Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: L1ll4, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 10.

• természetes szemsmink készíthető vele
  • könnyen szétkenhető
  • a pigmentáció nagyon intenzív
  • könnyen kombinálható árnyalatok

brbara

2020. augusztus 8.

Csodás színek, nagyon nagyon jól pigmentált, könnyen eldolgozható, szépen építhető, tartós. Ár érték arányban a legjobb drogériás paletta, amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

plinda

2020. július 10.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Hétköznapokra ugyanúgy tökéletes mint amikor valami extrát szeretnék. A színek tényleg pigmentáltak, könnyű őket elsatírozni, a paletta mérete nagyon jó utazáshoz. Egy picit porzik de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Csipetke

2020. július 9.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Mióta meg van szinte csak ezt használom. Mindennapi sminkhez tökéletes. Könnyű eldolgozni. Szépen lehet variálni is. A csillálomosabb színekkel is könnyű dolgozni. Egy kicsit porzik de nem vészes. Szép pigmentáltak a színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

szucsnoem95

2020. július 9.

Eddig Makeup Revolution palettákkal próbálkoztam, de ez azoknál sokkal tartósabb és pigmentáltabb, nagyon szeretem, mindennapi sminkhez tökéletes. Valóban porzik kicsit, de egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

A tökéletes paletta mimdennapi sminkhez. A matt és csillámos színek is jól pigmentáltak, örülök, hogy találtam egy olyan palettát amiben matt színek is vannak. Az első, csillogó szín highlighternek is tökéletes, az utolsót viszont nem sokat használom, mert nekem sötét. Eléggé porzik, de nekem mégsem szóródott le a szemem alá, így nem zavaró. Alappal használom, így nekem tartós, mindig egész nap tart, nem mászik el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1