Essence

Ár:   780 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

Kuro

2018. május 6.

Én egy barátnőmtől kaptam, hát nem is tudom hogy álljak hozzá. Körmön nem próbáltam, ezért nem adok egy csillagot, de nekem szemen/bőrön egyáltalán nem működött. A bőrömről pár óra elteltével lekopott, egy alkoholos filcnek tartósabb a hatása, mint ennek. Szemen meg aztán röhej, a szemhéjtust cseppet sem váltja ki, elkenődött, lekopott... Még a hegye is elvesztette az élét, nem tudok vele szép vonalat húzni, mert kicsorbult, vagy nem is tudom, hogy írjam le, de a festék nem jut el a szálak végéhez, hanem a szálak közepén bukik ki a festék, és aztán ott festegetni kell vele, hogy korrigálni lehessen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

julietdead

2016. július 30.

Szép a fedése, tényleg igényel kézügyességet, DE! akit elrontassz (amég nincs rajta fedőlakk) azt LE LEHET KAPARNI! Fogpiszkálóval így nagyon egyszerűen és szépen korrigálható. Víz hatására nem jött le, próbálgattam de biztos vagyok benne hogy egy megfelelő fedőlakkal a lemosásig nem fog kopni. Ár-érték arányban megéri, kérdés, hogy vajon be fog-e száradni. Minden esetre nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

AkInImOd

2015. december 17.

Tökéletes!

Szemeztem már vele egy ideje, de most a karácsonyi vásárlások alatt úgy döntöttem, ideje belepottyannia a kosaramba. Nagyon szép, telt matt fekete a színe, és pikk-pakk szárad, a fedőlakk sem szedte le. Aki jobban szereti a szemhéjtusokat használni, azoknak is ajánlom: körmön hasonló az élmény. Kézügyességet nyilván igényel, de akkor nagyon ötletesen lehet díszíteni a körmöket. A bőrön is szépen fent marad, de ott picit hosszabban kell száradnia és nyilván kopik a kézmosások során. A bőrről továbbá gyorsan leszedhető nedves törlőkendővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Tökéletes!

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lásd Tripeptide-32

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!