Essence

Ár:   1395 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. szeptember 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A glowin' golds trendkiadás része

Elősegíti a bőr természetes ragyogását – tökéletes sminkalap a bronzos nyári megjelenéshez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Makk Zsuzsó

2021. szeptember 17.

Nagy kár, hogy ezt nem lehet már kapni, mert kitűnő C-vitamin szérum volt. Hamar beszívódik, halványítja a foltokat, nyáron nem is kellett hidratáló mellé, az illata pedig nem zavaró. Remélem, visszahozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

vpverapapp2

2021. augusztus 2.

pompás ez a kis szérum, 3x újravettem, remélem lesz vmi hasonló termék az állandó termékek között! még van egy üvegcsém félig, minden reggel szoktam használni, nagyon kellemes érzés és hatékony akár smink alá használom, akár nem rakok fel aznap sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

SolyaSz

2021. július 1.

Ez az első C-vitaminos szérumom, de nagyon megszerettem. Jól működik együtt a hialuronos szérumommal és a hidratálómmal is. Nekem picit erős az illata, de hamar elillan, szóval ezzel sincs probléma. Nem bánnám, ha nem csak limitált kiadás lenne. :) Ár-érték arányban mindenképp nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

nagyviki0226

2021. június 30.

Nagyon megszerettem. Minden este, és néha reggel is használom. Mind a hatása,mind az illata nagyon jó. Jó lenne, ha állandó termék lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

krisztinareka

2021. június 18.

Természetesen én sem hagyhattam ki ezt a cuki nyári kiadású szérumot, ha már annyira nagy híve vagyok az ascorbyl glucoside-nak. Mint azt már előttem is írták könnyed állaga van és gyorsan beszívódik. Az illat szubjektív, számomra csupán enyhe citrusos vagy valami ilyesmi. Bár lehet ez csak a L’occitanehoz szokott orrom miatt van, ahol a termékek többsége parfüm erősségű … és ha már itt tartunk, ez után az essence cucc után tuti nem vagyok hajlandó még egyszer annyi pénzt kiadni a L’occi hasonló típusú szérumáért (reine blanche) amennyit elkérnek érte. Ez a kis egyszerű pont hozza ugyanazt a hatást, de elmarad az a ragacsos enyhén filmszerű réteg, ami miatt a drágább társához újabban egyre ritkábban nyúlok. Igazán nagyon sajnálom, hogy limitált; szerencsés akinek sikerült szereznie belőle. Felőlem bátran árulhatnák egész évben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Jelizz

2021. június 12.

Ez az elso c-vitaminos szerumom ,es olcso volt. Az illata narancsos ,engem nem zavar.
Olyan allagra mint barmelyik masik szerum,hamar beszivodik. Nem vettem eszre semmilyen valtozast a boromon , de biztos jot tesz neki .Ha elfogy akkor nem ot veszem ujra hanem vlami jobb minsegut.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Kamea

2021. június 8.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, bár nem tudom, mennyi C-vitamin lehet benne…
Könnyű kis szérum, amit esténként használok csak. Az illata nagyon kellemes, ami hamar elillan, pedig szagolgatnám tovább is. Az arcon könnyű eloszlatni és pikk-pakk be is szívódik, semmi ragacsos utóérzet. Utána pedig mehet rá a többi réteg, amikkel nem veszik össze, a bőrömet se irritálja.
Szívesen locsolgatom, még ha csodákat nem is tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 8.

Szívesen locsolgatom, még ha csodákat nem is tesz a bőrömmel.

jubileum

2021. június 5.

Egész meglepődtem, hogy ma egy kiesős DM-ben még sikerült hozzájutnom, mert ezekből a trendkiadásokból mindig eszméletlen kevés jut egy-egy üzletbe :D De gyorsan hoztam is el, mert nagyon kíváncsivá tett az ehavi kedvencek cikk, meg az is hogy egész jó kis összetevőlista, ígéretes a hatóanyag, és jó az ár is. A csomagoláson ki van emelve hogy csillámot nem tartalmaz, hála az égnek :D

Nagyon kellemes az állaga, nem víz de nem is olyan nyálkás mint a revox szérumai, könnyen szét lehet vinni, erős gyűmölcsös illata van, ez véleményes, nekem tetszik, szerencsére minden másom illatmentes, nem vesznek össze. Fényvédett barna üvege van, hiába stabil a hatóanyag, a cseppentőn szűkített mint a GG szérumoké, ami szintén nagyon jó pont. Egy ilyen sokszor inkább fun márkánál meglepően komoly termék jött most ki, remélem sokáig a polcon tartják.
Próbáltam ledörzsölni, de nem lett belőle radírmorzsa se. Ráadásul a retinollal teljesen túlhajszolt szemkörnyékemet se lobbantotta lángra, pedig az elmúlt napokban kevés dolgot viselt el a bőröm ezen a részen. Még a naptejemmel se veszett össze, pedig ez az aucerin különösen nem csapatjátékos fajta... Mindezt bőven a legolcsóbbnak mondható revox szérumok alá ígérve árban, egyenlőre tetszik, kíváncsi vagyok hosszútávon milyen lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

papp.reka29

2021. május 29.

Kerestem egy olcsóbb C vitaminos szérumot, és ahol voltam ez volt az egyetlen opció..
Kellemesen csalódtam, az illata kicsit erőteljes, de hamar elmegy, illetve meglepően jól beszívódik.
Ameddig kapható, addig biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 29.

Ameddig kapható, addig biztosan újra fogom venni.

HRenata

2021. május 4.

Szeretem a c-vitaminos holmikat, egyértelműen ezt is meg kellett vennem. Ez egy jó kis szérum, csinos üvegben, jó inci-vel. Az illatát elsőre meglepően erősnek találtam, de hamar elillan és végsősoron kellemes illat. A szérum maga gyorsan beszívódik, nem veszik össze más rétegekkel, szuper. Az ára több mint baráti. Kár, hogy limitált kiadás csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.