Essential Garden

Ár:   €4.95   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   €4.95
Lelőhely:   drogériák

A virágos-orientális EDP bergamott, rózsa, szantálfa és pézsma illatkeverékével kölcsönöz eleganciát és nőiességet viselőjének.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fokyandi

2020. február 21.

Tavaszi virágoskert illat, imádom! Boldoggá tesz. Most pont erre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Tavaszi virágoskert illat, imádom! Boldoggá tesz. Most pont erre van szükségem.

kisviktoria

2018. november 17.

Kellemes, könnyed, lágy illat. Amikor megvettem ezt az EDP-t, egy EDT-t is vettem, egyiket egyik csuklómon, másikat másik csuklómon szagolgattam, és egyértelműen tovább megmaradt az illata ennek a parfümnek. Szeretem, ruhámon is jól megmarad az illata. Táskába való kis kedvesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

canaille

2018. július 9.

Őszintén szólva nagyon megszerettem. Rajtam viszonylag tartós is, még nap végén is érzem magamon..ezen a vélemények után meg is lepődtem. Nagyon kellemes igazi virág illat, semmi csavar, semmi zengzetes körítés. Szép és letisztult, strapabíró üveg, simán bírja a táskába dobálást. Vegán termék. 3000 HUF-t simán megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Spvirgi

2018. július 2.

Kerestem valami fincsi virágos illatot magamnak, mert amúgy is már rég vettem parfümöt... 😁😁
Megláttam és megszerettem!!!!
Deeee te jó ég!!!! Nem kell sok idő használat után és semmi, tényleg semmit nem érezni belőle ☹️Csalódás volt,és 3000 Ft???
pedig ez az illat....csak azért 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Megláttam és megszerettem!!!!
pedig ez az illat....csak azért 3*

Loona

2018. június 26.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni ezt a parfümöt... szimpatikus volt az illata, gyönyörű a doboza, így alig vártam, hogy kipróbáljam. Élőben a "frosted" matt üvegével méginkább megfogott... sajnos azonban rajtam konkrétan szinte semmi illata nincs.
Kétszer is próbáltam tesztert két különböző drogériában, az elsőben csak egy-egy csuklóra fújásnyit, másodszor viszont már pofátlanul körbefujkáltam magam (8-10 fújásnyi), a vége mindkétszer ugyanaz volt: 10 perc után furán körbenézek... pislogok, valami fura... valaminek mintha lennie kéne rajtam már 10 perce... odadörgölöm az orromat a csuklómhoz, erőset szippantok: áhá, mégiscsak van ott valami nagyon enyhe illat, ami éppenséggel finom (és simán csak virágos, cseppet sem orientális - bár tényleg nem tudom, van-e értelme megpróbálni következtetést levonni abból a tényleg nagyon-nagyon enyhe illatfoszlányból, amit sikerült megszaglászni), de ezért az élményért tökéletesen értelmetlen parfümöt venni, ennél szerintem bármely random tusfürdőnek több illata marad a bőrön 10 perc után.

Még ha csak a bőrömmel nem lenne kompatibilis, arra azt mondanám, hogy van ez így, de a második helyen a ruhámra is került, és papírra (nem parfümös csíkra, csak sima papírra, "mer'azvoltéppkéznél" :D szóval ezt tessék azért fenntartásokkal kezelni) is fújtam belőle, és ott se igazán érződött belőle semmi. Nem pontozom le jobban, mert egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy ez így lehetséges, és nem csak kifogtam valami végtelenül szerencsétlen kombót (bár nem régi illatról van szó, szóval a romlott tesztert nem tartom valószínűnek)... tényleg nem értem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol