Essence

Ár:   895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: k.veronyka, Módosítva: 2015. január 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Extra vékony filccel.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
biju94

2019. május 15.

Nincs vele különösebb baj, árát megéri szerintem. Biztos van ennél jobb tus is. 1 hónapot bír beszáradás nélkül. Az árához képest szerintem jól teljesít. Viszont amíg nem szöszösödik a vége vagy nem szárad be, addig tökéletes mély fekete tusvonalat lehet vele csinálni könnyen és precízen. Használtam már drágábbat azok se tudtak többet ugyanennyi idő alatt száradtak ki/be, kopott a színük vagy szöszösödött ki a végük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ilkaflora

2018. november 17.

Mikor először megvettem instant szerelem volt, mostanra viszont már csak a szép emlékek maradtak nekünk :D Párszor újra vásároltam, de ideje új tusfilc után néznem. Nagyon szép vonalat lehet húzni vele, de max 7-8-szor, aztán még ha meg is fordítod a hegyét (a tusfilcekben van egy ilyen titkos lehetőség) akkor még húzhatsz vele párat, aztán fakó, csíkos a végeredmény, ami az első általam vetthez képest nagy romlás.. Nem tudom mi történt, de az utóbbi 3, amit még reménykedve megvettem elég gyengén muzsikált... viszont ritkán sminkelőknek jól jöhet, de mindennapi használatra nem tudom ajánlani :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

lullababy102

2018. július 5.

A kedvenc tusom! Nem használtam sose semmi mást (talán egyszer egy Catrice márkájút), mindig újra veszem. Könnyű vele dolgozni, nem kenődik, nem szürkül be, és nagyon egyszerű vele finom, kis vagy akár drámai, vastag tusvonalat is húzni. Filces tusok közül a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Dotty96

2017. december 29.

Próbára vettem, arra megfelelt, de nem venném újra. Nehéz vele dolgozni, mert nekem általában már a vonalhúzás felénél elszürkül, meg a tartóssága sem a legjobb. Az essence szemceruzája ennél többet ér, és azzal is lehet ilyen szép sötét vonalat húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

rebekahorvathh

2017. november 7.

Többször vettem ujra, eleinte sminkelesem kezdetén azt hittem normális, hogy ilyen hamar kifogy, de aztán mikor ajándékba kaptam egy Maybelline tust, rájöttem hogy ez igy nem jo. Azóta nem vettem ujra es nem is tervezem, eleinte szep fekete de egy idő utan magától kifogy, akkor is ha az ember nem hasznalnja, a filc vege bebolyhosodik es mar csak halvanyszurke vonalat húz. Kezdőknek esetleg ajanlom, hogy otthon ezzel gyakoroljanak, de hosszútávra nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

AppleMaple

2017. november 2.

Könnyű használni és tartós a végeredmény, de mocskosul idegesitő, hogy emellé "alig van benne" feeling társul, pl megcsinálom az egyik szememen a vonalat és a másiknál már alig jön belőle. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Lauu

2017. július 10.

Ez a termék borzalom. A hegye jó lenne, mert szép vékony vonalat lehet húzni vele, de a tartóssága kritikán aluli. Akármit csinálok vele elkenődik :( semmilyen körülmények között ne vásároljátok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

luccsoka2

2017. április 12.

Nem is tudom,miért vettem meg.Lehet az ára miatt.De egy adag kaki..nehogy megvegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

csomoviki

2017. április 8.

Olcsó volt és régóta ki akartam próbálni, mert béna vagyok a tusokkal. Ezzel sikerült nagyon szép vonalat húznom, ahhoz képest, hogy béna vagyok. Igaz, hogy az egyik szemhéj megrajzolása után már nem igazán működött a tus vége, de kis rázogatás meg fejjel lefelé tartás után szorult elég a másik szemre is :D alapjában véve nem rossz termék csak türelem kell hozzá

Update. Egyszerűen sz.r...Első hetekben méh jó volt de aztán már vonalat se húzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Change

2017. március 29.

Már jó pár hónapja használom,igaz nem minden nap,de az első héten teljesen meg voltam vele elégedve, olcsó volt, szép fekete, precíz vonalat tudtam vele rajzolni, nagyon szép volt.
Utána viszont beszáradt, alig fogott, szemhéj púderre kb. egyáltalán nem fog, ha megpróbálom még egyszer áthúzni,korrigálni, akkor egyáltalán nem fog, és az előzőt is leszedi, nagyon halvány, inkább szürke.
Megfordítottam a hegyét, de az se segített neki,furcsa,"bolyhos" lett a vége.
Ráadásul feltapad a szemhéjamra, még azután is, hogy megszáradt, nem elég tartós.
Viszont nem szeretek semmit se kidobni, ezért megtartottam, és néha elszórakozok vele, de nem venném meg többé, még ha fizetnének érte se.
Csak azért nem húzom le annyira az értékelést, mert az elején szép és fekete volt és nagyon könnyű használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Megfordítottam a hegyét, de az se segített neki,furcsa,"bolyhos" lett a vége.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice