Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus94, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Az új szuper-lágy highlighterek lélegzetelállító ragyogást biztosítanak, amely hihetetlenül természetesnek hat a finoman csillogó részecskéknek köszönhetően. A púder textúra kellemesen lágy és jól keverhető - a tökéletes sminkhez.

Vivus94

2019. október 21.

Egyetértek az előttem szólóval! Nagyon szép színe van, nagyon szépen csillog, könnyű eldolgozni. Lehet vele természetes hatást is elérni de kicsit építve már brutál csillogást is. Nap végére tényleg elmászik, fixálóval még nem próbáltam mennyire tartós, mert általában mindig csak pár órás eseményre használtam. Eddig nagyon tetszik, de lehet még később updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 22.

Nem régóta van meg, de nekem kifejezetten tetszik. Igaz lehetne tartósabb, mivel nap végére rendesen elmászik, de a színe gyönyörű és könnyen felvihető, eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol