Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. április 27.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfedésű ajakrúzsok, melyek formulájuknak köszönhetően nem szárítják az ajkakat és hosszantartó viseletet ígérnek.

20 árnyalatban kapható

Ár: 300 , Eladó: Gigrix
Állapot: használt, félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, FOXPOST
Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs Barely There árnyalat
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, képen látható állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten, vagy Dunakeszi Göd vonalon

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brczrk

2021. január 16.

Ez a rúzs az ultra last neve ellenére nem arra való, hogy egész nap mozdulatlanul álljon meg az ajkakon. Ez egy szép, fényes hatású, kenődős rúzs. Pont ezért szeretem, mert gyönyörű fényes hatást ad, mégsem nehéz. Én a 08-as árnyalatot használom, ami nagyon hasonlít az ajkaim színéhez, szinte csak kiemeli, nem feltűnően. Pl. munkába, ahol nem akarsz erős sminket viselni, tökéletes. Ezért nagyon sokszor nyúlok utána, ha csak egy kis fényes, frissítő színezésre van szükségem. (de csak evés, ivás, maszk után kend fel! :D) Az biztos, hogy erősebb színben nem venném meg, mert úgy képzelem el, hogy annál foltos lehet a végeredmény. Kizárólag nude árnyalatban viszont szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

CrazyHairDontCare

2020. október 26.

Szerintem anno a Barbie magazinhoz járó gyerekszájfénynek jobb volt a tartóssága. A 15-ös Burgundy Spirit árnyalat van meg, aminek a színe tényleg gyönyörű és imádnám, de kb már ha csak rosszul lélegzem lejön. Azt felejtsd el, hogy ezt felteszed és maszkot húzol, vagy iszol, vagy eszel, vagy bármi. 30 percig tartó online meetingekre és egy két perces selfiehez tökéletes. Ja, és a tetejébe lehetetlen rétegezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 15.

Hosszan tart? Nem!
Nem szárít? De igen!
Cserébe: nagyon szép a színe (07).
Egy próbát megért, második esélyt biztosan nem kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 15.

Hosszan tart? Nem!
Nem szárít? De igen!
Cserébe: nagyon szép a színe (07).
Egy próbát megért, második esélyt biztosan nem kap.

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

Nagyon szép színek vannak közte, selymes , jó az illata. Tartóssága : 10/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nagyon szép színek vannak közte, selymes , jó az illata. Tartóssága : 10/4

Hugee93

2020. május 25.

Egy mályvás nude szín van meg belőle, nagyon szeretem. Főleg téli napokon hétköznapra kedvelem, mikor a matt rúzs túlságosan szárítana vagy mikor rohanok reggelről és gyorsan kell felkennem valamit. Az illata, állaga is jó, persze érdemes felfrissíteni a színt étkezések után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Diaaa

2020. március 20.

Több szín is megvan már :)
07: középbarna nude a mindennapokra
10: gyönyörű lilás pink 😍
16: barackos-bordós szín, nem kihívó
12: (A) piros :) tökéletes piros szín
11: meggy színű, de nem túl erőteljes :)
20: sötét barnás bordó, a meleg-barna hajhoz tökéletes alkalmi rúzs 😍

Összességében: krémes, pigmentált, szépek a színek :) a sötétek egy húzás után is fognak viszont könnyen elfolynak. A világosabbak egyáltalán nem tartósak, de legalább szebben kopnak mint a merészebb társaik :) 1-2 használat után még nem tapasztaltam szárítást, de ha huzamosabb ideig minden nap ezt a típust használtam akkor eléggé kiszárította az ajkaim..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Több szín is megvan már :)
07: középbarna nude a mindennapokra
10: gyönyörű lilás pink 😍
16: barackos-bordós szín, nem kihívó
12: (A) piros :) tökéletes piros szín
11: meggy színű, de nem túl erőteljes :)
20: sötét barnás bordó, a meleg-barna hajhoz tökéletes alkalmi rúzs 😍

krityo98

2019. december 9.

A 08-as árnyalat van meg, szép színe van, de azért nem igazán tartós. Attól még szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Pont az a szín volt meg belőle, ami a fenti képen szerepel. Lejjebb írják, hogy szárítja az ajkakat, ez tényleg így van, borzasztóan szárít. Kár, pedig nagyon szép színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

floralbird

2019. november 1.

Egy 02-es, olyan igazi piros, és a 13-as, rózsaszín árnyalatok vannak meg. Szerintem teljesen középkategóriás rúzs. Krémes, de emiatt nekem nehezebb is felvinni, mintha túl krémes lenne már. És egyáltalán nem tartós, nagyon hamar lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

viktoria566

2019. június 28.

Én egy nude árnyalatot vettem, vitatkoznék azzal hogy hosszantartó, amolyan középkategória. Egy ivással lejön a nagy része. A szín nagyon tetszik, intenzívnek nem intenzív viszont szerintem egy nude árnyalatnál ez nem jelent problémát, meg vagyok elégedve vele. Egy visszafogott mindennapi sminkhez tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol