Essence

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

2014 júniusi limitált kiadás

Sparkling Goddess árnylatban kapható

Kiszerelés: 9 g

little.shana

2016. december 19.

Ez egy fehér hintőpor hatalmas, természetellenes csillámdarabokkal. Természetes üdeséget biztosan nem kölcsönöz az arcnak, viszont eljátszhat vele egy kicsi gyerek (legalább is utoljára akkor szerettem az ilyen csillámokat...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

laraworld

2014. július 15.

Hangulatos, aranyos mintája van, a szín is hívogató. Sajnos egy iszonyatos csillámerdő kíséri, ami erősen hajlamos szórodni, terjeszkedni.

Testre nem próbáltam, talán bulikra, fesztiválokra ebben a funkciójában jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol