Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890-ért megnézem

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890

"Könnyed, akár egy körömlakk, lenyűgöző akár a zselé! Az alap és fedőlakk innovatív formulája 60%-al megnöveli a „gel körömlakk” tartósságát! Így a körmök extrém tartósságot, zselés fényt kapnak UV lámpa használata nélkül. Első lépésként vidd fel az alaplakkot és hagyd teljesen megszáradni, majd válaszd ki a kedvenc gel körömlakk színedet, kend fel azt is és hagyd megszáradni. A tökéletes befejezésért vidd fel a gel nail polish fedőlakkot – és már kész is vagy! A manikűrt ezután könnyedén eltávolíthatod hagyományos körömlakklemosóval."

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 890 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 300 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
HDorina

2019. szeptember 7.

Az Essence The Gel nail polish körömlakkokkal és a fedőlakkal együtt használtam. Hosszantartó, több napig is szép maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

javi

2019. május 4.

Update: sajnos két hónap alatt használhatatlan lett, annyira besűrűsödött. Nem értem, ez a második alaplakkom amivel ez történik, pedig ugyanúgy használom és tárolom őket, mint a színes lakkokat.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2019. márc. : Nekem nagyon bevált, egy hetet is kibír vele a manikűr a körmömön, fedőlakk nélkül. Nem pattog le, minimálisan kopik, szóval vállalható marad (persze ez a felé kerülő lakk minőségétől függ). Szóval nekem abszolút hozza azt amit kell, és a körmeimet se gyengíti. Remélem nem fog hamar beszáradni, azért az negatívum lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

mikkamakka75

2019. március 1.

Zsírtalanított, frissen manikűrözött körmökön hasznàltam, fedőlakkal együtt. A sajàt lakkjàval 1 napot (se) bírt, màs lakkal 10 óràt, amiből 7 óràt aludtam 🤣
Nekem max. arra jó ez az alaplakk, hogy a sötét lakkot könnyebben, elszineződés nélkül le tudjam mosni a körmömről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

sleeping

2019. január 10.

Fantasztikus és olcsó alapozó lakk! A világos színek felvitele előtt sokkal jobban segíti az egyenletes színt elérni és tényleg, sokkal-sokkal tovább tart! Nekem bármilyen lakk 2-3 nap után már elkezd pattogni, ezzel a lakkal egy hétig teljesen hibátlan marad a körmöm, pedig mosogatok, hajat mosok, stb. Nagyon régen volt már ilyen, hogy úgy mostam le a körömlakkomat, hogy teljesen jó volt, csak már meguntam a színt. Két negatívuma van: nem látni, hogy mennyi van még az üvegben, a másik, meg hogy mikor kinyitom, rendszeresen lejön róla a fedő, és becsavarva marad a festékfelvivő ecset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Trutex

Korcsoport: < 18
2019. január 7.

Hamar megszárad és sokkal tartósabb lesz tőle a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 7.

Hamar megszárad és sokkal tartósabb lesz tőle a lakk.

nandy.25

2018. november 18.

1, Azonnal megszáradt , én 1 rétegben kenem fel 2, valamit nagyon tudhat, mert most 7.napja van fent sértetlenül az (Essence) lakkom, eddig 0,5-1 napokat bírt . Az is igaz viszont, hogy fedőlakkot is használok, az is az Essence-től.Viszont nagyon idegesítő, hogy nem látom mennyi fogy ill. mennyi van még az üvegben a fehér fóliájú üveg miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

AnnaR

2018. szeptember 23.

Az itt olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg.

Lapjára törik a körmöm a terméktől. Nekem ez bőven elég ok arra hogy soha többé ne akarjam megvenni. Ennyi erővel folyékony ragasztót is kenhetnék a körmömre, nagyjából ugyanez lenne a hatás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Az itt olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg.

Zsoji

2018. szeptember 2.

A véleményeket olvasgatva kicsit megnyugodtam, mert látom másnál is gondok vannak. Azt nem kétlem, hogy a körömlakk tartósabb, nekem is az volt. Azonban lemosás után rendszeresen szembesültem vele, hogy a körmöm felső lemeze feltöredezik, de simán a körömágyam közepéig! Egyik körömlakkomnál sem tapasztaltam ilyet korábban. Arra gondolok, hogy annyira tapad a körmömhöz, hogy amikor pár nap után mégis elkezd felpattogni, a pattogás helyén viszi magával a bázis a felső lemezeket...

Egy hónapig tartott, mire erre ráébredtem (először vitaminhiányra gyanakodtam), két hete kerülöm ezt a bázist, azóta már nagyságrenddel jobb... nem szeretek terméket lepontozni, de csak azért kap két pontot, mert láthatóan vannak emberek, akiknek a körme bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Tartósabbá teszi a körömlakkot, gyorsan szárad és az ára is jó. Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Tartósabbá teszi a körömlakkot, gyorsan szárad és az ára is jó. Szuper termék!

ppetra000000

2018. július 30.

Szerintem ez a termék igazából felesleges. Ha a fedőlakkját rákenjük pont ugyanazt a hatást érhetjük el vele, de alapvetően nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone