Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Egy sötétebb kontúrszínt és egy highlightert tartalmaz árnyékoláshoz és az arcvonások kiemeléséhez. Felületén dekoratív masni mintával.

01 Elf Yourself! árnyalatban elérhető

Katie

2017. január 30.

Eddig magamtól nem nagyon kontúroztam, de már régebb óta terveztem venni egy hasonló terméket. Vasárnap délután szaladtam el DM-be, és hirtelen lekaptam az első kontúrozót, amit megláttam.
Még csak egyszer használtam. Alapból szoktam tenni az arcomra sminkfixálót, így az a termék is tartósnak tűnik, ami amúgy nem lenne az. Szóval a tartósságáról csak úgy tudok nyilatkozni, hogy fixálóval nem rossz. A szín nem tökéletes a bőrömhöz, de elmegy. A csomagoláson látszik, hogy nem sokat fog bírni, de amúgy maga a termék is elég gyorsan fog fogyni szerintem, mert sok kell belőle. Nem érzem jó vételnek, de első ilyen palettának okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Eszter a panda

2016. december 4.

Cuki meg minden, de hatását tekintve nem egy nagyágyú. Gyenge a pigmentációja, hamar lekopik és nagyon porzik. Gyorsan is fogy (aminek személy szerint örülök, mert nem vagyok tőle elájulva). A masnis minta meg egyenesen kellemetlen: ahol a highlighter "beleér" a kontúrba, folyton összekeveredik az ecseten a kettő. Fölöslegesen megnehezíti a használatot. Kezdő kontúrozóknak (amilyen én is vagyok), illetve 13 éves leányzóknak első játszós palettának tökéletes. Amúgy felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.