Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

2 árnyalatban kapható: 01 I ♥ Brasil, 02 destination: Sao Paulo!

csipkeorsika

2015. február 12.

Én is akciósan vettem meg a piros árnyalatban, és a szupererős szín az arcon is szupererős, úgyhogy az ecsetet alaposan le kell ütögetni, hogy ne legyen bohóchatása, és az eredmény így szuper!!! :) nagyon szép szaténes fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

rosa.love

2014. szeptember 13.

400 forintért szórják a Rossmannban, nagyon megérte az árát. A piros árnyalat van meg, de szerencsére nem olyan durva a színe a bőrön,mint a dobozban. Szeretem az essence pirosítókat,mert nem okoznak pattanást, mint sok más drogériás termék (legalábbis én a catriceval és nyc-vel is befürödtem). Ezen kívül egész tartós, szépen építhető, szóval csak jót tudok mondani róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol