Essential Garden

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: goczolodi, az összetevőket feltöltötte: Ivett93, Módosítva: 2016. május 23.

NovErke

2019. október 28.

Ez nekem olyan "öröm-illat". Egy bájos fiatal lányt juttat eszembe aki mindenkire kedvesen mosolyog, sokat nevet, minden kis apróságnak szívből örül. Az életet pozitívan és talán kicsit naívan is fogja fel. Egy egyszerű rózsa illat, és mégis benyomásokat és érzelmeket vált ki belőlem, ahogy a nap folyamán érzem magamon. Ugyanis az ára ellenére egy meglepően tartós kis parfüm! Még délelőtt fújtam magamra és azóta is mosolyogtat☺ Nem 5*, de mindenképp szívesen fogom használni, főleg rosszabb napjaimon, hogy egy kicsit felvidítson☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Audry1

2019. szeptember 17.

Egy olcsóbb, de finom virág vagy gyümölcs illatú parfümöt kerestem, amit utazás során magammal vihetek és nem foglal sok helyet. Ekkor esett erre, illetve az In bloom társára a választásom. Nyilván nem hűen tükrözi a finom rózsaillatot, de a célnak tökéletes. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, se ennyi pénzért megfelel a célnak. Tőlem jár a 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Kesudio

2017. június 22.

Nem szeretem kimondottam a rózsaillatot, de ez a parfüm egyszerűen isteni. Elég erős illata van, így sokáig érzem magamon! Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

ALettah

2016. október 18.

Első szagolásra nagyon kellemes: meleg, erőteljes rózsaillat kicsi plusz édességgel. Sajnos a bőrömre fújva szúrós, alkoholos kellemetlenséggé változik. A tartóssága bőrön néhány óra. Ha már megvettem, és amúgy kellemes az illata, sálra és hajra szoktam fújkálni, nem direkt bőrre, így marad az eredeti napsütötte rózsa, és a tartóssága is jobb lesz. A Rossmanban vettem leárazva 4 euróért, igazából nem is vártam többet tőle, de biztos, hogy nem fogom újravenni.
Update: "Felhasználom az itthon hegyben álló parfümöket, mielőtt újabb üvegeket veszek" projektben ismét előre került a kezdőcsapatba ez a kis rózsaszín. Hajra fújva nagyon tartós, este is éreztem még a hajamon. Nem is rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Nicolett022

2016. április 16.

5-6 óráig érződik az illata, de csak 1-2 óráig olyan, mint az üvegben, utána már inkább csak az alkohol érződik, meg egy kis nagyon gyenge rózsaillat. Egynek elmegy, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Eugenol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Citral