Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Magasfedésű ajakrúzsok, melyek formulájuknak köszönhetően nem szárítják az ajkakat és hosszantartó viseletet ígérnek.

20 árnyalatban kapható

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 400 Ft +postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Képen látható , Helyszín: Esztergom, Budapest , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható
Ár: 799 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

Nagyon szép színek vannak közte, selymes , jó az illata. Tartóssága : 10/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nagyon szép színek vannak közte, selymes , jó az illata. Tartóssága : 10/4

Hugee93

2020. május 25.

Egy mályvás nude szín van meg belőle, nagyon szeretem. Főleg téli napokon hétköznapra kedvelem, mikor a matt rúzs túlságosan szárítana vagy mikor rohanok reggelről és gyorsan kell felkennem valamit. Az illata, állaga is jó, persze érdemes felfrissíteni a színt étkezések után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Diaaa

2020. március 20.

Több szín is megvan már :)
07: középbarna nude a mindennapokra
10: gyönyörű lilás pink 😍
16: barackos-bordós szín, nem kihívó
12: (A) piros :) tökéletes piros szín
11: meggy színű, de nem túl erőteljes :)
20: sötét barnás bordó, a meleg-barna hajhoz tökéletes alkalmi rúzs 😍

Összességében: krémes, pigmentált, szépek a színek :) a sötétek egy húzás után is fognak viszont könnyen elfolynak. A világosabbak egyáltalán nem tartósak, de legalább szebben kopnak mint a merészebb társaik :) 1-2 használat után még nem tapasztaltam szárítást, de ha huzamosabb ideig minden nap ezt a típust használtam akkor eléggé kiszárította az ajkaim..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Több szín is megvan már :)
07: középbarna nude a mindennapokra
10: gyönyörű lilás pink 😍
16: barackos-bordós szín, nem kihívó
12: (A) piros :) tökéletes piros szín
11: meggy színű, de nem túl erőteljes :)
20: sötét barnás bordó, a meleg-barna hajhoz tökéletes alkalmi rúzs 😍

krityo98

2019. december 9.

A 08-as árnyalat van meg, szép színe van, de azért nem igazán tartós. Attól még szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Pont az a szín volt meg belőle, ami a fenti képen szerepel. Lejjebb írják, hogy szárítja az ajkakat, ez tényleg így van, borzasztóan szárít. Kár, pedig nagyon szép színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

floralbird

2019. november 1.

Egy 02-es, olyan igazi piros, és a 13-as, rózsaszín árnyalatok vannak meg. Szerintem teljesen középkategóriás rúzs. Krémes, de emiatt nekem nehezebb is felvinni, mintha túl krémes lenne már. És egyáltalán nem tartós, nagyon hamar lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

viktoria566

2019. június 28.

Én egy nude árnyalatot vettem, vitatkoznék azzal hogy hosszantartó, amolyan középkategória. Egy ivással lejön a nagy része. A szín nagyon tetszik, intenzívnek nem intenzív viszont szerintem egy nude árnyalatnál ez nem jelent problémát, meg vagyok elégedve vele. Egy visszafogott mindennapi sminkhez tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

match50

2019. június 2.

Szeretem, bár nekem szárítja az ajkamat, így szoktam alá balzsamot kenni, úgy már egészen jól bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

nori145

2019. május 27.

Tartós nem szárít. 1x-2x újra kell kenni azért a nap folyamán de szépen kopik le. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

BRebi

2019. május 27.

Az állaga krémes, azonban a számra felkenve szárította az ajkaimat. A színvalaszték jó, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol