KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 439-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 439

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Essence the gel Nail polish 16
Ár: 500 , Eladó: Lenochkaaaaaa
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 300 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postai úton előre utalás után küldöm (postaköltség fizetendő!)

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Kedvenc! Nevetségesen olcsó és szerintem nem tud kevesebbet mint a magasabb árkategóriájú lakkok. Tartós, szépek a színek az ecsetét meg imádom, egy húzás és kész vagyok. :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

Massacre

2018. június 17.

Update: rájöttem, hogy az hogy takaró nyomatos lesz végülis az én hibám, ugyanis hiába száraznak tűnik a lakk, 12 órának kell eltelnie hogy semmiképpen ne legyen alvás közben sem hiba benne, ezért én már csak reggel csinálom meg a körmeimet, nekem így tökéletes a lakkom, nincs benne semmilyen ránc, takaró nyomat stb. Azonban néhány árnyalat tényleg kezd sűrűvé válni, én ilyenkor pár csepp körömlakk lemosót teszek bele és csodákat művel vele.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat, rengeteg árnyalatot használtam már, de szinte mindegyikkel elégedett vagyok. Nagyon hosszú, műköröm hosszúságú természetes körmeim vannak, ezért gyakran festem őket. Két rétegben szoktam felvinni a színeket, van amelyik már egy rétegben is használható lenne, de kettőben már tökéletes az eredmény. Alap- és fedőlakkot is használok, mert régebben sárgultak a körmeim a lakktól, de ez megoldotta a problémát. Egy hétig simán kibírja a lakkom lepattogzás nélkül, bár ezt szinte bármely lakkról elmondhatom. Egyetlen negatívum talán, hogy miután megszárad, több óra elteltével is képes takaró foltos lenni (de ez lehet a fedőlakk hibája).. Ezen kívül 5*.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

cságnes

2018. június 17.

Nekem kellemes meglepetés volt a tartóssága, két rétegben, fedőlakkal 6 napot bírta, utána a körömvégeknél elkezdett lepattogni. Az állaga nekem nagyon sűrű és nehéz vele dolgozni, ezért -1 csillag.

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

susanszkipetra

2018. június 13.

A kedvenc körömlakkjaim ebből a kiadásból vannak. 2 rétegben tökéletesen fed, az ecsete szuper és tartós a lakk.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

sztike

2018. június 10.

A 14 Do you speak love árnyalat van meg. A kezemen műkörmöm van, a lábam viszont annyira csikis, hogy muszáj nekem összeszerencsétlenkednem valamit a szandálos szezonra, erre vettem ezt a lakkot. Az ecsete egész jó, kellően tömött, lekerekített, könnyű vele bánni. A többi árnyalatról nem tudok nyilatkozni, de ez a mélybordó nagyon jól fed, nem csíkoz. Ajánlatos a 2 réteg, mert az elsőnek még inkább szamócapiros színe van, de a másodikkal már megvan a bordó. Meglepően gyorsan szárad, és tényleg fényes, géllakkszerű a finishe, nem is szoktam rá fedőlakkot tenni. A tartósságával semmi gondom, hetente szoktam leszedni, 1-2 napot körömfehérítővel pihentetni, aztán újra felkenni. Nem pattog, de a lábamon nem is jellemző egyébként. Ár-érték arányban verhetetlen, szerintem beszerzek még néhány színt.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Kisscsajszika

2018. június 6.

Kiválóan pigmentált, akár egy rétegben is tökéletesen fed és tartós. Az ára is nagyon kedvező.

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

abicicaaa

2018. június 2.

Csak egy fekete lakkom van, de ez nagyszerű szín a fedese kipróbálására. Egy rétegben is nagyon jól fed, nem szükséges második. Két nap után kezd lejönni, de annyira nem probléma, mert 3 nap után úgyis más színű lesz.
Nagyon nagy szinvalasztek van, és az ára is tökéletes.
Upd: mostmár rózsaszín is van. Előre látom magam, hogy egy éven belül a teljes szinskala a polcomon fog csucsulni :D

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nagyon nagy szinvalasztek van, és az ára is tökéletes.

_zsulu_

2018. június 1.

Ha elkap a lakk vásárolhatnék, általában ilyet veszek. Van kb. 5 színem belőle, mindegyikkel teljesen megvagyok elégedve, egy van talán ami már új korában is elég sűrű volt, de azért ez még belefér. Szép színeik vannak, jól fed, nekem a legvilágosabb színem is fed egy rétegben, így amikor nincs nagyon időm pepecselni, de mégis ki kell lakkozni a körmöm ezekből szoktam választani és egy rétegben feldobni. Viszonylag gyorsan szárad, és nekem két rétegben már elég tartós is, lepattogzani nem szokott, csak a szokásos körömszéli kis kopás, de általában 3-4 napot vállalhatóan kibírnak még a sötétebb színek is. A finishe tényleg géllakk szerű, szép fényes és egységes. Drogériás olcsó lakkból ez nagyon jó alternatíva.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

kfruzsi1

2018. május 30.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat, 2 rétegben 4 napig tart.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat, 2 rétegben 4 napig tart.

reginagalambos

2018. május 25.

Szeretem ezeket a lakkokat. Kb 4 napig szépen egyben marad a körmeimen, pedig elég sokszor mosok kezet. Szépek a színek, könnyű felvitel, átlagos száradási idő. Semmi extra, ár-érték arányban megfelelő.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Színezék. Piros.