Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: L1ll4, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 10.

• természetes szemsmink készíthető vele
  • könnyen szétkenhető
  • a pigmentáció nagyon intenzív
  • könnyen kombinálható árnyalatok

Ár: 1200 , Eladó: szlilla99
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Tordas, fizetés: Előreutalás után tudom postázni, személyes találkozó Kelenföld vasútállomáson lehetséges
Essence The BROWN Edition Szemhéjpúder Paletta
Ár: 700 , Eladó: lookingforperfectfoundation
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel lehetséges/foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

happyday

2021. június 20.

Szép színek, pigmentátak, jól eldolgozhatóak. A fehér csillogósat highlighternek is használom, nagyon szeretem. Viszont nekem csak 3-4 óráig bírja a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

b.Rose57

2021. június 16.

Eredetileg egy Catrice palettára pályáztam, de sehol nem találtam a kinézett darabot, így végül erre esett a választásom, hiszen hasonló színeket tartalmaz, mint amilyeneket szerettem volna. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szép sminket lehet vele készíteni, tartós, árban is megéri + ami nálam előny, hogy kis helyen is elfér, mivel én viszonylag sokat utazgatok, így be akartam szerezni egy kisebb, praktikusabb szemhéjpúder palettát, amit bátran vihetek magammal mindenfelé.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

KoosAlexandra

2021. június 12.

Annak ellenére, hogy porzik, a színek szépek és építhetőek, emellett nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

csotieszti

2021. június 8.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, szépek az árnyalatai, viszont nem túl pigmentáltak, kissé porzanak és nem túl tartósak, de egyébként a színek építhetőek és szépen lehet őket satírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Emma23

2021. május 23.

Szépek a színek és elég jól pigmentáltak. Viszont nagyon poros és nem mutat túl sokáig szépen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

b5bea

2021. április 12.

A színek nagyon harmónizálnak egymással, szépen eldolgozhatóak, igaz elég jól porszik a paletta, de ennyi pénzért mégis jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Enn320

2021. március 2.

Szép mindennapi színek vannak benne. A matt rózsaszín csalódás volt. Ennek ellenére szokam a palettát használni. Van,hogy ujjal viszem fel a színeket és így is könnyen eldolgozható. A matt rózsaszín ujjal felvíve szebben fog mint ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

dnoule

2021. január 27.

Nekem hatalmas csalódás ez a paletta.
Annyira gyönyörű pedig. Iszonyatosan porzik..több marad az ecseten,mint a szememen. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Nekem hatalmas csalódás ez a paletta.

bllvktr

2021. január 18.

Annyira tetszett, és pont ezért annyira sajnálom hogy nem jött be:((. A sötét rózsaszín volt ami a legjobban tetszett, de egyszeruen olyan mintha csak koszos lennék tőle. Volt mar Essence palettam, de ez nem jön be :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

ildi95

2021. január 2.

Nem olyan régen szereztem be, mert igazán kellemes ,világosabb árnyalatú színeket tartalmaz. Szuper az összeállítás, és nagyon finom a végeredmény. Kipróbáltam szemhéjalappal és anélkül is, mindkét esetben tökéletes. Nem potyog, ugyanolyan intenzív a szín, mint a felrakásnál. Mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1