Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szvivi777, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Szuper vékony hegyű szemkihúzó toll, vízálló kivitelben. A precíziós toll applikátora rendkívül vékony, a filctoll hegy segítségével vékony és vastagabb vonalat egyaránt tudsz rajzolni. A vízálló textúrának köszönhetően tartósabb hatású, mint valaha.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

asevia

2021. február 5.

alapból egy Rdel youngos tust szoktam használni, de sajnos kb 2 hónapja nem találok, és utoljára ezt az essence superfine vízállót vettem, szép fekete, de a hegye összevissza hajlik, nem töltődik meg rendesen tussal a vége, csak ha úgy rázom mint egy idióta, de akkor kb folyik (amíg egy negyed vonalat meghúzok, aztán megint nem fog) és az első használattól kezdve ilyen..., egy pár használat után elkezdtem lefele fordítva tárolni, hátha akkor jobban belefolyik a végébe a smink, de csak a kupakja megtelt, és egy kis vonal erejéig fogott, aztán megint nem... korrigálni nem lehet, mert leszedi az előző vonalat, kopik, és kb duplájába kerül mint az rdel youngos... többet tuti nem veszek ilyet, kiborít... és egyszerűen nem tudok vele szép vonalat húzni, mert vagy folyik, vagy nem fog, aztán meg leszedi amit már meghúztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

TBianka

2020. november 20.

Legrosszabb tusom eddig, mivel filceset akartam kivételesen venni így lekaptam az első olcsót amit csak láttam, de ez nem pigmentált egyáltalán nem tartós, vízállónak még a közelében sincs, ha már kB 15 fok vagy annál több van össze vissza kenődik. Háromszor adtam neki esélyt, de kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Előbb kommenteltem a testvéréhez, a sima waterproof pen-hez. Míg AZ A KEDVENCEM, ez sajnos leszerepelt. A filc túl hosszú vékony és hajlik, így képtelenség pontos vonalat húzni, a vége mindig száraz, oda valahogy nem is jut tus. Maga a tus benne hamar szárad, nem elég fekete és ez valahogy csípi a szemem, pár óra alatt kopik, olvad, eltűnik a lógó, zsíros, kezdődő ráncos szemhéjamról. Naponta sminkelek és a tus elmaradhatatlan, ezért fontos egy jó és megbízható termék, ezért a pénzért egy próbát megér...de én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

palma.anhdao

2020. október 17.

Borzasztó. Alig pigmentált, nehez vele dolgozni, nincs színe sem és csípi a szememet. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

rekamer

2019. október 9.

Tesco leürítésen vettem 300 ft körül.
Miért van az, ha az essence valamit gyárt, az vagy zseniálisan nagyon jó lesz vagy borzasztóan sz*r?
Kézen letesztelve majd eldobtam az agyam: jól dolgozható, jól pigmentált, nem kenődik, vízálló, blablabla.
Be is dobtam a kosárba, majd otthon jött a fekete leves, amikor a saját szememen próbáltam ki.
Mintha a szemhéjamon a bőr túl zsíros lenne neki (?), szétcsúszik rajta, ha 3-4x átmegyek rajta az összeszáradt rétegek összecsomósodnak rajta, használhatatlan az egész. Biztos nem az a probléma, hogy fejjel lefelé tartom, direkt lefelé fordítottam, hogy follyon lefelé a tus, előtte pedig egész nap lefele fordítva pihent egy pohárban. Azután kipróbáltam direkt előtte tisztított szemhéjon, ugyanez történt.

Szerettem volna szeretni, de még az a 300 ft is sok volt érte.
Kuka. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Tesco leürítésen vettem 300 ft körül.

Szerettem volna szeretni, de még az a 300 ft is sok volt érte.
Kuka. :'(

Ann86

2019. augusztus 22.

Szép fekete, az én szemhéjamon tartós. Nekem sokáig elég, nem tapasztaltam, hogy hamar beszáradna vagy kifogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

amygdala0131

2019. május 16.

Én nagyon szeretem ezt a tust, nem is értem a korábbi véleményeket. Igaz, hogy hamar kifogy, de nem két használat után, hanem kb másfél hónap alatt. Szép fekete színe van, nem kenődik el, könnyű használni. Műszempilla alá szinte kötelező, nagyon jól ragad rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

szalayeva

2019. április 11.

Sajnos víz nélkül is elmászik, pedig a vékony filcszerű véggel tényleg szép vonalat lehet(ne) húzni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

KuliKali

2019. január 18.

Nem értem az értékeléseket. Én imádom ezt a tust. Lassan egy éve lesz hogy megvettem, így már nem az igazi a hatás de még most is magasan jobban teljesít mint sok más új tus.
Intenzív szín,nagyon tartós. A felirat tényleg hamar megkopott a filcen,de más rosszat nem lehet mondani róla. Nekem a hegye is megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

vicadesu

2018. június 23.

Negatívumai: a felirat nagyon hamar lekopott róla és összefogott mindent, illetve a hegye is eldeformálódott, pedig vigyáztam rá. Pozitívum viszont, hogy tartós, szép fekete színe van, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol