Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 449

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Essence The Gel + sok más Körömlakk
Ár: 6500 , Eladó: orsi1293
Állapot: alig használt + használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, utalás után Foxposttal küldöm
Essence The Gel Körömlakk 48 my love diary árnyalat
Ár: ingyen , Eladó: Kinga79
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: ajándék, csak gyere el érte
keserutimi

2019. február 18.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat! :)
Piros/bordó, rózsaszín és nude árnyalatokat szereztem be az elmúlt pár hónapban, ezek szinte a kötelező darabjaim. Ket rétegben viszem fel, és nekem 4-5 napig vannak a körmeimen lepattogás nélkül. Hogy nem bírja ki valakinek egy napig sem?! Ezt nem is értem...de nem vagyunk egyformák.
Szerintem az egyik legjobb drogériás körömlakk. 💅

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat! :)
Szerintem az egyik legjobb drogériás körömlakk. 💅

Nileve

2019. február 16.

Bár már jóval kevesebbet használok körömlakkot, mint régebben, de azért ezeket a lakkokat kifejezetten szerettem. Szerintem közepesen jó ecsete van, nekem talán kicsit túl dundi, de egész jól lehet vele dolgozni. Viszonylag tartós is, de nem árt egy erős fedőlakk. A fekete szín mindig is nagy kedvencem volt a The Gel körömlakkokból, az örök szerelem marad.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

An90

2019. február 16.

Először a 14 'do you speak love?' árnyalatban vettem meg, ami egy szép bordó. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Tartós és sokáig nem kezd el beszáradni, az első talán már több mint egy éves és ugyanolyan állaga van még mindig, mint az elején. Azóta már beszereztem a 111 'rainbow with sprinkles' színt, ami irizáló csillámos-rózsaszínes és tervezem még több színben is megvenni. Az ecsete szélesebb, kimondottan a köröm formájához igazodó.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Black Fairy

2019. február 10.

220 forintért vettem leárazva a Mud about you és a Tip top taupe árnyalatokat. A színek nagyon szépek, intenzívek, két rétegben elfedte teljesen a körmömet (a vitamin hiányos fehérfoltommal együtt), relatíve gyorsan száradnak - szárítósprével - nem lesznek lenyomatosak, és nagyon szép finisük van...Sajnos két nap alatt a körmök végén picit lepattognak, de takarítottam és hajat is mostam, szóval 220 forintért (főleg, hogy majdnem egy centivel - 8-8,5 mm - túllóg a körmöm az ujjamon), azt hiszem ez várható volt...
Nem ez a kedvenc körömlakkom, mert szárítóspré nélkül túl lassan szárad (még sprével se úgy, ahogy sok más), és hajlamos bubisodni felkenés közben, de egy nagyon jó körömlakk...teljes áron is megérte volna, igazából azt mondanám, hogy 750-800 Ft-ig reálisnak látnám az árát érte, mert annyiért már lehet sokkal rosszabb minőségű lakkokat kapni...szóval ennyi pénzért ajándék...:D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Pille17

2019. február 9.

Látom, megoszlanak a vélemények. Én szeretem ezeket a csillámos árnyalatokat. 111 rainbow with sprinkles babarózsaszín szín az egyik. A másik, 44-es szín on air! barnának néz ki, de 1 rétegben szép aranyló. Napokig bírja. Most ezek a kedvenceim.

Pille17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

hugibetty

2019. február 4.

Nagyon jó, mind ár kategóriában, mind minőségben. Csak annyi a gond vele, hogy fedő lakk nélkül, 3-4 nap után elkezd nekem legalább is le kopni. :( De nagyon gyönyörűek a színek, és ami a legjobb benne, hogy elég 1 réteget felvinni, mert nagyon jól fed. Én kifejezetten szeretem.

hugibetty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Lina14

2019. február 2.

update 2: továbbra is utálom, hogy 24 órát sem hajlandó megvárni, azonnal lepattog, de a színei és a fedőképessége nagyon jó!
A szokásos havi újságomhoz járt,ezért kiválasztottam a piros árnyalatot. Fenntartásaim voltak vele szemben, mivel utálom az essence lakkjait(mármint a color&go vonalat, a fedőlakkokkal ki vagyok békülve). Az állaga túl folyós, az első ecsetvonással sikerült befestenem a körömágyam, pedig eléggé kidolgozott és jól működő lakkozási technikát fejlesztettem ki(legalábbis szerintem). A finishe valóban fényes, de nem gél. Egy egyszerű miss sporty vagy love,y lakkom is ugyan ilyen fényes, sőt, a régi essencek is ennyire csillognak, szóval nem hozta az elvárásaimat. A tartóssága egy lehetelnyivel jobb, mivel nem rögtön aznap kezd el kopni hanem illedelmesen megvárja a 1,5 napot, aztán halványan elkezd pattogzani. Pigmentáltsága viszont elképesztő, már egy rétegben fed, ezért alkalmas nyomdázásra és water-marble technikára is. A színe telt, valódi vörös, ez nagyon tetszik.
Most nekem olya meh.... Alapnak nem, de díszítésnek jó lesz.
azóta beszereztem más színeket is, de csak kifejezetten a színek miatt: nagyon jó árnyalatokkal rukkolnak elő, de a tartósság mindegyiknél borzalmas! egy napig alig bírják. viszont a fekete egy rétegben is tökéletesen fed, ami miatt nagyon jó nyomdázáshoz, így azt már többször újravettem!
update: pontosítanom kell, mert a színfokozó fehér alap remek, egy réteges, lehet vele nyomdázni is, imádom!
update: még beszereztem a 18 ultra voilet és 773 more than a feeling árnyalatokat és nagyon szépek, szépen fednek és nyomdázásra alkalmasak.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Most nekem olya meh.... Alapnak nem, de díszítésnek jó lesz.

bettililiom

2019. február 1.

A tartóssága kritikán aluli, pár órát bír csak két rétegben is. A színek szépek, amiatt kap csak 2 csillagot tőlem.

bettililiom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Niki03

2019. január 31.

Nem tudok olyan színt venni belőle, amit ne imádnék. Két rétegben viszem fel. Az ecsetét nagyon szeretem. Nekem más körömlakk is csak pár napot bír, elnézem nekik. Aki hetekig akar gyönyörködni a körmei színében, annak valódi géllakk való. Az, hogy ez bármilyen szinten gél hatású lenne, én nem állítanám.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

polynaranna

2019. január 26.

Ha egy rétegben, ha két rétegben viszem fel, akkor sem bír ki fél napnál többet. Szép színek, de ár érték arányban sem mondanám jónak. Ilyen alacsony árkategóriában is próbáltam már jobbat. Igazából időpocsékolás ezzel kikenni a körmöm, mert másnapra még rondább így a látvány, mintha ki se kentem volna őket.

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.