Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak számodra órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkad. biztosan megtalálod azt a színt, amit keresel - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig. Az essence logó a rúzsban, a matt fekete csomagolás és egy színes gyűrű, ami segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt, nagyon trendi és szemet gyönyörködtető!"

Ár: 500 Ft , Eladó: vivimese
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Essence Matt Matt Matt Rúzs
Ár: 500 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Csak kézfejen próbált , Helyszín: --, fizetés: --
bolondaviki

2019. április 8.

A Trés Chic árnyalat van meg, nagyon az én színem, amit imádok, és jó az ára is. Viszont sajnos durván kopik, még fixálva is, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

zfruzsi

2019. március 25.

A velvet matt rúzs névből arra gondolok, hogy ez még az első matt rúzsaira gondolt a márkának, amiből nekem a "velvet matt 23" volt meg, ami egy barnás nude szín volt. Ez épp egy hónapja fogyott el körülbelül és bár még nem sok köze volt a mai matt rúzsaihoz a márkának, de én szerettem azt is tényleg. Viszont az új matt matt matt rúzsai egyértelműen verik ezeket és abból is megvan nekem vagy 5-6 szín, úgyhogy nem a levegőbe beszélek. Szerintem az essence nagyon erős ajaktermékek tekintetében és nagyon megérik az árukat tényleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

tric

2019. március 10.

Nagyon nagyon ritkán rúzsozok, és ez volt nagyjából a harmadik rúzs, amit 5 év alatt vettem magamnak (a tizenévesen Avonból rendelt rettenetes szirszarokat leszámítva). Nehéz felkenni, de ez függhet a szám hülye alakjától is, de egyébként szerintem tartós. Én legalábbis nem tudtam feltűnően lenyalogatni vagy lekajálni, pedig undin eszek és nagyon szájnyalogatós is vagyok (plusz rengeteget iszom üvegből). Buliban mondjuk még nem voltam benne, csak suliban, de én nagyon szeretem (egyébként nem tudom, pontosan hányas árnyalat van meg, talán tízes, de kicsit bordósabb piros a színe)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Mosizso

2019. január 30.

Nagyon szépen fed, könnyen kenhető. De nem tartós, sokat kell igazítani...ami szerintem egy buliban nem könnyen megejthető. Nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

lohnerniki15

2018. november 14.

18-as árnyalata van meg. Kellemes pirosas bordó színe van, elég tartós, ha azt ember nem keni el véletlenül. Az illata viszont nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nyancatfluff

2018. november 13.

A legsötétebb barnás árnyalata van meg és nagyon szép, viszonylag egyenletes fedést biztosít. Nekem kevés evés-ivással 7-8 órát kibírt úgyhogy csak ajánlani tudom;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

bizsuka

2018. szeptember 19.

Tartósnak tényleg nem mondható, maszatolódik, a folyékony matt rúzsokkal nem veheti fel a versenyt, de legalább nem szárít. Hétköznapokra végülis jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

TimyeK

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem az essence matt rúzsait. Szép pigmentált színűek, jól rétegezhetőek, nem szárítanak, mégis gyönyörű matt finishűek. Tartósságuk átlagos, rajtam egész sokáig fent maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Az essence rúzsok nagyon szerethetőek. Rengeteg színt vettem már belőle. Nem annyira tartós. De jó kis termék. Egynek elmegy.

tucsoke

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nagyon szeretem, szép a színe is, de egyáltalán nem tartós. Én nagyon sokat szoktam a számat összedörzsölni(?), és szinte fent sem marad néhány után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag