Essence

Ár:   €2.75   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   €2.75

A szemhéjfesték alatt alkalmazott alapozó nem csak javítja tartósságát, hanem megakadályozza, hogy a nap folyamán elkenődjön a smink. A könnyű textúra vízálló, így még az izzadt edzések sem károsíthatják a tökéletes megjelenést.

Petalodirosa

2020. augusztus 31.

Hmmm nekem sajnos nem jött be. Ha csak ezt teszem fel a szemfesték alá, akkor órák elteltével össze-vissza elmászik a festék rajta. Csak úgy tudom elhasználni, hogy erre még felteszek egy kis korrektort, majd áttetsző púdert rá és akkor lesz csak tartós egész nap, különben nekem nem vált be. De viszont ajánlom az Avon Mark szemfestékalapozóját, nagyon jó, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Kremcica

2020. július 30.

Ki kellett tapasztalnom a kellő mennyiséget belőle, de azt kell mondanom működik. Zsírosodásra hajlamos a szemhéjam, alap nélkül pár órán belül még a legjobb festékek is csíkozódnak. Ezzel viszont reggeltől késő délutánig rendben van sminkem. Némileg megkopik a szemhéjpúder és a nyári melegben és összecsúsznak a színek, de azt hiszem hogy ez normális ilyenkor. Maga az alap enyhén színezett (de nem csillámos), csak egységesít nem képez röhejes világos alapot. Picit folyékony ezért írtam fentebb hogy meg kellett tanulnom használni, mert volt amikor túl sokat vagy épp keveset használtam. Plusz pont hogy csőrös és nincs semmilyen belenyúlós, applikátoros része. Ami kevésbé tetszik hogy rendszeres használattal is 6 hónap szavatosság alatt nem tudok elhasználni 10 ml-nyi terméket. Hozzátéve hogy mennyibe kerül és hogy az aktív idő alatt jól használható szerintem bocsánatos bűn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

estagnus

2020. április 6.

Update: Huzamosabb használat után azt vettem észre, hogy kb. 6 óra elteltével összegyűlik a szemhéjamon egy csíkban a szemfesték és kicsit át is fényesedik. Nem olyan zavaró, de azért nem annyira tartós a termék.

A kedvenc Milani szemhéjalapom utódját kerestem, amikor hallottam erről a termékről. Az 1000 Ft körüli árával gondoltam megér egy próbát, ha nem is válik be. De szerencsére nagyon is klassz darabnak bizonyult, tényleg egész hasonlóan tart egész nap, mint a Milani primerje (rejtett, olajosodásra hajlamos szemhéjon nyári hőségben, fesztiválon is tesztelve).
Az állaga könnyebb, érezhetően szilikonosabb, kevés kell belőle, szinte rögtön lehet rajta dolgozni. Fedése nem sok van, bár valamennyit azért egységesít.
Ár-érték arányban és beszerezhetőség szempontjából is remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Ár-érték arányban és beszerezhetőség szempontjából is remek termék.

Naftalin

2019. november 8.

Zseniális termék potom pénzért! A Rival de Loop Young alapját használtam eddig, illetve korrektort szemhéjalapként, egyik sem jött be. Félig rejtett szemhéjam van, azaz pont csak annyira, hogy max 1 órán belül már garantáltan csíkozódjon rajtam a festék, amit elég kellemetlen állandóan nézegetni és igazgatni...Tegnap teszteltem először, párás időjárásban, ki is melegedtem és fáztam is később, délelőtt 10től este 7ig volt rajtam és a szemsminkem totálisan ugyanolyan volt, mint amikor feltettem reggel! Nem volt alkalmam tükörben nézni, hanem csak ablakban amennyi látszott belőlem és úgy voltam vele, biztos ott a csík, csak nem látom így, de semerre sem mozdult a festék, úgy, hogy elfeledkezve az egyik szemem kicsit meg is dörzsöltem. Le a kalappal, remélem nem limitált a You Better Work kollekció, bár annyira kevés kell, hogy szerintem 1 évig elég lesz, nagyon meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

K1Ani

2019. április 4.

Nem rossz, sőt. bár kicsit sajnálom hogy nem ad nagyobb alap fedést, nekem szükségem lenne rá, de egy elf szemhéj primerrel hasonlítottam össze és sok különbség nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.