Essence

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blenheim, Módosítva: 2021. július 14.

Limitált kiadás, 2020. x-mas wishes candy kisses kollekció része

"Puha csillámos testpamacs. Semmi nem hoz jobban ünnepi hangulatba, mint a karácsonyi vásárok meghitt estéi. Megédesíti a karácsony előtti várakozást, hogy teljesen átszellemülhess az ünnepekig!"

Essence X-Mas Wishes Candy Kisses EDT
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Cosette

2021. február 25.

Kb semmi csillám nincsen benne, vagy legalább is nem akar kijönni. Arra használhatatlan, amire árulják, díszként biztosan jól nézne ki egy szép fésülködő asztalon. Ez az idei karácsonyi kollekció nem volt nagy eresztés az essencetől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Katalina01

2020. december 19.

Elképesztő átverés. Kapsz egy szőrös kis pamacsot 1.100 Ft-ért, amiben nincs SEMMI. Se csillám, se illat. Elhiszem, h minden karácsonykor szeretnének újat villantani a limitált kollekciókkal, de hogy ez mostmár jobbára a felesleges szemét gyártásába folyik át, enyhén lehangoló. Az Essence karácsonyi palettáit egyébként szoktam szeretni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

szofka77

2020. november 30.

En ma vettem szerintem egesz jo, mar regebb ota lattam es nem sokalltam ennyiert. Nekem talan a csilamok, de egyebkent az illata a lenyeg, hogy a pothajamon levo natur sampon illatat ez elnyomja a cukor illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Blenheim

2020. november 26.

Alig van benne csillam, ami van is szinte erovel utni kellene a borre a pamacsot h barmi is kijojjon, ugyhogy feladtam :( penzkidobas volt teljesen. (Nem volt felbontva!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).