Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

600 Ft Essence The Gel Körömlakk + Oriflame The One
Ár: 600 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

Többször visszatérek ezekhez a lakkokhoz ha valamilyen új színt szeretnék kipróbálni, mert olcsók, és szép árnyalatok vannak. A tartóssága átlagos, nem marad fent sokáig, de nem is pattog le pillanatok alatt. Az ecsetet szeretem, hosszú körmeim vannak, így egyszerűbb a széles ecsettel festeni. Kezdetben az állaguk jó, aztán folyamatosan lesznek sűrűbbek, de acetonnal felhigítva nekem még jól működtek akkor is amikor már csak kevés volt az üvegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

szofka77

2020. május 26.

Szepen fed nekem az atlatszo van meg, csak azt hasznalom, de 3-4 nap es kopik,,.szineseket nem hasznalok essenctol mert megse tud normalisan szaradni, mind jon lefele akarmihez hozzaerek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Gabria

2019. október 17.

5 ilyen lakkom van, szóval próbálkoztam! Mégse tetszenek ezek a lakkok. Az tetszik, hogy ilyen az üveg, meg az is, hogy a kupakot nem lehet túl húzni, de ennyi. Nekem talán kicsit sűrű, vagy nem is tudom, de ha lakkozok valamiért soha nem ezekhez nyúlok. Többször elmentem már az essence pult mellett és nem igazán hoznak lázba se. Nekem valahogy ez a lakk, ez a márka nem lett szerelem. Ennek ellenére adok neki 3 csillagot, a fent felsorolt pozitívumok miatt, meg mert ezek még nem száradtak be, pedig jó pár éve megvannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Lina1105

2019. szeptember 25.

Hirtelen nem is tudom mennyi, de legalább 6 árnyalatom van belőle. Szeretem az Essence lakkokat, hihetetlen széles a színskála! Tartósság terén lenne hova fejlődni, de a szuper színek kárpótolnak. Különben sem szeretem ugyanazt a körmeimen hetekig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Kedvenc körömlakkom! Nekem szürke színben van meg (37 Serendipity az árnyalat neve). Nekem gyorsan megszáradt, egy réteg is szépen fedett. Nekem egy rétegben, fedő- és alaplakk nélkül 2 hétig (!!) gyönyörűen fentmaradt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Gyönyörű nude-ok voltak köztük, több árnyalatot is megvettem. Hosszan használható, egyesek már egy rétegben fednek (!), álmaim baby boomerje is elkészíthető volt velük, bár időnként besűrűsödtek és elég lassan száradtak. Hiányozni fognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

babszi11

2019. július 2.

Több színben is van, nagyon nagyon lassan szárad. Főleg a fehér. A színválaszték nagyon tetszik, rengeteg nude árnyalat is van, amiket szeretek. Egészen tartósak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

mlexa

2019. június 19.

Nekem ez is lassan szárad, viszont a színek nagyon szépek, és 3 napot simán bírnak. Két réteg ajánlott mindenképpen. Nagy a színválaszték, az ára is baráti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Kittyki

2019. június 17.

A 40-es szín gyönyörű mentezöld, 2 rétegben nagyon szépen fed. A 14-es meg nayg szerelmem, gyönyörű sötét piros színű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Black Fairy

2019. június 15.

220 forintért vettem leárazva a Mud about you és a Tip top taupe árnyalatokat. A színek nagyon szépek, intenzívek, két rétegben elfedte teljesen a körmömet (a vitamin hiányos fehérfoltommal együtt), relatíve gyorsan száradnak - szárítósprével - nem lesznek lenyomatosak, és nagyon szép finisük van...Sajnos két nap alatt a körmök végén picit lepattognak, de takarítottam és hajat is mostam, szóval 220 forintért (főleg, hogy majdnem egy centivel - 8-8,5 mm - túllóg a körmöm az ujjamon), azt hiszem ez várható volt...
Nem ez a kedvenc körömlakkom, mert szárítóspré nélkül túl lassan szárad (még sprével se úgy, ahogy sok más), és hajlamos bubisodni felkenés közben, de egy nagyon jó körömlakk...teljes áron is megérte volna, igazából azt mondanám, hogy 750-800 Ft-ig reálisnak látnám az árát érte, mert annyiért már lehet sokkal rosszabb minőségű lakkokat kapni...szóval ennyi pénzért ajándék...:D

Update.:
Kipróbáltam egy korall színt, NÉGY RÉTEGBEN is áttetsző volt, és így nagyon lassan száradt...egyébként a tartóssága fantasztikus, letörtem az egyik körmöm, és a megmaradt körmömön a lakk meg se repedt, pedig ez másfél héttel a lakk felvitele után történt...a többin egyáltalán nem kopott még a körömvégeken se, pedig nem szoktam kímélni...marad a négy csillag, csak azért írtam, mert a különböző színek különböző fedésűek, és ne lepődjetek meg, ha esetleg gyengécskét fognátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Update.:

Hidratálók: Aluminum Hydroxide