Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2022. december 1.

2022-ben megújult összetétel és nagyobb kiszerelés!

A szuper-lágy formula lélegzetelállító ragyogást biztosít, amely hihetetlenül természetesnek hat a finoman csillogó részecskéknek köszönhetően. A púder textúra kellemesen lágy és jól keverhető - a tökéletes sminkhez.

3 árnyalat kapható: 01 MESMERIZING (INCI), 02 SUNSHOWER, 03 STAGGERING

Ár: 700 Ft + szállítási költség , Eladó: foxgirl
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XIV. kerület, fizetés: Banki átutalás és Foxposttal küldöm / személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

_xcsengex_

Korcsoport: < 18
2024. május 10.

Az Essenc Highlighter termékkel kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Először is, nagyon vonzó az ára és az elérhetősége. Emellett könnyen alkalmazható és szépen kiemeli az arcomat a fényes részeknél, ami az alapvető célja egy highlighternek. Azonban az állaga poros, és néha nehezen kezelhető a felvitel során. Az állaga miatt időnként nehéz egyenletesen eloszlatni, a nap végén teljesen beleüli magát a pórusaimba ami nagyon látványos. Összességében azt mondanám, hogy az Essenc Highlighter egy elfogadható opció azoknak, akik kezdőként szeretnének belekóstolni a highlighter világába, de lehet, hogy a tapasztaltabb felhasználók inkább magasabb minőségű termékeket választanának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. május 10.

aalexaa

2023. április 6.

Nem vagyok nagy highlighteres, mivel zsíros a bőröm, így a mattítás van nálam a középpontban. Épp ezért highlighterem sem volt, jó pár éve, mikor bejött ez a trend, vettem párat, de kihasználatlanság/lejárat miatt már rég kiszelektáltam őket. Most viszont elkapott a vágy, hogy a belső szemzugba és a szemöldökcsontra tegyek valamit. Mivel kérdéses, hogy ez a vágy mennyire tartós és így mennyire használnám ki, nem akartam sokat költeni erre. A legutóbbi dm-es körömnél jött velem szembe ebből egy utolsó (szerencsére érintetlen) darab leárazva 580 Ft-ért, természetesen lecsaptam rá. Teljesen meg vagyok elégedve vele, szép a színe, viszonylag tartós is, egy munkanapot kibír, de esti programra frissíteni kell. Ecsettel picit porol, én ujjal szoktam felvinni, nekem úgy vált be a legjobban. A teljes árát is megérte volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

noemikolosa

2023. január 8.

Nekem sajnos mint highlighter nem igazán jött be
Kicsit darabosnak nézett ki az arcomon, lehet csak az én bőröm vagy előkészítés kérdése volt, de sajnos több próba után én feladtam vele
Szemhéjpúderként használom néha, de hatalmas kiszerelés, szerintem soha nem fog így elfogyni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Nekem sajnos mint highlighter nem igazán jött be

babiczb

2022. december 17.

Nem vagyok biztos benne, hogy nekem a régebbi vagy az újjabb változat van meg, de ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok vele. Nekem a melegebb, aranyosabb árnyalatú van meg. Igaz, hogy nem nagyon használok highlitert, de ettől függetlenül ár-érték arányban ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 17.

Mia0602

2022. december 6.

Én már ezt a nagyobb kiszerelésű változatot tudtam megvenni Mesmerizing árnyalatban (nem volt más színben). Személy szerint jobban szeretem a hideg tónusú highlightereket azokból is ami visszafogottabb, esetleg vizes hatású. Ez mondjuk nem ilyen. Aranyba hajló, apró csillámos de legalább nem ül a bőrön és nem potyog a csillám. Egész nap tart, szemzugban és szemöldökcsonton is. A napfényben nem tudom, hogy fogom-e szeretni, de amíg ez nem derül ki ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Kaolin 0 0

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.