Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szvivi777, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Szuper vékony hegyű szemkihúzó toll, vízálló kivitelben. A precíziós toll applikátora rendkívül vékony, a filctoll hegy segítségével vékony és vastagabb vonalat egyaránt tudsz rajzolni. A vízálló textúrának köszönhetően tartósabb hatású, mint valaha.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ann86

2019. augusztus 22.

Szép fekete, az én szemhéjamon tartós. Nekem sokáig elég, nem tapasztaltam, hogy hamar beszáradna vagy kifogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

amygdala0131

2019. május 16.

Én nagyon szeretem ezt a tust, nem is értem a korábbi véleményeket. Igaz, hogy hamar kifogy, de nem két használat után, hanem kb másfél hónap alatt. Szép fekete színe van, nem kenődik el, könnyű használni. Műszempilla alá szinte kötelező, nagyon jól ragad rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

szalayeva

2019. április 11.

Sajnos víz nélkül is elmászik, pedig a vékony filcszerű véggel tényleg szép vonalat lehet(ne) húzni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

KuliKali

2019. január 18.

Nem értem az értékeléseket. Én imádom ezt a tust. Lassan egy éve lesz hogy megvettem, így már nem az igazi a hatás de még most is magasan jobban teljesít mint sok más új tus.
Intenzív szín,nagyon tartós. A felirat tényleg hamar megkopott a filcen,de más rosszat nem lehet mondani róla. Nekem a hegye is megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

vicadesu

2018. június 23.

Negatívumai: a felirat nagyon hamar lekopott róla és összefogott mindent, illetve a hegye is eldeformálódott, pedig vigyáztam rá. Pozitívum viszont, hogy tartós, szép fekete színe van, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Lestine

2018. június 18.

Én nagyon szeretem, tartós is, könnyű vele dolgozni. Viszont ami számomra hatalmas csalódás, hogy a feliratok rajta elkezdtek kopni, összekenték a kezem, az arcom és mindent, ami a sminkes neszesszeremben volt. Nem várnám 2 hét után. Az elődjét amúgy imádtam, többször is újravettem. De ezt így nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Anna_6

2017. december 30.

Egészen meglepődtem, hogy ilyen rossz értékeléseket kapott, nekem teljesen bevált, nap végére is a helyén marad, még ha 1-2x hozzányúlok is véletlenül. Lehet hogy nekem fura a bőröm. Egyedül a színe lehetne erősebb, nem az az igazán fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

kismacska00

2017. szeptember 8.

Egyáltalán, semmilyen szinten nem jó, egy forintot sem ér. Pontosan ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szólók. Mobilinternet nélkül (=krémmánia nélkül), hirtelen felindulásból vettem, jó nagy hülyeség volt. Jónak tűnt a kialakítása vagy mi. Az az egy használat, amit abszolválni tudott, az is ezt bizonyította, bár maga a festék elég rossz minőségű benne.

DE! Miután valóban a második használatkor befejezte az egyébként is teljesen használhatatlan festék adagolását, én jelenleg ecsetként használom géles L'oréal tus felvitelére. Nyilván emiatt megvenni baromság lenne, de ha már itt van és ilyen jó kialakítású egyébként, tulajdonképpen filces tusként használom el a géleset, amit amúgy ecsettel bénán kezelek. Szóval hozott anyagból dolgozok, ha már megvettem, de csillagot nem adok neki, az inkább nekem jár, hogy ezt feltaláltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

lillcso95

2017. május 24.

szörnyű. a hegye jó, de ennyiben ki is merült a pozitívumok listája. nem elég fekete, ha átmegyek rajta újra, elkezd összecsomósodni a szemhéjamon, és lejön. vízállónak pedig egyáltalán nem mondanám. kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

rekacuba

2017. február 15.

KATASZTRÓFA! Kb. 2 használat után már alig fogott. Én normális tusvonalat se tudtam vele húzni. Sajnos az 1000 Ft-tal drágább társai se tudnak többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol

Lásd Tripeptide-32

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!