Essence

Ár:   865 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

A karácsonyi manók kiegyenlítik és elkendőzik a bőrhibákat.

01 Elf Approved! árnyalatban kapható

Anita1978

2018. január 17.

Akxuos volt.Annyit is èr.A szem alatti kis rancokat elohozza, beul a rancokba, borhibakrol hamar lejon pedig rapuderezve rogzitem.Hm...egynek elmegy de felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

kismacska00

2017. november 1.

Amikor nem használok alapozót, csak gyorsan elfedek egy-két bőrhibát, pirosságot, akkor használom ezt. 350Ft-ért jó, hogy van egy ilyenem, bár a színe kicsit sárgásabb a kelleténél. Más helyzetben, komolyabb bőrhibákra vagy szem alá számomra eredménytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

moni92

2017. november 1.

Szem alatti karikákra bevált

Szem alatti karikákra bevált

Szninka

2017. február 26.

Ezt a korrektort még karácsonyra kaptam🎄🎄Sztem jó kis korrektor hogy őszinte legyek nem a legjobb de attól még előszeretettel használom Nekem a szemem alatti lila karikáimra vált be leginkább 😌Én szeretem😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Marcsika0720

2017. február 5.

Akkor megkezdeném a sort a vélemény leírásba :) most vettem a nagy essence leárazásban kemény 350 ftért. Azért vettem meg mert tök cuki a csomagolása és úgy voltam vele ha mégsem jó semmire a 350 ft akkor sem vág földhöz. Nos teljes áron jó hogy nem vettem meg ez biztos. Nekem túl kemény ez a korrektor és ugyebár csak egy színben elérhető ami nem túl jó :( próbáltam szem alá felvinni de inkább ne tettem volna mert eléggé húzta a bőröm. Bőrhibákra el lehet éppen használni de arra sem éppen a legjobb. Szóval jó hogy anno nem teljes áron vettem meg mert konkrétan nem sokat ér. Úgyhogy ha esetleg láttok még ilyet ne vegyétek meg. A csomagolás miatt csak a 2*. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0