Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ez a rendkívül hosszú élettartamú preciziós szemhéjtus praktikus, vékony, filc applikátorral, ideális a finom tusvonal elkészítéséhez, csakúgy, mint a drámai, extravagáns tusvonal elkészítéséhez.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Babooca

2019. augusztus 26.

Első 3-4 alkalommal tökéletes, utána viszont nagyon nehéz vele dolgozni. Nekem eleinte nagyon könnyen megfolyik, és könnyezik tőle a szemem, ami azt okozza, hogy teljesen elfolyik a cicavonalam...Hiába próbálom javítani, a könnyezés továbbra is megmarad. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

stylo

2019. június 25.

Csak azért vettem ezt, hogy kiprobaljam, milyen a filces tus, mielott befektetnek vmi komolyabb markaba. Szep vonalat huz, bar nekem megsem fog ez a tipus bevalni mert bena vagyok, es nincs turelmem gorcsolni, nem lesz egyforma soha. Amugy meg nagyon vizesnek es hignak tartom. Nem lesz egy mely fekete vonal. Lassan szarad es kenodik. Legalabb ketszer haromszor at kell menni, mire elfogadhato lesz a szin, vagy egyaltalan latszodik. Lemosni viszont nem is olyan egyszerű, bar ez igaz minden tusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

JustGlitter

2018. október 27.

Az egyik kedvencem, nagyon szép vonalat lehet vele húzni, tartós, bár a szemzugnál kicsit kenődik a nap végére. Nekem nem lett "híg" a végeredmény, elsőre szép színe volt. Mindennapi használatra tökéletes, az árához képest egészen jó.
Ami viszont érthetetlen, az a benne lévő mennyiség, mert pár használat után egyszerűen kifogy, na és akkor már alig fog. Nem tudom, hogy másnak is volt-e ilyen tapasztalata, vagy csak én fogom rosszul a filcet, de mindig megtörik a vége, egyszerűen használhatatlan egy idő után - mondjuk addigra ki is fogy :D. És mivel érzékeny a szemkörnyékem, néha kisebesedik tőle, vigyázni kell arra, hogy milyen erősen nyomom a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Dorcii00

2018. augusztus 14.

Évek óta csak ezt használom. Könnyű vele kihúzni a szemem, nem kopik le soha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Évek óta csak ezt használom. Könnyű vele kihúzni a szemem, nem kopik le soha.

edinaa225

2018. június 30.

Botrányosan rossz. Szép tusvonalat sikerült vele húznom , de kb 2 órán belül már a szemhéjamon volt vagy totál eltűnt. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

vicadesu

2018. június 23.

Annyi jó van benne, hogy a vékony fejével egyszerűen lehet szép tusvonalat húzni. Eleinte bevált, de pár használat után rájöttem, hogy ez a világ legrosszabb filces tusa. Nagyon hamar fogy, mivel sokat kell belőle felvinni, ugyanis nagyon híg, kb. semmi színe nincs, és egyáltalán nem tartós, nekem fél órán belül el is kenődött. Ha már van a szememen valamilyen alap (por, esetleg korrektor), akkor lényegében lehetetlen felvinni, ha meg nincs, akkor szétcsúszik és elkenődik. Ami miatt 1 csillagot adok, az az, hogy pár használat után iszonyatosan elkezdett folyni. Zsepi nélkül már meg sem tudom fogni, mert az egész kezem tiszta fekete lesz tőle, hiába törlöm meg, ugyanúgy elkezd folyni, pedig nem csináltam vele semmit, ami miatt ez történhetne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Enc

2018. január 16.

Már a másodikat használom belőle, mert szép vonalat lehet vele húzni és viszonylag tartós addig amíg jól működik. Egyedül emiatt vettem újra, mert hamar beszárad, illetve a toll feje annyira felszedi a szemhéjpúdert, hogy egy idő után csúnyán fog..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

fanncsooo

2017. december 24.

Arra jó volt, hogy megtanuljak szép tusvonalat húzni, de sajnos hamar beszáradt és nem is volt olyan intenzív színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Lunora

2017. december 15.

Most vettem. Próbálgattam, próbálgattam. És úgy érzem csak arra lesz, jó hogy megtanuljak cicafarkat csinálni :D hamar fogy és ha szemhéjfesték már van a szememen akkor könnyen eltömődik és simogathatom le róla egy zsepivel... a végéig pedig már nem is jut el a termék nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

adriabiro

2017. december 13.

Kétszer vettem belőle, erre azért volt szükség mert azt hittem rosszat vettem,túl hamar kiszáradt. De nem ,a második is pár használat kiszáradt és szürkés lett....A vízálló változatot egy fokkal jobban szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol