Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: susumoa, Módosítva: 2014. március 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az XXXL-shine-t tartalmazó zselés hatású fedőlakk hihetetlenül gyorsan szárad és olyan réteget képez a körmön, mintha zselé lenne rajta.

Nyuszoka

2016. november 22.

Tényleg szép gél hatású lesz a lakkozás tőle, viszont ha nem figyelünk rá, hogy teljesen megszáradjon az alatta levő réteg, akkor felszedi a lakk színét és baromi nehezen is szárad, így elég macerás a használata. Nekem sokszor nagyon bubis lett a végeredmény, pedig nem is ráztam fel használat előtt vagy kentem volna túl vastagon belőle, ráadásul gyakran előfordult, hogy fürdés közben levált a körmömről legalább a negyedéig, így én inkább tőle váltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Jujuci

2016. július 26.

Nyúlós az állaga, iszonyat lassan szárad, és a végeredménynek köze sincs a gél hatáshoz. Kuka.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

aranypáva

2015. december 12.

Nagyon szeretem, több is van belőle.
Nagyon szép fedőlakknak. Ha matricát teszek a körmömre, ezt használom fölé. Tény, hogy az alatta lévő lakkoknak rendesen meg kell száradniuk, különben ez sem fog. Avon száradásgyorsítót használok és szuper együtt.
Legutóbb találtam leárazva, rögtön vettem többet is. Egy sem száradt be azóta sem. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Nagyon szeretem, több is van belőle.

Csipetke

2015. október 29.

nekem nem jött be ez a termék.Nehezen szárad és szerinem fel vinni sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Plizike666

2015. október 28.

Borzalmas. Nem ajánlom senkinek. Iszonyatosan lassan szárad,a mintába is belemaszatol... Nem tudom az új verziója mennyivel jobb,de ez egy életre elvette a kedvem ettől a gel look vonaltól. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

rizspufi

2015. július 12.

Nagyon szerettem. Szép fényes, tartós, viszont lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Nagyon szerettem. Szép fényes, tartós, viszont lassan szárad.

wifey

2015. május 15.

elég gyenge. szörnyű nehezen szárad, ragad. és nincs is olyan szép fénye. felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

AkInImOd

2015. május 14.

A géllak berobbanásakor vette meg édesanyám - abban egyetértettünk, hogy hozza a géllak hatást, de körülbelül ötször adtunk külön-külön mindketten esélyt neki, és csúnyán leszerepelt. Amellett, hogy nehéz volt bánni vele, mert nagyon híg állagú, soha nem száradt meg magától, még UV-lámpa bevetésével sem. Amikor pedig azt hittük, hogy 2-3 óra után már rendben lesz... vagy valamibe belenyúlva el lett kenve az egész, vagy párna lenyomatos lett a felszín. Soha többet nem használtuk és nem is fogjuk. Az új Gel Look fedőlakk több milliószor jobb, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

TheGirl

2015. április 12.

Buborékos, nyúlós, lassan szárad. Egyszerűen borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Buborékos, nyúlós, lassan szárad. Egyszerűen borzalmas.

erika88

2015. február 17.

Túl lassan szárad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Túl lassan szárad...

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, MEK