Essence

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2023. január 23.

Kiszerelés:   4,2 ml
Kategória:   Sminkek szájra

• 0,3 %-os csili-kivonatnak köszönhetően extra erős bizsergető érzést okoz.
  • Hialuronsav és E vitamin tartalma ápolja az ajkakat.
  • Az ajkak pH értékére reagálva  felerősíti azok természetes színét.

Ár: 1000 , Eladó: lestyaneniko
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy csomagküldés (ára vevő terhére)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vszilvi94

2024. március 1.

Dúsító hatását nem igazán vettem észre, ha nagyon nézem, akkor talán egy kicsit, de amúgy szerintem nem észrevehető. Egyébként jó használni, szépen fénylik, nem túl ragacsos és jó kis kellemes színe lesz felkenve. A csípős érzés engem egyáltalán nem zavar, bár az íze tényleg nem valami jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

Liza210713

2024. február 25.

A chilis verziót vettem meg, ami kegyetlenül csípett. Nagyobbító hatást nem véltem felfedezni, de nem is hittem igazán, hogy lesz ilyesmi hatása. Számomra kicsit élénk piros a színe, de bízom benne, hogy hozzászokom, mert amúgy szép és könnyű viselni, nem túl ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

kuszkusz17

2024. február 21.

Véleményeket kivételesen nem olvastam, próba cseresznye alapon impulzus vásárlás volt. Azzal a szándékkal vonultam be az üzletbe, hogy egy pénztárcabarát drogériás sminket magamévá tegyek.
Döbbenetes cucc! Szájon alig látszik a színe, pont ez tetszik benne, nagyon szép halvány, szájfényes az összhatás. Jobban bizserget és csíp, mint gondoltam, de nekem nem gond, bírom. Nyalogatni csak akkor javaslom, ha edzettek vagytok hegyeserős vagy chilipaprika fogyasztásában. Nem lettem tőle Maria Geronazzo az már igaz, de talán ez nem is baj... mindent figyelembe véve valószínűnek tartom, hogy a fahéjas változatot is megveszem. Meg a többit is! :-))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 21.

KCsenge

2024. január 23.

Imádom! Most vettem újra, számomra minden tökéletes benne. Az ára alacsony, az applikátora is megfelelő méretű, gyönyörű színű lesz tőle az ajkam, optikailag nagyít és viszonylag tartós is. Egy egész napot nem bír ki, de egy fél napot simán. Eleinte csíp és megduzzad kicsit tőle az ajak, de egy idő után ez elmúlik. Az íze nem finom, a torkot is kaparja… :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

drebeka

2024. január 15.

Iszonyatosan csíp, szép a színe, habár magamon nem tetszik, a hatása megfelelő, viszonylag tartós is, és nem mellesleg olcsó. Remek kis szájfény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

Attisz11

2024. január 11.

A chilis verzió van meg belőle. Elsőre kegyetlenül csípett és az ajkaim is nagyon feldagadtak tőle. Utána viszont tompult a hatása, nem csípett annyira viszont a plumping effect sem volt olyan látványos. De nem bánom, így is tetszik, csodaszép rózsaszín színe van és sokáig fent marad. Nem tudom újravenném-e, de biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 11.

Nytrus

2023. október 16.

Meglepően jó termék, az ilyenek miatt éri meg néha kísérletezni és csak úgy néha kipróbálni új termékeket a régi beválltak mellett. Ennyi pénzért maximálisan elégedett vagyok, csak lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Saranhuone

2023. augusztus 28.

Nem a fő céljai miatt vettem meg, mert eleve nem szeretem ha csillog a szám és az ilyen ph-ra színváltós cuccoktól mindig pink lesz az amúgy hullaszín számból :D Viszont! Már más hasonló terméknél felfedeztem, hogy ha egy ilyet felkenek a matt rúzsok alá, akkor azok nem ülnek bele a ráncokba és nem szárítják sivataggá a számat. Erre a célra tökéletesen bevált. Picit csíp, de nekem kb. a carmex-szel egyenlő az érzés. Optikailag persze nagyít, hiszen fényes és világos szín de csodát nem tesz, főleg az én számmal :D Meglepően jól hidratál egyébként, akit nagyon szárítanak egyes rúzsok, érdemes kipróbálni alá vagy fölé, ki melyik finisht szereti. Nekem 5-ös,mert amire vettem, azt tökéletesen nyújtja, pár perc elteltével nem ragad, nincs szirup illata és ahogy észrevettem, a matt rúzs tartósságán sem ront egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

destiel

2023. augusztus 24.

Imádom, nagy szép piros ajkakat varázsol, szinte olyan, mintha rúzs lenne. Tartós, kellemesen csíp. A sima átlátszó, mentolos verziót picit jobban kedvelem a hétköznapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Tonka

2023. augusztus 18.

Imádom! Nekem tényleg növeli optikailag az ajkaim, és miután lekopik még mindig élénkebb marad az ajkam színe mint amilyen eredetileg. A színe is nagyon szép. Tényleg nagyon csíp, de ezért a hatásért megéri, függő lettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

A csípőspaprika hatóanyaga, egy szerves fenolból származtatható alkaloid. Keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású hatóanyag, így elsősorban cellulitisz elleni, melegítő hatású krémekben találkozhatunk vele. A Capsaicin irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.