Essence

Ár:   615 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Karácsonyi színek! Arany, fehér, enyhén csillogó nőies rózsaszín és fenyőzöld hatású körömlakk a mikulás nagy kedvence.

01 I Still Belive In Santa Claus, 20 Let's Take An Elfie, 30 Santa Baby és 04 Meet Me Under The Mistletoe árnyalatokban kapható

Anyezz

2017. október 30.

Csak azért vettem meg, mert nagyon olcsón találtam rá a leértékelt sminkek polcán. Nagyon jó vétel volt, szuper színe van és gyorsan szárad, egy réteg is elég. (03 santa baby) Bár sokáig nem nyitottam ki, de még mindig nem szárad be, ez újabb jó pont:) Ha megint lesz, lehet, hogy beruházok más árnyalatra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

szeliger

2016. december 5.

Mindet beszereztem, elvégre van énnékem egy tinikorba lépő lányom, aki mindenféle mintákat próbál festegetni hétvégén a körmeire. Na jó, ez csak a kifogás:), nekem is kellettek, ez egy elég jól sikerült sorozat.
A piros egyszerűen 'must have', annyira jól eltalált a színe. A zöld is szép, de számomra nem annyira hordható a hétköznapokban. Mind a piros, mind a zöld egy rétegben is jól fed, szépen terül és elég gyorsan szárad. A gyors száradás miatt nem nagy macera két rétegben feltenni, nagyon szép fényes marad akár egy napon át. A második napon már jelentkezett kopás és a fénye is csökkent. A Catrice fedőlakkjával a tartóssága és a fényessége is fokozható, ezért ezt a kombinációt valószínűleg igen sokat fogom hordani a közeljövőben.
A fehér szép az üvegben, de nagyon problémás vele dolgozni, két rétegben már azt hinné az ember, hogy jó fedést kapott, de aztán ha úgy esik a körmökre a fény, akkor látszik, hogy itt-ott több a festék.
Az ecset nem egy bajnok, kicsit merev szerintem, de azért használható. Nekem akkor megy vele legjobban a lakkozás, ha lendületből csinálom és nem akarom mindenáron szépre varázsolni, mert ha többször megyek végig az ecsettel a lakkon, akkor egyenetlenné teszi, felszedi azt is, ami már egyszer ott volt.
Mindent egybevetve, osztok-szorzok: négy csillag, jó kis lakkok ezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Mindent egybevetve, osztok-szorzok: négy csillag, jó kis lakkok ezek.

AkInImOd

2016. december 1.

Nővérem megajándékozott a fehér 20-assal. Rég volt ilyen üvegű lakkom, úgyhogy kitűnik a többi közül. Nagyon érdekes lakk: valóban egész jó a fedése már egy rétegben is, de szerintem akkor az igazi, ha előtte egy fehér lakkréteget viszek fel. Nekem nem teljesen "frissen lehullott hótakaró" élmény, inkább sziporkázó kagylóhéj és gyöngyház keverék apró kristályokkal. De nem hó. Ami nem baj, mert majd nyáron is tudom használni. :) A tartósságát nem tudom megmondani, mivel alap- és fedőlakkal használom, de ezzel a kettővel 3 napig garantáltan szép az eredmény. Az ecsete kicsit sok festéket vesz fel, de ha erre odafigyelek, akkor teljesen jól használható. Közepes tempóban szárad.
A zöld színt is meg akarom szerezni, mert azzal és egy piros lakk bevonásával tervezem az idei karácsonyi manikűrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Kac

2016. november 24.

A pink és a fehér van meg. A pink nagyon szépen fed 1 rétegben is,a fehér iszonyatszép,viszont egyszerűen nem tudom rendesen felvinni. A köröm széleire kiül a lakk,nem lehet szépen eloszlatni,ha megőrülök,akkor sem. :D Pedig annyira szép...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

pixxie94

2016. november 23.

Tényleg nagyon jó, nekem a zöld van meg, valóban egy rétegben fed, a tartósságáról eddig nincs információm, ugyanis tegnap kentem fel. Egyetlen szépséghibája az ecset, nincs leherekítve a vége, így kicsit nehéz vele dolgozni, és az enyémnek a szálai is szétállnak, így meg főleg, de gyanítom nem mindegyiknél ilyen. De összességében nagyon tetszik, ennyi pénzért bőven megéri, az Essence lakkjai amúgy is jók szoktak lenni, most sincs ez másként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

silver

2016. november 22.

Baromira tetszett mind a 4 szín, de végül sikerült észhez térítenem magam, és csak kettőt vettem meg... :D Egyébként a kiszerelésük 8 ml.

Meet Me Under The Mistletoe (zöld) tényleg igazi sötét fenyőzöld, gyö-nyö-rű! És ami a legjobb, hogy 1 rétegben is fed! Nagyon jó vétel volt.
Let's Take An Elfie (fehér) vannak benne apró csillámok/pelyhek, így úgy néz ki, mint a frissen esett szikrázó hó, és pontosan ezért vettem meg. A zöldhöz képest persze kevésbé jól fed, de két rétegben már rendben van.

Nem tudom a másik két szín milyen minőségű, de ha ehhez hasonlók, akkor ez egy remekül eltalált kollekció. Ajándékba is el tudom képzelni (már ha persze az ajándékozott szereti a drogériás körömlakkokat). Csekkoljátok le :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isobutyl Acetate
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891