Essential Garden

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PitbullBori, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   drogériák

Fejjegyek: licsi, dinnye

Szívjegyek: magnólia, pünkösdi rózsa, frézia, ciklamen

Alapjegyek: pézsma, szantálfa

Audry1

2019. szeptember 17.

Kicsit az utóillata vegyszeres nekem, valamelyik összetevője nagyon nem illik oda, viszont az utazásaimhoz szükségem lett volna egy olcsóbb és kisebb parfümre. Így esett erre is a választásom a Joyful rose társa mellett. Tényleg az utóillata kicsit furcsa, szerintem nem is nagyon tartós. Azért kap egy erős 3 csillagot, mert a társa nekem jobban tetszett, így különbséget kell tenni. Ha csak ezt ismertem volna, lehet megadom a gyenge, de 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Citral, Cinnamal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Eugenol