Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2014. május 13.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A tükörfényű szájfények intenzív színt adnak az ajkaknak. Az egyedülálló applikátor pont annyi szájfényt juttat az ajkakra, amennyi szükséges a puha és fényes ajkakhoz.

4 árnyalatban kapható

krisztina01

2016. június 21.

Első látásra beleszerettem, a számon is nagyon tetszett, nem is zavart..aztán eltelt egy két óra...szana szét csúszkált,pedig essence szájkontúrceruzát használtam már az első használatkor is. Próbáltam ráfogni arra, hogy ittam egy pár korty vizet és biztosan én tehetek róla, hogy nem vigyáztam eléggé.. De ha nem iszom egy kortyot sem bírja egy óránál tovább. Kínosan érzem magam ha viselem, mert folyton az jár a fejemben, hogy vajon elmázgálódott-e már és biztosan nevetséges ahogy kinézek, így inkább nem is használom többé...főleg, hogy egyszer meg is jegyezték, miért festem ilyen nagyra a szám, egy órája volt rajtam a termék kb, de már szétcsúszott... Enni egyáltalán nem lehet ha rajtam van, utána rögtön rohanni kell igazítani. Több esélyt is adtam neki, de csalódás, holott annyira szép textúrájú, a színe is tökéletesen passzolna hozzám, de így használni nem lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

szaadri

2016. március 9.

Tény, hogy ragad, de sokáig fent marad. Nem csillámos, hanem vizes fényű. Nem nyalogatom le, mivel azt szeretném, hogy az ajkamon legyen, nem a számban, szóval az íze nem zavar. Gyorsan feldobni strapálós napokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Irudi

2016. január 18.

A színe sokáig megmarad felvitel után, de a tükörfény hamar elillan. Az íze/illata szerintem nem különösebben jelentős.

Könnyű felvinni, de vigyázni kell, hogy nehogy túlzásba vigyem, mert akkor nagyon-nagyon ragadós lesz.

Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Újravenni nem fogom.

BlueBunny

2016. január 13.

Nagyon ragad, de szép a színe. Elhasználom, de nem veszem újra.

Update: próbáltam megszeretni, de nem ment, egyáltalán nem bírom elviselni a számon, az íze is rettenet. Túlságosan ragad, nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Nagyon ragad, de szép a színe. Elhasználom, de nem veszem újra.

francais

2016. január 9.

Rendkívül jó vétel volt, most fogy el lassan az első, veszem is a következőt. Egyszerűen tökéletes, nagyon jól bírja az evést-ivást is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

vikii088

2015. július 8.

Szeretem, mert tényleg azt a színt kapom az ajkaimon, amit a csomagoláson keresztül is látok. Kicsit ragad, viszont cserébe tartós.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

pmarcsi

2015. július 7.

Kiárusításon vettem meg az I love pink árnyalatot, 349 Ft-ért. Már van egy essence szájfényem, szóval tudtam, hogy tetszeni fog. Hiába egy olcsó termék, én nagyon szeretem. Gyönyörű a színe, olyan igazi csajos, nyári rózsaszín. Az illata finom édes, és a tartóssága sem utolsó. Kb. 2-3 órát simán kibír. Biztosan veszek még, mert jó vásárnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Ginus

2015. május 6.

Ohh de imádom! A képen látható árnyalatot választottam és nem csalódtam. Valóban sokáig tart, ígéretéhez híven. Kellemes árnyalati vannak. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Kinyi

2015. április 18.

Még január végén leárazva vettem a dm-ben egy nagyon halvány rózsaszínt belőle. Azóta már sokan megdicsérték, és én is nagyon imádom, mert ez végre egy olyan szájfény ami tényleg sokáig tart és nem is nagyon szárít. Szerintem maximálisan megéri az árát, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

mgina007

2015. február 28.

Rég volt már, hogy szájfényt vettem magamnak, jól elvoltam az egy darab Maybelline és az egy darab Lancome szájfényemmel, azokat is viszonylag ritkán használtam. A nagy leárazáskor láttam meg az I love pink árnyalatot (szerintem az van a képen), gondoltam 350 Ft-ért miért ne. Hát nagyon-nagyon pozitívan csalódtam! Szép szín, tartós, nem szárít, nem ragacsos és nagyon tetszik az applikátora is. Komolyan jobban szeretem, mint a két drágább darabomat. Még teljes áron is megéri, nem hogy leárazva. Örülök, hogy egyre több olcsó és jó termék van a drogériák polcain :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).