Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,08g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 19.

Kiszerelés:   1,08g

A beépített szivacsnak köszönhetően a lágy textúrát könnyen kenhetjük, mely ideális a visszafogott vagy az intenzív füstös smink elkészítéséhez. A hosszantartó, vízálló textúrának köszönhetően a hatás egész napon át fog tartani!

6 árnyalatban kapható

Pocakne1995

2017. május 13.

jó, de van jobb is.
Viszonylag sokáig megmarad a vízvonalamon. Mondjuk nekem talán egy régebbi kiadás van, mert az enyémnek nem szivacs van a végén, hanem ecset. A szemem sajna irritálja, picit csípi. Nemsokára elfogy, mert mindig letört a hegye, faragnom kellett sokszor sokat. :(
Újra nem hiszem, hogy venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

jó, de van jobb is.
Újra nem hiszem, hogy venném.

AmethystGhost

2017. március 30.

Szerencsére nem teljes áron vettem meg a barna színűt. Pár óra alatt szinte teljesen elhalványult, eltűnt a szememről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

citronella

2016. április 13.

Már három árnyalatban is megvettem,de szépen lassan beszerzem az összeset,mert ez egy szuperjó ceruza! Könnyen lehet vele dolgozni,nagyon szép színekben kapható és valóban tartós. Eddig az avon hasonló ceruzáját használtam,amivel szintén meg vagyok elégedve,de ezt nagyon megszerettem. A szivaccsal nagyon szépen el lehet satírozni,nem maszatolja nagyon el és nem is halványítja el. Alap nélkül még nem próbáltam,de alappal meg sem mozdul egész nap. Vízvonalon is szépen fog,de én oda egy másik,szintén essence terméket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Lina14

2016. március 15.

nekem a 04 stonewashed árnyalat van meg. szürkés türkiz, inkább kékes, de van benne zöld is. puha állagú, könnyen felvihető, érdekes módon púderesre szárad. könnyen satírozható a végén lévő szilikonos szivaccsal, ha alatta van szemhéjpúder, azt nem mozdítja el, illetve nem halványítja el nagyon a ceruzát sem. nekem egy egész napot kibírt(bár lehet, hogy ez az alatta lévő alap miatt van, de akkor is szép eredmény)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate