Essence

Ár:   €2.29   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 16.

Ár:   €2.29
Kategória:   Sminkek szájra

2020. nyári Wanna Bee My Honey? kollekció része

Ajkak pH értékétől függő rózsaszín árnyalatot vesz fel, arany szemcsékkel, amelyek enyhe csillogást adnak.

Alsace

2020. július 23.

Nagyon cuki a csomagolása, tudom, nem ez az elsődleges szempont :)
Rajtam inkább színezett ajakápoló, nincs igazán extra színe. Nem szárít, kellemes viselet és nem kell aggódni, hogy lejött-e mert ittam, ettem. Lejön, csak nem látványos a kopása. A csillámok szerintem feleslegesek benne, felkenve semmi se látszik belőlük. Íze nincs, illata egy nagyon gyenge méz-aroma, nem erős szerencsére. A tokja tényleg eléggé erősen műanyagszagú, remélem kiszellőzik és magába szívja a budoárpolcom parfümillatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Nagyon cuki a csomagolása, tudom, nem ez az elsődleges szempont :)

Brunettee

2020. június 22.

Nem előre tervezett vásárlás volt, megláttam és elhoztam. Kibontottam, gondoltam valami mézes illata lesz. Sajnos nem, tipikus kínai műanyag "illata" van. Oké, mindegy már megvettem, ki kéne próbálni. Nekem is van másik színváltós rúzsom, használtam azt is sokat, de nem volt kényelmes. Na de ő. El se hiszem, de képes vagyok elviselni, nem aggódok azon, hogy elmászik. Kopik rendesen, evés-ivást nem bírja. Viszont könnyű újra kenni, a színe is jó, bár tényleg a saját alapszínünkhöz igazodik. A csillámok is rendben vannak benne. Nem fogok rohanni venni még egyet, de abszolút nem bántam meg, és el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

umpalumpa

2020. június 19.

Engem is az édes kis méhecskés dizájn csábított el, amikor megint előtört belőlem a kislány.
Nekem online kellett rendelnem, mert hűlt helyét találtam a drogériában. Ezt a rúzsfélét mindenképp akartam. Van másféle színváltós ajakkencém, ezek közül ez a leggyengébb színleadásban. Alig látszik valami, főleg, hogy elég élénk a szám színe alapból. Fuksziának tűnt elsőre, de inkább csak melegebb barackos rózsaszín. A csillámok nem nagyon látszanak, szerencsére. Az állaga picit ragadós, a külalak cuki, az illata nem rossz, de az íze...! Keserű :/
Leginkább gyerekeknek szánt játékra emlékeztet, de azért el fog fogyni valahogy. Majd nem eszem utána és igyekszem nem nyalogatni a számat, mint a jóllakott cicák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

bernadettu

2020. június 16.

Mikor megláttam a Müllerben, nem tudtam otthagyni, annyira aranyos az egész kollekció.
Maga a rúzs csak enyhén színez, idomul az ajak színéhez(nem lesz neonsárga szerencsére),a csillámok is elég aprók, sajnos nincs méz illata/íze, különösebben nem tartós, de ezt meg lehet neki bocsátani.
Nem a világ legjobb rúzsa, de mindenképp fel tudja dobni a napomat, ha ezt használom, ezért megérdemel 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide