Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Magasfedésű ajakrúzsok, melyek formulájuknak köszönhetően nem szárítják az ajkakat és hosszantartó viseletet ígérnek.

20 árnyalatban kapható

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 500 Ft , Eladó: villamvivien
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 400Ft , Eladó: bdori
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
viktoria566

2019. június 28.

Én egy nude árnyalatot vettem, vitatkoznék azzal hogy hosszantartó, amolyan középkategória. Egy ivással lejön a nagy része. A szín nagyon tetszik, intenzívnek nem intenzív viszont szerintem egy nude árnyalatnál ez nem jelent problémát, meg vagyok elégedve vele. Egy visszafogott mindennapi sminkhez tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

match50

2019. június 2.

Szeretem, bár nekem szárítja az ajkamat, így szoktam alá balzsamot kenni, úgy már egészen jól bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

nori145

2019. május 27.

Tartós nem szárít. 1x-2x újra kell kenni azért a nap folyamán de szépen kopik le. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

BRebi

2019. május 27.

Az állaga krémes, azonban a számra felkenve szárította az ajkaimat. A színvalaszték jó, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Black Fairy

2019. május 21.

Nagyon rég jártam őszinte érdeklődéssel az essence árnyalatok környékén már, de most olyan kedvem volt. Megvettem az undress my lips árnyalatot (hozzáillő ajakkontúrral), rajtam ez iszonyatosan erős szín, mert teljesen fehér - szinte áttetsző - bőröm van, de minden természetes, ami nem élénk (mármint én bordó rúzsra is képes vagyok azt mondani, hogy "rajtam ez természetes", még akkor is, ha vámpírnak nézek ki vele, nem számít).

Örülök, hogy nem néztem véleményeket, mert ez a rúzs fantasztikus! Nem számítottam ilyen jóra - egyáltalán jóra sem. Nagyon szépen siklik az ajkakon, csodálatos a fedése, és a tartóssága hihetetlen! Ettem, ittam (szénsavasat is), és négy óra múlva még ott volt a rúzs a számon - kivéve az ajkam legbelső részét - gyönyörű volt, frissnek tűnt. Nem mászott el, nem emelte ki a száraz részeket, nem is szárított, nem ült bele a redőkbe, nagyon szép volt! És ilyen kényelmes rúzst nem is emlékszem mikor viseltem utoljára...Ennél minden rúzsom drágább (nem nehéz), de ez a legkényelmesebb mind közül!
És ami a legfontosabb/legmeglepőbb: mikor visszafordítottam a patkót az ajkamon, nem törölte le a rúzst! HIHETETLEN! :o
Az egyetlen negatív dolog, amit mondani tudok róla, az, hogy fog végig, de a nagy része ajkon marad, a kopás is csak minimális és természetes...Beleszerettem! Nem tudok öt csillagot adni, mert van olyan rúzsom, ami 16 órát kibír, és az a "csodaszer", de ez a termék fantasztikus! :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Sisszy

2019. május 10.

Nagyon jó a szín választék, nekem a 01-es coral calling van meg. Tökéletes kis nyári szín, viszont nem túl tartós és nem kopik szépen. Az állaga krémes, viszont felkenve a számra picit szárító hatását éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

platinakuka

2019. április 2.

Azért három, mert egy sima, jó rúzs, aminek a tartóssága pont olyan, mint egy sima rúzsnak. 😁
Ha nem piros, hanem egy bőrhöz közelibb árnyalatom lenne, négy csillag lenne, de pirossal a kopás nagyon látszik. (12 az enyém árnyalata)
Élénk színekkel való ismerkedéshez jó, de fogok keresni egy sokkal tartósabb fajtát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Marolin

2019. február 14.

Kb 1,5 éve vettem először a képen láthatóhoz hasonló árnyalatból, akkor a 07-es szám volt a színkódja. Imádtam, mert a színe tökéletesen passzolt a bőrömhöz, krémes állagú, jól kenhető, nincs rossz illata, szóval újravásároltam. A második ugyanilyen rúzsomnak a vége van már csak meg, de nagyon spórolok vele, mert nekem ő a tökéletes, és a drogériák polcaira egyszerűen nem kerül új termék ebből a színből már hónapok óta, szóval máshol is keresni fogom, de hihetetlen számomra, hogy jó 2 árnyalattal sötétebb rúzst adott ki a márka ugyanazzal a színkóddal... Ma vettem egyet a sötétebb árnyalatból is, mert kellett egy rúzs, és kb 500ft-ot fizettem érte, de bosszant, hogy ha van egy bejáratott termék, az eltűnik egyszercsak.
Maga a termék, amit megismertem, 5 csillagos számomra, az Essence akciója viszont nem szimpatikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Szép színe van, jól néz ki az ajkakon, de nem túl tartós. Ha iszunk vagy eszünk kopik és igazítani kell, viszont szépen kopik, nem pedig csúnyán, darabosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Törpy

2019. január 11.

Egy sotet voros arnyalat van meg,tartossagra okes de van meg hova fejlodni,tenyleg "instant" lathato a szin es ez megkonnyiti a felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!