Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 7.

A szempillaspirál ívelt, elasztomer keféje végtelenül dús és lélegzetelállítóan ívelt szempillákat, nyílt tekintetet eredményez.

Pipere

2021. január 31.

Nem szeretem az essence-től ezt a spirált, túl sok festéket vesz fel nagyon sokáig, kb mikor már dobhatod ki, akkor kezd el kevesebbet. Az első réteg semmi extra, kicsit összetapasztja a pillákat, de mikor másodszorra húznám végig, katasztrófa lesz, összecsomósodik az egész, 3 db pillát csinálva és még az se túl ívelt. Részemről hatalmas csalódás, főleg, hogy viszonylag hamar lemászott a szemem alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

hanna090

2021. január 16.

Első rétegnél szinte semmi,másodiknál viszont össze vissza tapasztja a pillákat ezzel igénytelen kinézetet adva,illetve van hogy a szemöldök alól kell lesikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

Fiszuli

2020. december 16.

Újsághoz volt ajándékba még valamikor ősszel, de csak most jutottam odáig, hogy elkezdjem használni. Meglepően pici maga a spirál (nem ehhez vagyok szokva mostanában), a keféje viszont döbbenetesen nagy. El is keseredtem, hogy én málé ezt biztos nem fogom tudni normálisan használni, ennek tetejében ezer éve volt olyan spirálom, aminek ilyen "tüsis" keféje van és tudom, hogy művészet vele dolgozni - nem a szó jó értelmében. Ezen okokból kifolyólag nulla reményekkel kezdtem el vele kenekedni, az eredmény viszont jobb lett, mint vártam. Egyrészt, magát a spirált nagyon kényelmes fogni, hogy ilyen pici és a ferde spirál végnek is van funkciója, piszok jól be lehet rajta támasztani az ujjat, így a spirál sokkal stabilabb lesz. Másrészről nem kentem vele össze magam jobban, mint általában szoktam a spirálokkal. Végül pedig 1-2 nap használat után teljesen visszarázódtam a "tüsis" kefe használatába. Szóval előítéletek levetkőzve. A hatásáról annyit, hogy piszok természetes pillákat lehet vele csinálni, aki egy picit többet akar, az három sorral is nyugodtan végig mehet a pilláin. Én kettővel megelégszem. Nagyon jól viszi fel a festéket, a pillákat szétválasztja és valóban göndöríti. Nekem ez a szemeim sarkánál látszik a leginkább, "baba" tekintetet csinál. Egy kis fun fact így estére: a genetika kegyes volt hozzám, alapból nagy, hosszú, dús szempillákkal lettem megáldva, viszont a pilláim ívét maximum közepesre tudom értékelni, azt is csak jóindulattal. A "hovajárszpilláztatni?" kérdéseket már megszoktam, aki régóta ismer tudja, hogy sosem éltem a "pilláztatás" lehetőségével, csak spirált használok, és ezután sem vágyom többre ilyen adottságok mellett. Amióta viszont ezt a spirált használom, több kérdést is kaptam, hogy "nahcsakelmentélmárpillláztatni?". Hát nem, még mindig nem. Pusztán ettől a spiráltól annyira megváltozott a pilláim íve - valamint az általam eddig használt spirálokhoz képest "túl természetes" a hatása -, hogy mindenki azt hiszi, hogy mű, csak azért, mert nagyon nem a megszokott. Lehet megint mindenkinek magyarázkodni... Örülök, hogy kipróbáltam, fogom is bőszen használni, főleg így az ünnepek közeledtével. Aztán majd utána nézek a drogériákban, hogy hol lehet kapni. Mostanában a Bourjuis spirálokkal voltam megáldva, de mivel nem vagyok hajlandó semmiből sem vízállót használni, ebben az ocsmány, ködös, szitálós, gány időben, mire beértem a munkahelyre, volt, hogy lepillogtam és felpillogtam a festéket, ennek tetejében a pilláim összecsomósodtak a párás, szitálós időtől... Néztek is rám sokszor furcsán a főbejárati hőmérésnél, hogy most lesírtam a szemfestéket, vagy mi van velem... Ezt a spirált még nap végére sem sikerül lekennem, és lepillognom a szempilláimról szóval a tartóssága veri a kétszer-háromszor ilyen árú spirálokét. Nagyon meg vagyok vele elégedve, lehet elindulok egy kicsit az Essence szempillaspirál vonalon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

NovErke

2020. október 22.

