Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az időjárás szakértője! Ez a körömlakk reagál a külső hőmérséklet változására, és megváltoztatja a színét. A színváltás visszafele is müködik. Garantált - wow hatás!"

anna22

2017. március 16.

Kettő van meg, és nagyon sajnálom, hogy nem vettem többet! :( Imádom, ahogy lehet szórakozni vele hidegben-melegben. :D
Télen, ha kimész a meleg szobából, nyáron pedig a hűs vízzel, amit a strandon találsz. ;) Nagyonszeretem! *-* Remélem lesz még kapható thermo lakk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

kicsinyuszi88

2016. április 1.

Eddig csak a Müllerben láttam ilyet, de már két árnyalatot beszereztem belőle. Nagyon szeretem, könnyű felkenni, nekem egy rétegben is elég jól fed és valóban színváltós lakk! Tisztára, mint gyerekkorom hőre színváltós fogkeféi :) Rengeteget szórakoztam vele, hogy váltogattam a kezem hideg-meleg vízben, nagyon gyorsan váltja a színét és mindegyik árnyalat tetszik. Viszont az alapszínek is jók, szerintem jó kis móka ez a lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Emolliensek: Silica Silylate, Methyl Stearate, Methyl Palmitate, Lecithin
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Lecithin
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Methyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Acetone 0 0

Szintetikus színező anyag. (Lila)