
Nem bánom hogy sok hasonló szín van benne, skittle manikűrnek ideális.
A világos színek sajnos csíkosak maradtak még a fedő lakk után is illetve az összes lakk eléggé kiemeli a köröm egyenetlenseget. Ettől függetlenül nem bánom hogy megvettem mert valószínűleg időszakosan fogom csak ezeket a színeket használni (ősz és nyár) és ahhoz a mini kiszerelés bőven elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Főként a színei miatt vettem meg, az őszi levelekre emlékeztetnek.
A matt felület nekem sem tetszik igazán így tettem rá fényes fedő lakkot.
Tartóssága szerintem rendben van, 4-5 napot kibír.
Nem bánom hogy sok hasonló szín van benne, skittle manikűrnek ideális.

Honeyhair

2020. október 7.

Gyönyörűek a színek, főleg így együtt, és ez megnehezíti az ember dolgát. Legutóbb is vagy fél óráig ültem fölöttük, mire kiválasztottam, melyiket kenjem fel, legszívesebben mindegyiket akartam volna, egyszerre. Jó, hogy ilyen kicsik az üvegek, így mire rájuk unnék, el is fogynak. Sajnos nekem a félmatt finish annyira nem jön be, így fényes fedőlakkal fixálom, így jobban tetszik. Másik problémám, hogy alaplakkal, két rétegben és fedőlakkal sem tartós: nekem már a második napon elkezdett lekopni a mutatóujjam végéről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.