Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2012. augusztus 22.

"van elbűvölőbb illat a szerelemnél? idén ősszel egy új, misztikus csábítás illata terjeng a levegőben: a trendkiadáshoz tartozó EDT érzéki illatával tökéletesen kiegészíti a “vampire’s love” sminked!"

AlinaaB

2017. március 18.

Pár éve már ott porosodik a polcomon, pedig nagyon jó illat, és tetszik is... de too much! Nem mindig viselem el, émelyítő, nagyon édes illat. Csakis ősszel-télen használható cucc, nyáron fáj a fejem tőle. A kiszerelés egyszerű, de nagyon szép, praktikus. Tartós illat. Egyszeri üveg elég nekem belőle, de már amúgysem gyártják. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

edsze

2016. július 7.

Imádtam, nagyon jó illata volt. Nagyon sajnálom, hogy azóta nem lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Imádtam, nagyon jó illata volt. Nagyon sajnálom, hogy azóta nem lehet kapni

Luciciana

2014. július 15.

Ajándékba kaptam 2,5 éve, azóta gyakran fújom magamra, nem spórolok vele, mégis megvan még több, mint a fele. :) A tartósságával nekem nincs gondom, bár idővel kopik az illat, egész nap érzem magamon. Mielőtt megkaptam, nagyon vágytam egy epres parfümre, de ez nem olyan, sokkal mélyebb, füstös illat. Eleinte nagyon szerettem, de mára már csak akkor fújok magamra, ha olyan a hangulatom, inkább a könnyedebb ilatok kedvelője vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 15.

iamanita

2014. március 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot!! Sajnos limitált kiadás volt :(( Újra megvenném, sőt, legalább 2őt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Asami

2014. március 10.

Hasonló illatot lehet valahol kapni? Mondjuk az eredeti az jobb lenne de mint látom már nem gyártják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

OAdrienn

2013. december 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Finom illata van, ami még tartós is. Páromnak talán még jobban tetszett, mint nekem. Igazából ő ösztönzött rá, hogy megvegyem, miután kipróbáltam a tesztert. De nem bántam meg. Habár vannak jobban kedvelt parfümjeim is, azért ez is igazán jónak számít, főleg ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

BloofFay

2013. november 22.

a legeslegcsodásabb parfüm, megborzongat az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 22.

a legeslegcsodásabb parfüm, megborzongat az illata

siskin7

2013. június 20.

A világ 2. legjobbja. Kylie Minogue- Sexy Darling-ja után. Természetesen már egyiket sem találom sehol. :D Van valahol hasonló illat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

kriszta49

2013. március 16.

Nagyon jó illata van, és tényleg szinte egész nap érezni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Nagyon jó illata van, és tényleg szinte egész nap érezni. :)

palosagnes

2013. január 6.

Hú az az illat .... <3 <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Hú az az illat .... <3 <3 <3

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool