Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 449

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 1000/4db , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Essence The Green & the grunge
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: fogyás nem látható az üvegen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
BRebi

2019. május 24.

Gyönyörű színei vannak, nálam kb. 1 hétig bírják ki fedőlakkal. Az ára is nagyon baráti.
Tényleg gél lakk hatást keltenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Tényleg gél lakk hatást keltenek.

Memi1001

2019. május 22.

Szeretem ezeket a körömlakkokat. Szépen fed, fényes, nagyjából tartós is :) Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

catyst

2019. május 17.

Én nagyon elégedett vagyok vele, körmösként mondom hogy van olyan hatása felkenve mint egy gél lakknak, fénylakk sem kell feltétlen mert olyan szép fénye van :) Az ára is nagyon kedvező, jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

Destina

2019. május 9.

Legnagyobb kedvencem a lakkmárkák közül. Kedvező az ára, szépek a színei, és tartósak is, emellett néhány darabja régóta megvan, és mégsem száradtak be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Tincsi1983

2019. május 8.

Nagy kedvencem ez a lakk.Szép szinek, tartós és szuper áron kaphatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Nagy kedvencem ez a lakk.Szép szinek, tartós és szuper áron kaphatóak.

biju94

2019. május 6.

Szeretem a szineit es hogy eleg sok szin van a palettan van mibol valogatni. Tobb szint is kiprobaltam mar, a kedvencem a 24 indian summer arnyalat . Viszont akarcsak a The Nude-nal itt is az a bajom , hogy nalam hamar beszarad es kb.3 reteg kell a szep fedeshez es eleg hamar lepattog . Vagy lehet en hasznalom "rosszul" de a tobbi essence-es koromlakknal is ezt tapasztalom.
Az pozitiv, hogy egesz hamar megszarad .Gyenge 3 csillag nalam, mivel kicsit tobbet vartam az essence "gel" hatasu koromlakkjaitol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 6.

Melka1007

2019. május 6.

Nagyon jó körömlakkok, szépek a színek, fedőlakkal több mint egy hétig bírja.
Két rétegben szoktam felkenni és akkor tökéletesen fed.
Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Nagyon jó körömlakkok, szépek a színek, fedőlakkal több mint egy hétig bírja.
Két rétegben szoktam felkenni és akkor tökéletesen fed.
Ajánlom.

arimer

2019. május 4.

Az ecset valami borzalom, vastag, széles, lehetetlen precizen dolgozni vele. Az egy dolog, hogy barmit csinalok, szetfolyik, de hogy soha de soha nem szárad meg, az hihetetlen....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

AnnaR

2019. április 27.

Gyönyörű színek, nagyon jó áron - nekem ez a fő okom arra, hogy nagyon szeressem. Most azért vettem ezt, mert olcsóbb volt, mint az RdelYoung lakkok és mert mindig is ki akartam próbálni a narancssárgát. Ezen kívül valahogy megvettem egy ezüst és egy púderrózsaszín darabot is... Tervezem az összes színt kipróbálni. Az ecset kényelmes, lehet vele dolgozni, a tartóssága az egyetlen, emiről még nem tudok sokat, de ha egy hetet kibír, akkor már tökéletes.
Nagyon gyorsan szárad, de nem annyira, hogy ne lehessen vele dolgozni. Egy réteg is elég, de én mániákusan két rétegben viszek fel,szinte minden lakkot, mert így szerintem jobban kijön a színe. Kíváncsi vagyok mi lesz hosszú távon, eddig tetszik :)

Update: Csak azért mostam le végül, mert színt akartam váltani, alap - és fedőlakkal egy hetet kibír, pedig nem kímélem a kezeim. Továbbra is egy jó vételnek tartom, bár azt én is megjegyezném, hogy a három színnek eltérő a száradási ideje, de még a leghosszabb idő sem volt elviselhetetlen, vártam már többet is ennél lakk száradásra. Mindenesetre nekem tetszik, bátran ajánlom mindenkinek, egy esélyt mindenképpen megérdemel

update2: Kiedrület egy újabb pozitívuma: könnyű megtalálni a többi lakk között :) ajándékba kaptam még egy pár színt és aki szereti a lilát, annak a 23-as, wonderfuel árnyalatot mindenképpen ajánlanám.. már 2 rétegben is gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

lisbeth10

2019. április 17.

Bevásároltam párat az egyik Rossmannos akció során. :)
Nagyon szép színük van, szépen fednek, de sajnos nem valami tartósak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Bevásároltam párat az egyik Rossmannos akció során. :)
Nagyon szép színük van, szépen fednek, de sajnos nem valami tartósak

Hidratálók: Aluminum Hydroxide