Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 7.

A szempillaspirál ívelt, elasztomer keféje végtelenül dús és lélegzetelállítóan ívelt szempillákat, nyílt tekintetet eredményez.

Mia0602

2019. október 25.

Ez a legrosszabb szempillaspirál amivel valaha dolgom volt. Már első alkalommal pergett. Második nekifutásnál, lemászott a szemem alá. A harmadiknál is. Ezenkívül semmit nem csinál a pilláimmal, amik rövidek és egyenesek. Használtam a domború felével, aztán a homorúval majd mindkettővel. Így több festék került fel és összeragadtak a pilláim. Pár óra elteltével pedig olyan, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

mlexa

2019. szeptember 29.

Update!
Fel kell pontoznom 5*-ra, mert az utóbbi időben szinte a legtöbbet ezt használtam! Jó pár hónap eltelt mióta megvettem, de még mindig tökéletesen működik! Kicsit sem száradt be, és ugyanolyan gyönyörű pillákat csinál, mint a legelején! Biztos újra fogom venni, ha egyszer megadja magát! Ajánlom mindenkinek kipróbálásra! 😊

Ár - érték arányban egyáltalán nem rossz! Nem csodaszer, vannak sokkal jobbak is a piacon. Kicsit maszatol felkenésnél, de utána nekem egyáltalán nem pereg, nem tűnik el a nap folyamán. Dúsítja és íveli is a pillákat. Nem egy wow hatás, amit csinál, de ennyi pénzért egyszer érdemes kipróbálni. Nekem a kefe kialakitasa is nagyon tetszik. Nem vesz fel rengeteg festéket, és a színe is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Update!

doroty9898

2019. szeptember 10.

Eddig a Maybelline szempillaspirálját használtam, de ez az Essence spirál lepipálta a Maybelline-t. Tartós, nem potyog, nem keni össze a szemhéjamat. A keféje valóba fura egy kicsit első használatra, de egész jól működik, könnyen felvihető. Nap végére egy kicsit veszít a színéből, de ez a drágább szempillaspirálnál is így volt. Ár-érték arányban nagyon is megéri ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

draculina

2019. január 4.

Nagyon furcsa "keféje" van, nekem nagyon szokatlan, elég bumszli és rendszeresen szembebököm nagam vele, de ezt most betudom az én ügyetlenségemnek. Rajtam egész tartós, viszont van hogy összeragasztja a szempilláimat. Nem egy nagyon rossz termék de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

MrkAnita

2018. december 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, kár volt!

Borzalmas, konkrétan a legrosszabb spirál amit valaha használtam!
1 hétig próbálkoztam vele, éppen ma landolt a kukában. Mindent hoz amitől rossz lesz egy ilyen termék.
A keféje túl hosszú, bumszli, lehetetlen szépen, precízen dolgozni vele.
Rettenetesen sok festéket vesz fel, úgyhogy itt már kezdődhet a szórakozás a lehúzogatással., ennek ellenére mindenféle spirálozási módszerrel való próbálkozással is ocsmányul összetapasztja a pillákat. Borzalmas vastag rétegben kerül fel, keményre szárad, úgy néz ki utána az ember mint valami elfuserált szabadságszobor.
És ha ez még nem lenne elég napközben is hozza az indítiskor már igen alacsonyra belőtt szintet. Pereg, maszatolódik, pandaszem effektust produkál, ráadásul 7-8 óra viselés után megadja magát és az egész "össze esik" olyan hatást eredményezve minta elfelejtettem volna, hogy ki van festve a szemem és jó alaposan összedörzsöltem volna.

Számomra ennek a spirálnak a legnagyobb tanulsága, hogy ilyen termékek vásárlása előtt a véleményeknél nem csak azt kell nézni, hogy hány pontos az össz értékelése, hanem azt is, hogy milyen korosztály kedveli. És ezzel nem azt mondom, hogy van aki véleménye többet ér míg másoké kevesebbet, hanem teljesen egyértelmű, hogy egészen mást várunk egy szempillafestéktől 20, és 40 évesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, kár volt!

Borzalmas, konkrétan a legrosszabb spirál amit valaha használtam!
A keféje túl hosszú, bumszli, lehetetlen szépen, precízen dolgozni vele.

Clementine

2018. december 8.

06.04.Az elején nagyon sok festék van a kefén de leszedegetés után nagyon szép pillákat csinál. Abszolút hozza amit ígér, az ára is tökéletes, nem kenődik, nem pereg.
12.08. Nem hagyott a kíváncsiságom és mindenféle szempillaspirált vettem azóta de rá kellett jönnöm, hogy ez a legjobb amit valaha próbáltam. Hiába van másik három spirál a polcon, mégis ehhez a félig beszáradtért nyúlok minden reggel. Folyamatosan dicsérik a pilláimat amikor ezt használom. Abszolút megéri az 5 csillagot. 🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

parisforever96

2018. november 11.

Legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Könnyű használni hamar szárad kényelmes kiszerelés és hatalmas ivelt pillákat csinál már szinte muszempilla hatás. Ennyi pénzért meg nagyon megéri.Végre egy spirál ami nem csak csimbokokat csinál a szempilláimra. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

kemosabe

2018. november 7.

Szerintem borzalmas, talán a legrosszabb spirál amit valaha használtam. Nagyon ragacsos, mindenhova kenődik használat közben, a pillákat összeragasztja. A hatása viszont nagyon szép, de hamar el is múlik, kb 1-2 óráig tart, utána max átlagos. A legnagyobb problémám viszont az, hogy egyáltalán nem tartós. 8-9 óra vagy annál hosszabb ideig való viselés után olyan panda szemeket csinált nekem, amilyet még egy termék sem. Próbáltam azzal orvosolni, hogy az alsó pilláimra nem tettem belőle, de így is ugyanaz volt a végeredmény... még sosem tapasztaltam ilyen szintű pergést. Nem vízálló, és könnyen lemosható, de azért kétszer nem árt végigmenni a lemosóval, mert fekete kis részecskék maradnak utána a szem környékén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Jelizz

2018. augusztus 25.

feltem megvenni mert gyanusan olcso volt de, a kefeje nagyonjo hogy ivelt en forditva hasznalom, szepen szinez,ivel es tenyleg jobban kinyitja a tekintetet! Sajnos nem vizallo, de estig rajtam marad, mar majdnem hogy mu szempilla hatasa van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

krisztie

2018. július 27.

már amikor megjelent mondtam magamba hogy na ez kell nekem 😁 nem csalódtam nagyon szupi😍 szép legyező pillákat csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

Hidratálók: Butylene Glycol