Essens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgfodrasz, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes kolosztrumot, Aloe verát és tengeri algákat tartalmazó lágy arctisztító. Intenzíven tisztítja a bőrt, miközben nem szárítja vagy ingerli azt. Kíméletesen hat, nem tartalmaz színező anyagokat.

szgfodrasz

2013. április 1.

Nagyon kellemes lemosó. Nem okozott allergiát, pedig a bőröm nagyon érzékeny. Sok terméket kipróbáltam már, de mindegyikre allergiás lettem. Meglepődtem, hogy mennyire keveset kell belőle használni és mégis hatékonyan tisztítja a bőrömet. Ajánlom az érzékeny bőrűeknek.

friss:Január óta még mindig az első flakonból használok...szerintem min. fél évre elegendő az 1 flakon..allergiát a mai napig nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!