Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szvivi777, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Szuper vékony hegyű szemkihúzó toll, vízálló kivitelben. A precíziós toll applikátora rendkívül vékony, a filctoll hegy segítségével vékony és vastagabb vonalat egyaránt tudsz rajzolni. A vízálló textúrának köszönhetően tartósabb hatású, mint valaha.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kamilla.803

Korcsoport: < 18
2023. augusztus 22.

Én szeretem, szépen fog pedig már megvan egy ideje. Nagyon egyszerű vele dolgozni és sokáig fent marad. Napközben egyáltalán nem kenődik, de nem erős vízálló. Ha mondjuk a kézfejemre véletlenül húzok egy vonalat, több kézmosást, akár egy napot is kibír, arcon viszont nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. augusztus 22.

poszike22

2022. január 6.

Vékony applikátora van, pigmentált, és valóban vízálló, nagyon tartós tusfilc. Mindig fejjel lefelé tárolók, elég régóta, lassan egy éve megvan így és fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

zsazsikus

2021. április 15.

Ha van rossz szemhéjtus... na ez még annál is rosszabb! :( A szokásos tusom kerestem a drogériában, de nem volt készleten, ez viszont le volt árazva 490 Ft-ra, szóval "hülyének is megéri" alapon dobtam be a kosárba.
A kialakítása nagyon jó, a használata is egyszerű szépen fog, szerintem pigmentált is bár ahogy sokan írták korábban a festék elég hamar kifogy belőle így többször is végig kellett mennem a vonalon, mire látszódott az eredmény, emiatt viszont néhány helyen foltos lett a tusvonal, ami kevésbé mutat szépen.
Nagyon lassan szárad meg, emiatt könnyen elkenődik, és hiába rakok primert/korrektort alá, kb 1-2 óra múlva elkenődik az egész (!) szemhéjamon...

Összehasonlításképp a catrice calligraph pro matt liner nemhogy a 9 órás munkanapom, de még az esti zuhanyzást is kibírja, ez pedig vízállónak van írva, de a maszk miatti pára simán leszedi... :')

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

dzsinglia

2021. március 22.

A kialakítása jó, a festék már kevésbé.Nem elég pigmentált, és víz nélkül is simán elmászik. Fél áron jutottam hozzá, gondoltam megér egy próbát. Elfogom használni, de vannak ennél jobban a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

asevia

2021. február 5.

alapból egy Rdel youngos tust szoktam használni, de sajnos kb 2 hónapja nem találok, és utoljára ezt az essence superfine vízállót vettem, szép fekete, de a hegye összevissza hajlik, nem töltődik meg rendesen tussal a vége, csak ha úgy rázom mint egy idióta, de akkor kb folyik (amíg egy negyed vonalat meghúzok, aztán megint nem fog) és az első használattól kezdve ilyen..., egy pár használat után elkezdtem lefele fordítva tárolni, hátha akkor jobban belefolyik a végébe a smink, de csak a kupakja megtelt, és egy kis vonal erejéig fogott, aztán megint nem... korrigálni nem lehet, mert leszedi az előző vonalat, kopik, és kb duplájába kerül mint az rdel youngos... többet tuti nem veszek ilyet, kiborít... és egyszerűen nem tudok vele szép vonalat húzni, mert vagy folyik, vagy nem fog, aztán meg leszedi amit már meghúztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

TBianka

2020. november 20.

Legrosszabb tusom eddig, mivel filceset akartam kivételesen venni így lekaptam az első olcsót amit csak láttam, de ez nem pigmentált egyáltalán nem tartós, vízállónak még a közelében sincs, ha már kB 15 fok vagy annál több van össze vissza kenődik. Háromszor adtam neki esélyt, de kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Előbb kommenteltem a testvéréhez, a sima waterproof pen-hez. Míg AZ A KEDVENCEM, ez sajnos leszerepelt. A filc túl hosszú vékony és hajlik, így képtelenség pontos vonalat húzni, a vége mindig száraz, oda valahogy nem is jut tus. Maga a tus benne hamar szárad, nem elég fekete és ez valahogy csípi a szemem, pár óra alatt kopik, olvad, eltűnik a lógó, zsíros, kezdődő ráncos szemhéjamról. Naponta sminkelek és a tus elmaradhatatlan, ezért fontos egy jó és megbízható termék, ezért a pénzért egy próbát megér...de én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

palma.anhdao

2020. október 17.

Borzasztó. Alig pigmentált, nehez vele dolgozni, nincs színe sem és csípi a szememet. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

rekamer

2019. október 9.

Tesco leürítésen vettem 300 ft körül.
Miért van az, ha az essence valamit gyárt, az vagy zseniálisan nagyon jó lesz vagy borzasztóan sz*r?
Kézen letesztelve majd eldobtam az agyam: jól dolgozható, jól pigmentált, nem kenődik, vízálló, blablabla.
Be is dobtam a kosárba, majd otthon jött a fekete leves, amikor a saját szememen próbáltam ki.
Mintha a szemhéjamon a bőr túl zsíros lenne neki (?), szétcsúszik rajta, ha 3-4x átmegyek rajta az összeszáradt rétegek összecsomósodnak rajta, használhatatlan az egész. Biztos nem az a probléma, hogy fejjel lefelé tartom, direkt lefelé fordítottam, hogy follyon lefelé a tus, előtte pedig egész nap lefele fordítva pihent egy pohárban. Azután kipróbáltam direkt előtte tisztított szemhéjon, ugyanez történt.

Szerettem volna szeretni, de még az a 300 ft is sok volt érte.
Kuka. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Tesco leürítésen vettem 300 ft körül.

Szerettem volna szeretni, de még az a 300 ft is sok volt érte.
Kuka. :'(

Ann86

2019. augusztus 22.

Szép fekete, az én szemhéjamon tartós. Nekem sokáig elég, nem tapasztaltam, hogy hamar beszáradna vagy kifogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Hidratálók: Methylpropanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Lásd Tripeptide-32

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.