Essential Garden

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mildi, az összetevőket feltöltötte: Zoni, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   drogériák

Fejjegy: málna, gránátalma

Szívjegy: rózsa, jázmin, ananász, mangó

Alapjegy: pézsma, szantál

bniki13

2018. augusztus 5.

Kellemes gyümölcsös illata van, mások mindig érezték rajtam. Nem vagyok gyümölcsillatpárti, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Sisszy

2017. november 7.

Kellemes kis parfüm, nyárra használtam. A tartóssága közepes, viszont nagyon jó az illata. Nem szoktak tetszeni ezek a gyümölcsös illatok, de ez nagyon jól harmoznizált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Mona0625

2017. november 1.

Az egyik kedvenc parfümöm, imádom az ehhez hasonló gyümölcsös/virágos friss illatokat. Az ára elég baráti, egyetlen hátránya hogy nem tartós az illata. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

henriettadh

2016. május 24.

Kellemes az illata, az árához képest annyira nem tartós sztem, Rossmannban és a DMben is kapható!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

koli

2016. április 20.

Nagyon szeretem az illatát, leárazáson sikerült megvennem 1850 forintért, és szerintem még sokáig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

LucretiaBorgia

2016. január 4.

Erre nincsenek szavak.. Remek! Sok parfümöt kipróbáltam, de ezt nem lehet überelni. Édes, gyümölcsös ám mégsem émelyítő. Az illata tartós pedig a filléres kategória. Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

boglarka88849

2015. február 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt a friss és gyümölcsös illatot, igazán tavaszi,de télen is fel tudja idézni a vidámabb évszakot. Viszonylag tartós, bár vannak kétségeim. Mindenesetre megéri nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

judy91

2015. február 5.

Nagyon szeretem az illatát, bár arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi ideig lehet érezni, hiszen az ember egy idő után már nem érzi magán a saját parfümje illatát (a kolléganőim többször is kérdezték, mi ez az illat rajtam, holott én nem is éreztem már). Az ára is teljesen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

maow

2015. január 28.

Nagyon tetszik az illata, hasonlít az Escada parfümök édes gyümölcsösségére. Sajnos egyáltalán nem tartós, 1-2 óra múlva semmit sem érezni belőle, pedig EDP, bár a 3000 ft-os ár alapján többet nem is lehet elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Zoni

2014. december 13.

Elsőre nagyon tetszett, teljesen olyan mint a Escada Sunset Heat viszont nem elég tartós és pár órával később már nem olyan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol