Essence

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

2014 júniusi trendkiadás

3 árnyalatban kapható

• Stand Up And Paddle
  • Have A Break, Or Two
  • Stand Up And Paddle

pinkyke388

2014. november 10.

Hát mikor megláttam 345 Ft-ért a Müllerben, azt hittem megőrülök. Ugráltam örömömben, meresztgettem a kiskutyaszemeimet a barátomra, hogy vegye már meg nekem. Valószínüleg nagyon profin csináltam, mert megvette. Csak a középső 02-es Have A Break, Or Two árnyalatból volt két darab, úgyhogy egy ilyet kaptam. Bevallom, ha mindhárom van, nem biztos, hogy ezt választottam volna.
Van egy vékonyabb és egy vastagabb vége, rá van írva, de természetesen én mindig összekeverem őket. Gyönyörséges, precíz vonal húzható vele, kényelmes. A színe... először nem igazán voltunk jóba, de annyira extrém, hogy megszerettem. Mást nem is szeretek hordani hozzá, maximum szempillaspirál.
Volt már kék szövegkiemelőtök? Na, hát a Thick nevezetű vége pont így néz ki. A Thin jóval vékonyabb, hajlékonyabb, és a színe is élénkebb, bár már kezd elrojtosodni. Általában először a vastaggal meghúzom az alapot, majd a nékonnyal kiegészítem, húzom meg a kis farkacskát. Tartósnak tartós, nap végéig szépen bírja.
100 %-ig elégedett vagyok, csodálatos termék. Extrém, de nem k*rvás. Nagyon megérte a pénzét, most már csak egy zöld színűt kéne beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

Hoagirl

2014. szeptember 17.

03 Stand Up And Paddle árnyalat birtokosa vagyok, ami legvilágosabb kéket takarja. Nagyon érdekes szín, ritkán hoznak ki ilyet drogériás szinten, szerintem hiánypótló termék, úgyhogy boldog voltam amikor megláttam a polcon. Érdekes módon szemhéjra felapplikálva már-már szinte fehér, a kékes szín egyáltalán nem dominál, alig észrevehető. Könnyű használni, szép és precíz vonalat lehet vele húzni. Praktikus a két különböző kialakítású tusvég is. Közepesen tartós, 3-4 óra elteltével igényel egy kis renoválást, de jóval tartósabb, mint ugyanezen trendkiadás tégelyes verziója. Örülök hogy megvettem és kicsit sajnálkozom hogy a közepesen kék színből már nem volt sehol a displayen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice