Essence

Ár:   865 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Arany alkalomra!

01 Ho-ho-ho árnyalatban kapható

Kremcica

2017. június 26.

Tetszetős tus, bájos kis tubusban. Arany színű, de nem csillámos hanem metálos fényű. Nem vízálló, de ahhoz képest hogy essence márkájú eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

brethalia

2017. január 10.

Nem tökéletes, de kis gyakorlással lehet szép tusvonalat készíteni vele (valóban át kell menni többször rajta). Szép a színe, el fogom használgatni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Janka96

2017. január 8.

Imádom a színét, végre nem sárga vagy csillámos borzadály, az ecset is tetszik, viszont lehetne egyenletesebb, nekem például kicsit csíkos szokott lenni. Összességében viszont meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

besztib

2017. január 5.

Nagyon szep színe van es könnyű vele dolgozni, de egy tusvonalat bizony többször is atkell húzni míg szep egyenletes es jol lathato lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

SzTellsIt

2016. december 28.

Összességében meg vagyok vele elégedve. Szép a színe, aranyos a csomagolása. A tartósságával sem volt gondom. Igen vékony az ecsete, többször bele kellett javítanom, de ez lehet pozitívum is, ha olyan sminket készít az ember. Ami negatívum, hogy borzalmasan kevés van benne! Egy szem, legalább háromszori újramártás, mire meghúzok egy vékonyka vonalat. Nem lett a kedvencem, de fogom még használni. Szezonálisan azért megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

bobbys

2016. december 18.

Nagyon meg vagyok elégedve az essence tusaival. Egyszerűen imádom ezt is. Fekete mellé szoktam egy csíkot húzni, vagy pöttyözni és erre nekem pont elég is. Bár két milliliterrel nagyobb az űrtartalma, mint a feketének amit használok, nem nagyon érződik rajta, hogy tényleg több is lenne a tartójában. Kifejezetten tetszik, hogy kicsi az ecsete, mert így finomabb vonalakat tudok húzni vele és nem pazarolom úgy a festéket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

k1995

2016. december 14.

Nagyon tetszik a színe, tartós, ünnepi sminkhez tökéletes választás! Új kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Nime

2016. december 13.

Nagyon szép színe van,tartóssága is rendben, nem vízálló de legalább nem is maszatolódik,tényleg elég kevés van a tubusban és az ára is lehetne jobb :/ De ettől függetlenül szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

fuufanni

2016. december 9.

Karácsonyi beszerzés volt (nyilván) de feltettem valamelyik este is csak úgy kipróbálni, meglehetősen tartós, ám olyan kicsi az ecset és olyan kevés kis folyadék van rajta hogy nem húz egyenletes csíkot egyáltalán, így sokszor kell végigmenni rajta. A végeredmény nagyon szép sárgás arany, nem csillámos, szerintem karácsonyra nagyon jó is lesz. Viszont az ecset lehetne nagyobb, vastagabb, jobban használható. Ettől én még ajánlom mindenkinek aki kacérkodik az ötlettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Cilike

2016. december 9.

Megvettem, mert aranyfüggő vagyok és beleszerettem az Essence karácsonyi kollekciójába.
Osztályzatom:
- Az arany szín árnyalata négyes (lehetne kicsit mélyebb, telítettebb, melegebb)
- Tartóssága ötös,
- Tubuskájának dizájnja ötös,
- Ára hármas,
- Mennyiség a tubusban egyes...oly nagyon minimális mennyiség(ecske) van benne, hogy az ecseten alig van valami.... minimum 5-ször kell bemártsam, hogy egy szemhéjamat ki tudjam festeni vele :(
Nagyon-nagyon sajnálom, annyira szerettem volna maximális pontszámot adni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Osztályzatom:
- Tartóssága ötös,
- Tubuskájának dizájnja ötös,
- Ára hármas,
Nagyon-nagyon sajnálom, annyira szerettem volna maximális pontszámot adni. :(

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.