Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Szuper ellenálló - az ultra strong körömerősítő keményebbé és erősebbé teszi a törékeny körmöket. A gyorsan száradó körömlakk ereje az összetevőkben rejlik, ezért tudnod kell: formaldehidet tartalmaz, így fontos hogy a körömágybőrbe némi ápoló olajat masszírozz. Maximum három héten át alkalmazható. Vidd fel két napra, majd tarts egy nap szünetet."

ScAnita

2020. július 4.

Nagyon szeretem 🥰🥰🥰 műköröm géllak után rendbe teszi a természetes körmöt ☺️☺️☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Cicuka22

2020. április 30.

Hamar megszáradt, de már pár óra múlva több helyen is lepattogott, feljött! (normál rétegben vittem fel és szépen befedte)
A körmöm ugyanolyan hajlékony maradt ezután is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

A körmöm ugyanolyan hajlékony maradt ezután is.

Akara

2020. április 5.

Megutáltam ezt a terméket, pedig kettőt vettem belőle. :'( Az elődjét, ami ugyanilyen csomagolásban volt, imádtam, mindig vadászni is kellett rá. Ezért bátorodtam fel és vettem rögtön kettőt ebből is. Kár volt. Nem jó. Kiszárítja a körmöm, és így állandóan letörik. Ha színessel rálakkozok, azt meg másnapra ledobja, lepattog, lehámlik. Megválok tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Audry1

2019. szeptember 7.

Régóta kerestem egy olyan körömerősítőt, ami hat is. A korábbi változata rövid időn belül nagyon sokat javított a körmeim erősségén és hosszabbak is lettek! Körömlakk alá is tökéletes volt!
Viszont amióta változtattak az összetételén és kivonták azt, amit én használtam, már nem sokat ért sajnos :( Emiatt csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Panettone

2019. június 27.

Imádom. Rétegekben bomlott le a körmöm,de mióta ezt használom, szépen megnőttek,erősek,egyenletes a felületük. Szuper kis lakk. Gyorsan szárad, tartós.(nem tudtam,hogy nem szabadna mindig használni,de hátrányát nem érzem annak,hogy sokat van a körmömön.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

vulpemania

2018. október 11.

Kicsit megijedtem,amikor megláttam, hogy megújult a csomagolása a terméknek. De nem csalódtam, mert hozza a ugyan azt a színvonalat. Nagyon nehezen szereztem be, mert se egy rossmannban , se egy dmben nem találtam. Végül Müllerben sikerül rábukkannom újból. Kipróbáltam közben sok fajta koromerositőt, mert nagyon hamar berepedeztek a körmeim, de egyik sem volt ilyen jó mint ez. Mindig visszatérek ehhez. Csak ezzel vagyok képes megnöveszteni a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

detti23

2018. március 13.

Párszor már újravettem. Tényleg erősít és kevésbé töredeznek tőle a körmök. Kicsit drágállom, főleg hogy nagyon hamar elkezd lepattogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

roziih

2017. október 11.

Csodát művelt a körmeimmel! Nekem mindig gyenge körmeim voltak, a felső rétege a körmömnek mindig felszakadt, vagy beszakadt. Sokat szenvedtem vele. Amióta ezzel kenem erősek lettek, sose szakadnak be, és még csak a felső réteg se kezd el lejönni! Sokszor alap lakként használom. Mindenkinek nagyon ajánlom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

katinkapls

2017. augusztus 28.

Ez a kis csodaszert teljesen rendbe hozta az elgyengült, vékony körmeimet. Erősebbek, keményebbek és ellenállóbbak lettek valamint egy kis fényt is adott nekik. Emellett viszont tényleg NAGYON FONTOS a körömágy ápolása, mert nagyon könnyen kiszáríthatja a köröm környékén. Must have, ha gyenge körmökkel rendelkezel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Piribarii

2017. július 7.

Minden második héten használom a körmeimre. FONTOS, hogy mellette ápoljuk a körömágybőrt is, hiszen ez kicsit szárítja, viszont a körmeimmel csodát művel. Végre nem töredeznek, szépen fokozatosan erősödnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Hidratálók: PEG-8

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.