Essential Parfums

Ár:   22 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   22 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

“Egy modern rózsa duettet (rózsa olaj és rózsa abszolút Törökországból) képzeltem el, mely kifejezi e pompás virág sokarcúságát és érzékiségét egy bűvös, igéző mósuszos alapjegyen.” – Sophie Labbé mesterparfümőr

A rózsa most megmutatja játékos, modern és igencsak addiktív arcát. Grapefruit és friss menta a virág buja nőiességével kontrasztban. És aztán zamatos licsi, természetes cédrusfa, többféle mósusz és természetes vanília teszi igézővé a kompozíciót. A Rose Magnetic szívét a természetes Rose Essential ™ LMR és Turkish Rose Absolute LMR képezi, melyek mindegyike fenntartható ültetvényről származik.

aidanne

2019. október 26.

Probalok ( mondom probalok 😄) olyan velemenyt irni ami nem csak az en izlesemet, tapasztalatomat is tukrozi hanem esetleg segitseget is adhat a velemenyem azok szamara akik esetleg vasarlas elott allnak vagy fujosban ismerkednenek vele.
Ez egy nagyon kis csajos rozsa. Fuszeres, pikans de nem edes. Az elejen rajtam semmikepp sem. Azt gondolom nem korszakalkoto parfum. Sok, mas nagy nev is kihozott ilyen kis porfingnyi illatokat de ez most tolem semmikepp nem ledegradalo. Azt gondolom, hogy ez egy biztonsagi jatekos. Nem akar tobb lenni mint az osszetevoi szerint benne van. Erzeseim szerint a ket rozsa jol megfer egymas mellett es a citrus es a cedrus jol megfuszerezi. Szerencsere sem a tonkababot es a vaniliat sem erezni inkabb tarto jegykent vannak jelen ( ezeket ugye nem erezzuk ki altalaban)
Szoval: aki szabadulna a mainstreames, szintetikus szarokrol ( pl idol, stella rozsija stb) tok jo alternativa lehet kezdetnek. Nagy kiszereles, olcso is es nem tudod tul tolni. Irodabarat es meg kellemes is. Tartossagaval nalam semmi gond nem volt. Szerintem ez egy teljesen jol sikerult kis pikans rozsi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Piri11

2019. augusztus 23.

Boszinak hála, ezt az illatot is megismerhettem. Amikor olvastam, hogy rózsa így, meg rózsa úgy van benne, felcsillant a szemem, mert a nehéz, különleges rózsa illatokért odavagyok. Sajnos ez az illat nem tud ilyet produkálni. A nyitásától kezdve valami idegesítő rózsa illata van, amelyet már biztosra veszek, hogy éreztem egy másik parfüm kapcsán. Nem tudom, hogy mi az a jegy benne (talán a mósusz, de nem biztos), ami nagyon böködi az orrom. Összegezve, ez egy nem szép, nem mély és nem finom rózsa, legalábbis nekem. :( Megyek is lemosni szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.