Glamour újsághoz járt ajándékba. Igazából csak ezért vettem meg az újságot de nagyon megérte! Gyönyörűen ível, hosszabbnak tűnik a szempillám, ugyanakkor természetes hatású. És nemhogy nem tapaszt össze, hanem még szét is választ, szinte megfésüli a pilláimat. Pedig ilyen keféjű szempillaspirálom még nem volt és elsőre meg is lepődtem, mondom hogy lehet ezzel dolgozni... Hát még jobban mint az eddig általam használtakkal! Simán eléri a legapróbb szálakat is anélkül hogy a szemkörnyékemet is össze vissza kenné, nem kell annyit törölgetnem festés után. Egész nap tart, egyáltalán nem pereg. A kedvenc spiráljaim közé lépett. Nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

ANDREAA

2020. augusztus 12.

Szép ívelt pillákat csinál, a másik "domború" oldala pedig szépen hosszabbít is, szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Queen16

2020. június 3.

Egy időbe használtam sokáig, szétválasztja a pillákat feketít, nem lett a kedvencem de anyira rossz sem aki szereti a természetes pillákat annak tetszeni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Panni21

2020. február 20.

A keféje nem a kedvencem, nem szeretem ezt a "szúrós" típust, de odafigyelve szépen lehet dolgozni vele, csak valamivel több időt és türelmet igényel. Nincs műszepilla hatás (kicsit kár), de nagyon szép, szétválasztott, ívelt, fekete pillákat varázsol. Egyáltalán nem pereg, lemosni könnyű.
Ha nem szárad be ez is egy hónap után (sorra ez a bajom a márka spiráljaival mostanában), megadom az ötödik csillagot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Mia0602

2019. október 25.

Ez a legrosszabb szempillaspirál amivel valaha dolgom volt. Már első alkalommal pergett. Második nekifutásnál, lemászott a szemem alá. A harmadiknál is. Ezenkívül semmit nem csinál a pilláimmal, amik rövidek és egyenesek. Használtam a domború felével, aztán a homorúval majd mindkettővel. Így több festék került fel és összeragadtak a pilláim. Pár óra elteltével pedig olyan, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

mlexa

2019. szeptember 29.

Update!
Fel kell pontoznom 5*-ra, mert az utóbbi időben szinte a legtöbbet ezt használtam! Jó pár hónap eltelt mióta megvettem, de még mindig tökéletesen működik! Kicsit sem száradt be, és ugyanolyan gyönyörű pillákat csinál, mint a legelején! Biztos újra fogom venni, ha egyszer megadja magát! Ajánlom mindenkinek kipróbálásra! 😊

Ár - érték arányban egyáltalán nem rossz! Nem csodaszer, vannak sokkal jobbak is a piacon. Kicsit maszatol felkenésnél, de utána nekem egyáltalán nem pereg, nem tűnik el a nap folyamán. Dúsítja és íveli is a pillákat. Nem egy wow hatás, amit csinál, de ennyi pénzért egyszer érdemes kipróbálni. Nekem a kefe kialakitasa is nagyon tetszik. Nem vesz fel rengeteg festéket, és a színe is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Update!

doroty9898

2019. szeptember 10.

Eddig a Maybelline szempillaspirálját használtam, de ez az Essence spirál lepipálta a Maybelline-t. Tartós, nem potyog, nem keni össze a szemhéjamat. A keféje valóba fura egy kicsit első használatra, de egész jól működik, könnyen felvihető. Nap végére egy kicsit veszít a színéből, de ez a drágább szempillaspirálnál is így volt. Ár-érték arányban nagyon is megéri ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hidratálók: Butylene Glycol