Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

700 Ft 3 db! Essence The Gel Körömlakk + Oriflame The One
Ár: 600 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Essence The Gel Körömlakk Mud about you!
Ár: 350 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

FuegoFuego

2021. március 3.

Nagyon olcsó, mégis nagyon jó minőségű! Teljesen meg vagyok vele elégedve. Pigmentált és tartós. Két rétegben viszem fel, és fedőlakkot is teszek rá. Nekem így egy hétig is szépen kibírja, bár tegyük hozzá hogy az én körmöm alapból nagyon jól bírja a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

rekav11

2021. január 8.

Nagyon szép színek, a legolcsóbb, de egy rétegben fél napot, ha kibír, s 2 rétegben is csak egynapos lakk. Ezért 3-as, bár rengetegszer veszem, mert az ára miatt ebből engedhetek meg 10-12 árnyalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

polynaranna

2020. november 15.

Ha egy rétegben, ha két rétegben viszem fel, akkor sem bír ki fél napnál többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

macskusz

2020. október 7.

Gyorsan szárad, könnyű vele dolgozni. Két árnyalatot vettem belőle, nagyon szépek. Az új változatot is mindenképp ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

L1ll4

2020. július 4.

Többször visszatérek ezekhez a lakkokhoz ha valamilyen új színt szeretnék kipróbálni, mert olcsók, és szép árnyalatok vannak. A tartóssága átlagos, nem marad fent sokáig, de nem is pattog le pillanatok alatt. Az ecsetet szeretem, hosszú körmeim vannak, így egyszerűbb a széles ecsettel festeni. Kezdetben az állaguk jó, aztán folyamatosan lesznek sűrűbbek, de acetonnal felhigítva nekem még jól működtek akkor is amikor már csak kevés volt az üvegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

szofka77

2020. május 26.

Szepen fed nekem az atlatszo van meg, csak azt hasznalom, de 3-4 nap es kopik,,.szineseket nem hasznalok essenctol mert megse tud normalisan szaradni, mind jon lefele akarmihez hozzaerek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Gabria

2019. október 17.

5 ilyen lakkom van, szóval próbálkoztam! Mégse tetszenek ezek a lakkok. Az tetszik, hogy ilyen az üveg, meg az is, hogy a kupakot nem lehet túl húzni, de ennyi. Nekem talán kicsit sűrű, vagy nem is tudom, de ha lakkozok valamiért soha nem ezekhez nyúlok. Többször elmentem már az essence pult mellett és nem igazán hoznak lázba se. Nekem valahogy ez a lakk, ez a márka nem lett szerelem. Ennek ellenére adok neki 3 csillagot, a fent felsorolt pozitívumok miatt, meg mert ezek még nem száradtak be, pedig jó pár éve megvannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Lina1105

2019. szeptember 25.

Hirtelen nem is tudom mennyi, de legalább 6 árnyalatom van belőle. Szeretem az Essence lakkokat, hihetetlen széles a színskála! Tartósság terén lenne hova fejlődni, de a szuper színek kárpótolnak. Különben sem szeretem ugyanazt a körmeimen hetekig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Kedvenc körömlakkom! Nekem szürke színben van meg (37 Serendipity az árnyalat neve). Nekem gyorsan megszáradt, egy réteg is szépen fedett. Nekem egy rétegben, fedő- és alaplakk nélkül 2 hétig (!!) gyönyörűen fentmaradt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Gyönyörű nude-ok voltak köztük, több árnyalatot is megvettem. Hosszan használható, egyesek már egy rétegben fednek (!), álmaim baby boomerje is elkészíthető volt velük, bár időnként besűrűsödtek és elég lassan száradtak. Hiányozni fognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.